Sari la conținut

Irina 0758609361 Epilare inghinala cu ceara/masaj/dominare


nae.a

Postări Recomandate

  • pisicuts a schimbat titlul în epilare cu ceara
  • pisicuts a schimbat titlul în Irina 0758609361 Epilare inghinala cu ceara/masaj/dominare
  • pisicuts a închis acest topic
  • pisicuts a deschis acest topic
  • randunica închis și deschis acest topic

 

Salutare dragi confutaciosi,
 
N-am mai povestit nimic interesant de ceva timp, dar acum revin cu o experienta foarte interesanta.
Eu merg de multi ani la Irina, in special pentru epliare si manichiura. In general dupa partea de cosmetica continuam cu un masaj erotic de la una dintre colegele ei.
Si cum vorbeam noi despre cum ar fi o zi perfecta la "SPA" pentru un barbat, Randunica venit cu o idee geniala. Mi-a zis ca ma cunoaste de mult timp si cam stie ce se intampla prin capul meu. Vino intr-o zi si lasa-te pe mana mea. OK ... suna destul de bine, o zi de rasfat si nebunii la ordinele Randunicii. Bun, hai sa incercam. Si acum 2 saptamani si ceva s-a intamplat.
 
Am ajuns dimineata la ora 10 in locatie fara sa stiu ce urmeaza.
Irina m-a asteptat intr-o lenjerie sexi neagra absolut superba, dresuri negre (cu decupaj) si o pereche de pantofi cu toc cui albastri. Breathtaking ... Absolut superb. Cei care o vizitati, stiti foarte bine ca arata fantastic (nici nu iti poti imagina ca este mamica a doua oara de 3 luni deja). M-a invitat inauntru sa ma fac comod. Nu ma puteam opri din a ma holba la ea. Am inceput sa stam de vorba si eu tot ii spuneam cat de bine arata si ca nu ma mai satur. Atunci Randunica a decis sa puna niste muzica si a inceput sa danseze provocator. Era din ce in ce mai bine. Funduletul ala arata incredibil pe tocuri si era superb incadrat de dresurile pe care le purta. M-a invitat la dans (undeva eu zisesem ca stiu sa dansez ... ei bine NU STIU :) ). M-am ridicat la dans, nu puteam sa refuz. Ea incerca sa imi arate cum sa dansez, eu nu puteam sa ma concentrez la dans, ma uitam la ea. Exceptional, o mangaiam si ne unduiam ca in club, doar ca ea era langa mine si in lenjerie, femeia arata superb, provocatoare si dominatoare (ii place rau de tot aceasta pozitie, sa fie admirata si rasfatata :) ).
Am incercat sa tin pasul cu ea la dans, dar nu reuseam sa ma concentrez deloc la dans, o mangaiam si o sorbeam din ochi, nu ma mai saturam de ea. As fi putut sa stau si doar sa ma uit la ea cum dansa in acea lenjerie. Absoult fantastic. 
Apoi mi-a ordonat sa trec la baie :). In timp ce ma pregateam si eu de baie, s-a dezbracat si ea provocator de lenjerie. Complicata senzatie, arata superb si goala, arata superb si in lenjerie ... cum sa fie ... Am lasat dubiile si am executat instructiunile, am gasit o baie fierbinte cu spuma gata pregatita care ne astepta. Am intrat amandoi la baie. Senzatie super faina de relaxare. Randunica are grija de mine si vorbim ... Apa este calda, spuma este placuta, atmosfera este super intima. Si stai si vorbesti cu o femeie superba, care din cand in cand te mangaie si ii mai atrage atentia soldatului. Timp in care ramai blocat pe doi sani superbi in fata ta. Din cand in cand isi mangaie sanii (ca sa se incalzeasca probabil, dar pe cine intereseaza - imaginea este superba). Ei aceasta baie, este o experienta clar subestimata. Poti sa vorbesti despre orice cu Randunica, iar timpul petrecut ne apropie. Cred ca am stat vreo ora la vorbe in baie. Baita aceasta cu spuma creste fantastic nivelul de intimitate si dupa 5 minute ai impresia ca poti sa vorbesti despre orice cu ea si invers. Plus ca te detensioneaza si relaxeaza pentru ceea ce urmeaza.
 
