Sari la conținut

Postări Recomandate

Ziua buna, (spaţiu) dragii mei curvari. (între propoziţii se lasă spaţiu!) Am si eu o mica problema, (spaţiu) am gasit-o pe "ANCA d-na matura, recent divortata ofer companie intima domnilor discreti si generosi nu caut pe aceasta cale o relatie, ci doar sa ma simt bine, ofer sex normal si oral, cu fin., lucrez singura Dristor 2" (în cazul în care nu ştim să folosim tag-urile, întotdeauna un citat se pune între ghilimele) . (fraza se termină cu punct, nu cu virgulă!) (spaţiu) dar nu am gasit nimic despre ea pe internet. (spaţiu) A vizitat-o careva? (semnul grafic folosit în scriere pentru a marca o propoziție interogativă este cel cu roşu, nu punctul)

Link spre comentariu

Pentru numărul din titlul topic-ului funcţia search nu întoarce decât acest rezultat. Dacă recenzia respectivă a fost făcută pe un alt număr de telefon' date=' please help us. Mulţumiri[/quote']am vizitat-o eu la locatia din spate de la bellagio cum intri din gang scara din dreapta ( mai e un cuib la scara din stanga). cand am ajuns am avut un mic soc: pozele nu prea aveau nici in clin nici in maneca cu realitatea. este mult mai plinuta decat in poze. mai avea o colega cam in acelasi gen. atitudinea lor si modul in care aratau semanau cu cea a curvelor vechi de prin matasari. revenind: fata aveaa un ditamai herpesul, pt care s-a scuzat, ca deh nu stii cum sunt clientii, bla bla. deja de la herpesul ala mi se taiase tot cheful. am intrat cu amandoua ca asa discutasem la telefon, baie neingrijita, prosop vechi. am stat numai un oral rapid executat cu caciulita pentru ca deja ma luasera fiorii si am fugit cat am putut. fetele presteaza sub obladuireaa aceluiasi peste in mai multe locatii din zona: cea de la bellagio plus una ff. aproape de masina de paine, intr-un bloc la ultimul etaj. apar prin rotatie dar niciuna nu a fost senzationala. am mers si la diana parca de pe masina de paine, si a fost ok pentru o descarcare rapida.
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...