Sari la conținut

Adela bruneta focoasa si colega blonda - 0740965625


sprinter_sb

Postări Recomandate

Am vizitat o azi pe Adela. Vroiam de anul trecut dar asa s a nimerit.

Locatie f ok, curata, zona buna aproape de podul garii- f usor de ajuns.

Fata - f de treaba, amabila, joviala, ne am inteles neasteptat de bine.

La atitudine 10 cu felicitari, cum zice ea atitudinea face diferenta

Aspect - mi a placut mult,e o combinatie interesanta - par lins, ochi exotici, sani medii f placuti cand iti ofera masaj erotic, fese ferme, corp bine intretinut, piele f fina. F curata si epilata, nimic de reprosat.

M a asteptat intr o costumatie f sexy-deci primeste nota maxima si aici.

Am facut dus, platit o ora 200 lei si am ramas cu amintiri frumoase. Se pricepe, e activa, stie cum sa te trateze si mi a facut un super masaj erotic

Op- 10 , cand a inceput dupa masaj erotic am stiut ca am incurcat o 😅. A inceput cu asa o pasiune si talent ca m am incins asa tare si i am zis sa se opreasca.

Np-10- s a miscat mortal pt mine, de obicei rezist fara probleme dar fata asta cand a venit deasupra si a inceput sa se miste adanc si cu pasiune.. si mai e si stramta...wow

Fk- nu a dat si nu am cerut desi eram extrem de tentat, are buze la care inca ma gandesc

Gfe-9 plus plus.maxim din tot ce am vazut in Sibiu pana acum.

Sincer merita fata o vizita, eu de abia astept reluarea si pana acum nu am fost de 2 ori la aceeasi fata. Are si o colega dar nu am cunoscut-o, f discreta.

Adela, i ll be back 😊....spontan, candva😉. Inca iti mai simt buzele pe corpul meu,chiar m ai surprins placut.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:sibiu
  • Oras:sibiu

Am vizitat o azi pe Adela. Vroiam de anul trecut dar asa s a nimerit.

Locatie f ok, curata, zona buna aproape de podul garii- f usor de ajuns.

Fata - f de treaba, amabila, joviala, ne am inteles neasteptat de bine.

La atitudine 10 cu felicitari, cum zice ea atitudinea face diferenta

Aspect - mi a placut mult,e o combinatie interesanta - par lins, ochi exotici, sani medii f placuti cand iti ofera masaj erotic, fese ferme, corp bine intretinut, piele f fina. F curata si epilata, nimic de reprosat.

M a asteptat intr o costumatie f sexy-deci primeste nota maxima si aici.

Am facut dus, platit o ora 200 lei si am ramas cu amintiri frumoase. Se pricepe, e activa, stie cum sa te trateze si mi a facut un super masaj erotic

Op- 10 , cand a inceput dupa masaj erotic am stiut ca am incurcat o . A inceput cu asa o pasiune si talent ca m am incins asa tare si i am zis sa se opreasca.

Np-10- s a miscat mortal pt mine, de obicei rezist fara probleme dar fata asta cand a venit deasupra si a inceput sa se miste adanc si cu pasiune.. si mai e si stramta...wow

Fk- nu a dat si nu am cerut desi eram extrem de tentat, are buze la care inca ma gandesc

Gfe-9 plus plus.maxim din tot ce am vazut in Sibiu pana acum.

Sincer merita fata o vizita, eu de abia astept reluarea si pana acum nu am fost de 2 ori la aceeasi fata. Are si o colega dar nu am cunoscut-o, f discreta.

Adela, i ll be back ....spontan, candva. Inca iti mai simt buzele pe corpul meu,chiar m ai surprins placut.

Buna dimineata !   Multumesc frumos pentru timpul acordat .  :kiss3

Link spre comentariu
  • Oras:sibiu
  • Oras:sibiu

Si eu as aprecia revenirea celor doua, dar au facut clar faptul ca atunci cand au plecat, a fost definitiv.

Ceea ce nu trăim la timp, nu mai trăim niciodată.

„Nu contează cât de încet mergi, cât timp nu te oprești."

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...