Iesim din baie, si Randunica pune pe ea un tricou scurt mulat si roz care ii scoate in evidenta sanii. Si atat ... se plimba prin camera sa aranjeze echipamentul pentru epilare, si de sub tricou se vedea superb funduletul acela perfect format. Chiar daca venea partea cu "durerea" :), abia asteptam. A urmat epliarea. M-a jumulit si m-a facut lucios :), dar nu chiar ca de obicei. Probabil ca sa ma tachineze, pe parcurs "nu-si gasea pozitia" - probabil ca a observat ca eram numai cu ochii in pasarica. Este ceva fantastic sa te epileze cineva doar cu un tricou mulat pe ea. A vazut ca numai la epilat nu ma gandeam. La un moment dat, pentru ca anumite fire "opuneau rezistenta" a trebui sa se aseze intr-un 69 "tehnic" ca sa poata sa smulga ceara ... cu pasarica atat de aproape de mine, cat sa pot sa o miros ... dar nu am avut voie sa ating. Criminal. Uite asta este ceva ce acum trebuie neaparat sa incerc.... sa dai limbi in timp ce te epileaza ... sa stii ca daca gresesti ... ea e cu mana pe ceara :) ... hmmm ... acum divaghez ... sau sa dai limbi la altcineva in timp ce e cu mana pe ceara ... Dar sa revenim. Am ajuns la pozitia capra (cei care mergeti la epilat stiti despre ce este vorba) - smuls si aici ce mai era de smuls si apoi hidratare.
 
Am terminat cu jumuleala si eu asteptam marele final. Dar nu. Ca doar nu era dupa mine ... nu imi facusem inca treaba :). Asa ca am primit ordin sa ii fac un masaj. Ordinele nu se discuta, asa ca echipat cu uleiul corespunzator (si dupa ce mi-a atras atentia ca uleiul se incalzeste intai in palme si abia apoi il pui cu grija pe corp), m-am apucat de treaba. Am masat cu sete la corpul Randunicii. Mi-a placut extraordinar sa masez si sa explorez fiecare particica a corpului ei. Ca o stapana rea ce este, parea tot timpul nemultumita de ce faceam :). Am inceput cu spatele si am coborat incet spre fese, unde am fost extra atent, apoi in jos pe picioare, fara nici un pic de graba si cu atentie la fiecare zona. Apoi am revenit usor spre fese si mi-am concentrat atentia masajului pe funduletul acela obraznic si extrem de apetisant. Masat cu grija la el, si apoi coborat cu grija spre pasarica. Masam cu sete si ma bucuram de priveliste. Nu m-am abtinut si am strecurat cateva limbi intre fese si inspre pasa, dar inca nu aveam voie, asa ca s-a intors. Am continuat cu un masaj al sanilor, nu stiu daca era bine ce faceam, dar eu ma bucuram din plin de ei. Sunt complet naturali, arata si se simt extraordinar.
Acum relaxata fiind, "am avut permisiunea" sa incerc sa o satisfac. Am inceput cu un pic de cunni si apoi la indemnul ei am decis sa incercam si niste jucarii. Asta este o super fantezie de-a mea, nici nu mai stiu cand sau daca i-am povestit despre asta, dar s-a potrivit excelent. Nu stiam ce sa fac mai intai, sa folosesc jucariile pe clit, sa mai ling pasa, sa ling mai jos, sa ma joc cu jucariile si sa ling in acelasi timp. Eram ca un copil scapat pentru prima data in parcul de distractii si eram cu doamna profesoara sexi. M-am concentrat pe 2 jucarii in acelasi timp, incercand sa urmaresc cum ii place, incercam sa mai si ling din cand in cand. Era o nebunie. Imi doream tot ce se intampla acolo. M-am bucurat mult de aceasta "pedeapsa" pana cand a terminat, moment in care m-am bucurat (ca a avut orgasm), dar in acelasi timp m-am si intristat ca s-a terminat joaca si nu mai aveam voie la jucarii :).
Si astfel ajungem la ultima combinatie. Pentru ca n-am fost suficient de "ascultator" si "dibaci" la faza anterioara, m-a pedepsit. Dupa o pauza de cateva minute ca sa isi revina, m-a pus la cot pe scaun, si mi-a ordonat sa o frec singurel, in timp ce ma uitam la ea cum se satisface si eu nu aveam voie sa o ating sau sa ma apropii. Am incercat sa protestez, dar fara success. A introdus un joculet, in care daca faceam ceva bine, aveam voie sa ma apropii, din ce in ce mai mult de pasarica ei uda si gustoasa. In timpul asta trebuia sa lucrez la "soldat" dar nu aveam voie sub nici o forma sa termin. Incet incet m-am apropiat suficient de mult ca sa mai gust odata din ea, moment in care "m-a dat la o parte" si a trecut ea la "butoane", masand soldatul asa cum numai Randunica stie sa o faca, si cand a simtit ca intru pe runda finala, surpriza. Ma penetreaza cu cealallta mana si continua masajul la soldat, in 30 de secunde oferindu-mi cel mai puternic orgasm pe care l-am simtit vreodata. A fost incredibil de intens, probabil ca toata experienta de pana la momentul ala s-a concentrat in acea masiva eliberare. Mi-a luat cateva minute sa imi revin si sa constientizez ca am avut cel mai puternic orgasm pe care l-am simtit vreodata, si asta fara sa fac efectiv sex. Mi-a dat de gandit...
 
