Sari la conținut

Adela bruneta focoasa si colega blonda - 0740965625


sprinter_sb

Postări Recomandate

  • Oras:sibiu
  • Oras:sibiu

Buna seara tuturor !  

Atat eu cat si Eliza am dori sa va anuntam ca vom  pleca din Sibiu si vom reveni in toamna . Va multumim pentru clipele petrecute aici , numerele de telefon vor ramane aceleasi . Va uram o vara cat mai placuta plina de bucurii  .    :kiss2            :bye

Link spre comentariu
  • Oras:sibiu
  • Oras:sibiu

Buna ai revenit in Sibiu ?

Ne poti da mai multe amanunte ? Tarife / orar etc 

Buna :)  

Da, am  revenit in Sibiu impreuna cu Eliza. Tarifele sunt aceleasi : 100 ron/ 30 min si 200 ron/ h, pentru una dintre noi. Ne incepem programul la 10:30 si il incheiem la orele 24.00. pentru mai multe detalii ne puteti contacta la numerele de telefon : 0740965625 - Adela si 0740266914 - Eliza.

Multi pupicei si o saptamana cat mai placuta!  :kiss3

Link spre comentariu
  • Oras:sibiu
  • Oras:sibiu

Am revizitat de curand domnisoarele, amatorii le pot gasi momentan in Valea Aurie (e o scoala chiar in spatele blocului - nu stiu nr. scolii)  Actiunea a fost super fast, dupa ~25 min am fost deja pe pereti  :rockettes-1 ,  Adela stie ce butoane sa apese ;)

Nu am mai fost demult pe la ele, insa nu imi schimb parerea: igiena exemplara, fetele sunt placute, cu bun simt, nu te grabesc, nu raspund la alte telefoane cat timp esti la ele, se poate opta pentru ménage à trois, de revenit.

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...