Sari la conținut

doar a tha


Postări Recomandate

wow! Frumos, excitant, Fantezii, placeri, o relatie intima discreta placuta, o Doamna draguta, compatibila cu Fantezii, 69, totală Sexul, o arta, DACA e Ro: cu pacere de ambii Parteneri, reciprocitate masaj erotic, jacuzzi, versiunea Oglinzi cadrul Intim, vizualizare reciproca a nebuniilor erotice, .... version Compatibilitate IDEI, ... id-ul de messenger: edward_br61 Adresa de e-mail: [email protected] telefon: 040 - 0722495315 ti-am trimis acest msg de n ori,te-am plictisit,enervat,agasat,ok,..dar?ar fi frumos,excitant sa facem adevarat,sex adevarat total,fantezii,placeri,tot ce putem experimenta placut,incitant,impreuna,incredere,sinceritate,atractie reciproca,biochimie,compatibilitate reciprocain idei,fantezii si dorinte reciproce,nu citesti,ok,am scris de n ori in dorinta de a gasi si a face interesata pe o doana,sa citeasca si sa doreasca sa ne cunoastem,si sa incercam sa facem cu rabdare si excitare,si curiozitate,multe si de ce nu?tot,si ce visam erotic sa gasim fiecare ,.. Sfârşitul conversaţiei mi-ar place sa-ti beau pana la orgasmul tau sampanie din pasarica,si sa te sarut,sa te ling in fund,pana ejaculezi,excitata

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...