Toata experienta de la A la Z a fost exceptionala, cred ca a durat vreo 5 ore totul, dar nu mai stiu exact. Nimeni nu s-a uitat la ceas. Singura mare problema acum este ca nu pot decat sa ma gandesc cand voi mai putea repeta experianta. Cel mai important din tot pachetul asta este sa va luati mult timp, eu am reusit si mi-am rezervat o zi de dimineata pana seara pentru asta. No stress, no rush, just relax and enjoy the ride. 
Nu voi da note, pentru ca nu ar fi cinstit. Nu am cuvinte de comparatie pentru aceasta experienta, bate orice am avut pana acum. Cred ca este dificil sa ai o experienta de genul asta, fiind atat de lunga si complicata, sunt multe lucruri care pot merge gresit. Dar daca vorbesti cu Randunica mai mult timp despre asta, cand se intampla este fantastic, parca stie exact ce trebuie sa faca.
Si nu il ultimul rand, halatul a fost 1,500 lei toata experienta.
Va doresc sa experimentati si voi, ce am simtit eu cu aceasta ocazie.

 

Dacă  ai fost în al 9-lea cer, n-are importanță că ai dat 1500 pentru aprox. 5 ore. Totuși, doar o finalizare ?

Și Rândunica e meseriașă într-ale masajului (chiar dacă nu prea mai face).N-ai beneficiat de masaj ? Cam trebuia. Mai ales că, într-o oră, s-a răcit apa la băiță.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:aaaao
  • Oras:aaaao

Dacă  ai fost în al 9-lea cer, n-are importanță că ai dat 1500 pentru aprox. 5 ore. Totuși, doar o finalizare ?

Și Rândunica e meseriașă într-ale masajului (chiar dacă nu prea mai face).N-ai beneficiat de masaj ? Cam trebuia. Mai ales că, într-o oră, s-a răcit apa la băiță.

adevarul e ca nici nu mai conteaza banii pana la urma daca ai avut parte de ceea ce ti-ai dorit.

am fost la Irina de cateva ori, am trecut si pe la cateva dintre colegele ei (super fete Mira si Aida), nu am apucat sa ma bucur de masajul ei ca sa imi dau cu parerea dar la epilare e meseriasa cu adevarat. Am fost la epilare si la colega Bety cand era Irina gravida si nu a putut veni, si Bety este de treaba.

Cand am trecut zilele trecute "instruia" o fata, cred ca urmeaza o noua colega. Daca va fi la fel de draguta ca Mira abia astept sa o cunosc.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Capitala
  • Oras:Capitala

     
     Aprecieri la adresa Irinucai!
    
    Nu stiu daca ma pot numi metrosexual sau ceva de acest fel, insa un lucru pentru mine este destul de evident, pentru o igiena minima, de bun simt consider ca zona cu pilozitati trebuie sa fie redusa cat se poate de mult. Din acest considerent dar si datorita unei vieti intime calitativ vorbind, mult imbunatatite, trebuie sa recunosc ca o pula giugiuca are si ea alta imagine si se simte la atingere cumva deosebit atunci cand este deposedata de vegetatia aferenta, motiv pentru care epilarea in zonele mai sensibile a devenit oarecum mandatorie.
    Serviciul pe care il ofera Irinuca a ajuns in atentia mea intr-un mod funny. De ce spun acest lucru? Pai o spun deoarece intial nu ma gandeam ca exista un astfel de serviciu, eu apeland de-a lungul timpului la serviciile de epilare specifice oricarui adolescent apoi barbat. Printre acestea as enumera masina de tuns, lama de ras, am incercat la un moment dat si benzi de epilat si a fost ceva oribil la care nu am mai apelat ulterior, am trecut chiar si pe la un salon de epilare prin metode mai moderne, insa am renuntat in scurt timp de teama repercursiunilor acestor lasere/IPL asupra sistemului curculator din zona intima(am citit unele articole care spuneau ca ar afecta erectia aceste actiuni repetate asupra zonei respective si in special asupra coaielor, motiv pentru care coaiele nu le epilam si erau putin neglijate, fapt ce ma nemultumea profund). Insa norocul mi-a suras intr-o seara la serviciu cand, dupa degrevarea de task-urile uzuale, am reusit sa imi dedic timp si unor activitati mai placute. Recunosc imi place sa ma delectez uneori cu cititul unor povesti pe site-uri cu fantezii sau vizionarea unor clipuri video cu amatori in ipostaze neobisnuite si astfel am dat de un clip cu epilare cu ceara si apoi finalizare printr-o mica "ciufulire a barzoiului". Mi s-a parut foarte interesanta acesasta metoda de lucru, fapt ce m-a determinat sa caut un plaiurile mioritice un corespondent al acestui mestesug. Ce gasisem a fost putin dezarmant deoarece era o postare veche de cativa ani a unui individ care facea "Randunicii" o recenzie foarte incitanta as spune, la finalul careia lasa si niste date de contact. In ciuda faptului ca postul acela era vechi de cativa ani buni, mi-am zis ca nu am ce sa pierd daca sun sa vad daca "mai este inca cineva la capatul celalalt al firului". Am vazut ca putem comunica pe whatsapp si am procedat cum este firesc "hello hello!", m-am prezentat cine sunt si de unde am contactul si cu ce intentii abordez si fireste "daca mai este valabil serviciul". In acel moment nu stiam de blogul acesta cu recenzii pentru Irinuca si nici de conditiile puse de aceasta legate de intrebarile pe care nu le agreaza in privinta serviciilor prestate. Motiv pentru care am fost placut surprins ulterior ca nu m-a taxat cand am intrebat acele lucruri si m-a directionat respectuoas sa citesc in intregime blogul si sa imi fac o idee despre ce si cum trebuie procedat, iar apoi sa ii comunic ce imi doresc. Acest lucru mi-a placut inca de la inceput la ea, nu lasa loc de interpretari si totul este transparent in ceea ce priveste ce poate ea oferi. Mi-a placut si modul de programare cu confirmare, care nu lasa loc de interpretari ulterioare si incurcari de program nici pentru client si nici pentru ea.
    Prima mea vizita la Irinuca a fost in 2019 prin toamna. Mi-am facut programare si m-am prezentat la rasarit de soare. Ea este destul de punctuala, avand in vedere ca eram client nou si inca nu ma cunostea. Ma asteptam sa fie o tipa mai "mare" asa, insa am ramas placut surprins de fizicul ei, este o tip micuta si draguta, as spune mai multe insa nu am avut inca ocazia sa o vad mai in detaliu ca sa pot face si aprecieri mai profunde. Modul de lucru este unul inedit care prin simplitatea lui face experienta sa fie una mult crescuta din punct de vedere al confortului, faptul ca faci acel dush cu apa fierbinte ajuta enorm, durearea a fost la un nivel acceptabil, mult sub ce ma asteptam. In timpul "jumulirii" Irinuca este o tipa vorbareata, comunica mult fapt ce este placut sa stii ca cel care are atelier deschis intre picioarele tale este o persoana cu prezenta si spirit placute, motiv pentru care te face si pe tine sa fi mult mai destins si sa comunici la randul tau. Este o tipa cu minte "deschisa" care inceraca sa te faca sa uiti de ce esti acolo si sa iesi din contingentul vieti cotidiene. Mi-a placut de asemenea si faptul ca vrea si ca stie sa asculte atunci cand iti place sa iti faca acel ceva placut intr-un mod si mai placut, este creativa si are initiativa, nu trebuie decat un mic indiciu si stie ca asa iti place. "Hidratare", asa cum ii spune ea este un nume bun, de perspectiva, prinde bine la public si la propriu si la figurat si recunosc, nu sunt un amator de frecat pula cu mana unei fete, prefer sexul, fiind putin atipic pentru mine, dar foarte placut surpins de aceasta experienta, Irinuca stie sa iti ofere ceva de calitate. Oricum intr-un fel m-a facut putin nostalgic "labuta" aceasta, mi-am adus aminte de perioada adolescente cand aveam parte de lubutze de la iubita de atunci seara traziu prin parc, motiv pentru care ii multumesc Irinucai ca mi-a readus in memerie ceva parca de mult uitat, dar cu mult imbunatatit, ea este o maestra a acestei tehnici, avand in vedere limitarile (la folosirea exclusiva a manutelor) pe care si le autoimpune.
    Totul a fost la superlativ, mi-a parut rau ca nu i-am adus ceva dulce, insa ma revansez data viitoare. Nu am apucat sa revin la ea prea curand pentru ca a fost ocupata atunci cand am vrut si mi-a recomandat o alta colega pe Beatrice, care la randul ei este o tipa de nota 10. A fost apoi si perioada aceasta cu COVID19, care a amanat cu mult lucrurile, insa o sa devin un client regulat, sper sa o prind pe un slot de timp liber pe Irina atunci cand pot si eu, pentru nici specificul jobului nu ma ajuta, am un program si eu la randul meu uneori destul incomod.
    Nu ii inteleg pe cei care o blameaza pentru chestii fictive, deoarece aici lucrurile sunt ca orice alt lucru in viata, dragostea cu forta nu se poate in cazul niciuneia din parti, nici voi nu sunteti obligati sa o vizitati si nici ea sa va primeasca. Insa asta nu da dreptul nimanui sa ponegreasca imaginea ei, sa o puna intr-o lumina proasta si sa se astepte sa fie tratati cu respect , in conditiile in care nu sunt respectate niste lucruri si se fac afirmatii la adresa ei lipsite de un ferm suport real. Este evident ca si ea va da o replica pe masura celui care o ataca, din ce am citit nu a vorbit pe nimeni de rau pe aici si nu a atacat pe nimeni, ci doar a raspuns intr-un mod categoric atunci cand a fost atacata, fapt ce mi se pare justificat in totalitate "intoarce obrazul sa fi lovit exact in aceasi maniera in care ai lovit", ea nu poate sa infrunte cu pumnii dezgoliti un atac disproportionat  decat daca se inarmeaza pe masura adversarului.
    In incheiere o sa spun ca ma bucur ca am intalnit aceasta fata si ca imi doresc sa avem o colaborare stransa pe viitor, apreciez foarte mult ceea ce face si voi reveni curand cu o programare.
    Te pup Irinuca!
   

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

M-am "activat" un pic pe forum(doar pe forum, nu am anunturi in alta parte si clar nici nu voi avea, deci cine imi scrie nu poate fi din alta parte) si deja 90% din conversatii sunt de-a dreptul imbecile. Nu ma mira foarte tare acest aspect,cumva eram invatata sa "ploua" cu ...

Bai: dar am cerut aici sa imi scrieti mesaj cu ce anume va doriti. Nu am scris destul de clar?!

Bai oamenilor, daca am cerut sa scrieti si am mentionat CLAR  ca nu raspund la apel ( ce aveti bai de sunati cu video? Ati baut apa la caine sau ce Doamne iarta-ma???), de ce insistati??! 

Daca am scris ca nu ofer sex, de ce ma intrebati de sex??!

Daca am specificat deja ce am de oferit, de ce ma intrebati ce servicii ofer si vreti un robot sa abereze vreo poezie despre asta?!

Daca am zis ca nu dau poze, de ce naiba deranjati cu cereri despre poze?! Nu dau poze! Stai ma acasa daca te temi de aspectul meu fizic! E plin netul cu fete care au anunturi cu poze de la a la z,vedeti tot ce vreti la ele,mergeti acolo cu toata increderea. Eu nu dau poze!!!! Vino sa ma cunosti si daca nu sunt pe gustul tau aia e, ghinion! Dam inainte,fiecare la casa lui! 

Ma, oamenilor!!! Haideti ma sa fim un pic mai normali. sunt mega selectiva si am dat deja block de m-am plictisit. 

Intai va uitati pe forum, vedeti ce ofer,ce nu ofer,etc. Daca ce am scris ca ofer e ce cautati si voi atunci imi scrieti "vreau si eu asta" si uite asa facem intalnirea. In tara ajung pt programari incepand din 1 august. Va roooog din suflet: sa facem sa fie bine sa nu fie rau! 

Aaa: si alora care imi dau doar mesaj cu "buna"... treceti bai peste! Ati salutat, treceti si la next level. Scrieti ce vreti. Cred ca vreo 100 de mesaje sunt doar cu "buna" si atata....

Hai sa fiti sanatosi!

 

  • Like 1
  • Haha 5
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

 

Revin si eu cu o rugaminte.

Aceeasi rugaminte pe langa alte cateva.

NU MAI CERETI POZE!!

 NO PHOTOS!!!!!

E plin netul de fete care va arata tot ce va doriti,va rog mult,haideti sa nu ne mai irosim timpul reciproc. Sunt pe site fete de toate felurile care au poze clare si explicite,mergeti la ele daca doar asa sunteti de convins. Eu nu incerc sa conving pe nimeni sa ma viziteze. Cu atat mai putin pt niste poze.

Nu ofer poze! 

Daca doresti sa ne cunoastem iti faci o programare frumos. Daca nu iti place moaca mea te poti retrage fara nici o problema. Nu ma supar. Pana acum nu a fugit nimeni la vederea-mi. Ma indoiesc sa fii tu primul. Am mai spus, sunt genul miniona, slim,nimic in plus,nimic in minus, toate puse la locul lor.

Ca idee: si eu refuz daca nu imi place de cineva. Ca in orice bussines. 

Mersi frumos! Din suflet!!

  • Like 1
  • Inimioara 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Buna dimineata,dragalasilor! 

Gasiti noutatile pe blogul meu vreauepilare.blogspot.com

Am introdus in lista de servicii sesiunile de masaj erotic,body to body, cudlleing( imbratisari ) frechkiss, cunnillingus (daca igiena ta este ABSOLUT IMPECABILA, respiratie proaspata,dinti curati, barba/mustata ingrijita). Sunt o femeie care se respecta si am pretentii de la oricine isi doreste sa aiba parte de momente placute alaturi de mine.

Puteti alege in continuare si servicii precum baie in cada cu spuma, mici fetishuri din aria bdsm( facesitting,cunni,uro, penetrare anala, strapon, fisting (sper ca e clar ca eu sunt cea care se joaca cu fundul tau,nu invers!),trampling, footfetish, footjob, labuta magica, etc). Nu ofer dominare hard,violente, chestii obositoare, ofer doar ce imi face placere.

Si bineinteles ca epilarea ramane serviciul de baza, inghinal total interfesier cu bonusul aferent,labuta desavarsita.

Nu ma deranjati pt sex,nu sunt escorta nu ofer contact sexual! Nici degetele infipte pe nicaieri. 

Nu mai cereti poze ca nu va dau🤣😂. Sunt destule recenzii care ma descriu, sunt de ajuns pentru un om normal sa isi faca o idee. Daca nu te-a convins nimic pana acum mai bine nu iti pierde timpul🙂.

Raspund doar pe whatsapp si nu ofer detalii,nr meu este doar pt programari, informatiile sunt pe blogul mai sus mentionat. 

Va tzuc in bot!

Aceeasi Randunica!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Helou!

In aceasta saptamana programul meu este urmatorul:

De luni pana vineri dupa ora 14 30 pana la 20 00

Sambata si duminica dupa ora 11 00 pana la ora 19 00.

Pupicei

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Salutare, dragalasilor! Va pupa Randunica. 

Va astept la epilare/baita in cada/ masaj/ fetishuri etc.

😘😘😘😘😘

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Hey!

Dragii mei, zilele urmatoare sunt disponibila pentru voi.

Scrieti-mi pe whatsapp 0758609361 pentru a stabili o programare. (Doar pe whatsapp raspund momentan). 

 au prioritate sesiunile de epilare pentru ca vine acus caldura si 1 Mai si vacanta prelungita si sigur va doriti multi sa fiti fresh si pregatiti de excursii,vacante, concedii,mare, soare,etc.

Deasemenea baita in cada cu finalizare si cunni raman serviciile mele preferate. Doar ma stiti😘😍🥰🤩

Va pupa Randunica!

  • Like 2
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Bonjurica,dragalasilor!

In aceasta saptamana ma gasiti pana joi in intervalul 11 00- 19 00 ultima programare. Ca de obicei au prioritate sesiunile de epilare. Cu drag va astept. Doar pe whatsapp raspund. 

Pupici!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Va astept sa va faceti programare pt maine la epilare. Sa nu va plangeti apoi ca nu v-ati facut giugiuca pentru Pasti. 

Sau cum a zis azi un client de-al meu : sa veniti sa va inrosesc ouale🤣😜😜

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Buna sa va fie inima,dragalasilor!

Acum ca au trecut si sarbatorile si 1 Mai si vine vara nu uitati ca sunt inca  aici daca doriti sa va epilati pentru a fi fresh si pregatiti de mareee si distractie.

Pupici!

  • Like 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Bai dragalasilor:

Am observat ca nu prea va mai epilati.ce aveti ma? Ati descoperit cumva alte metode mai istete decat asta cu ceara? Sa ma anuntati si pe mine ca naiba, sa ma pun la zi, oi fi ramas in urma🤣😂🤣😂.

Va anunt ca de maine incepand va astept la jumuleala! Sa veniti da? Ca deja a venit vara si o sa va iasa maimutele prin short. Nu mai zic ca poate mergeti la mare, la o pisicina,la o baltoaca ceva. Si va zic: eu saptamana trecuta cand am fost la Therme si am vazut niste aratari acolo ...am vazut si bunaciuni pe care imi venea sa le inghesui un pic si sa le dau nana la fundulet ca li se vedeau padurile din slipi. Bah, sa va fie rusinica! Exista cineva (EU) CARE SE OCUPA DE VOI si de partea asta naspa cu epilarea la cucu (plus bonus de super labuta) si voi va duceti la distractie cu maimutoaica la vedere?! Hm...

Deci: de maine zilnic ma gasiti toata saptamana. Sa vad coada la programari. Cam atat! Ai lov iu!

Ps: veniti sa ma prindeti pana plec in vacanta ca apoi iar va aud ca va plangeti ca am plecat si v-am lasat neepilati. 

😘😘😘😘

  • Haha 5
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
La 13.05.2022 la 17:00, simba a spus:

Ai si intrat tu repede aici... 🤣🤣🤣

Aici unde? E topicul meu...

Link spre comentariu
  • Oras:Mallorca https://maps.app.goo.gl/pk6WRQ1W8AxKWheV9
  • Oras:Mallorca https://maps.app.goo.gl/pk6WRQ1W8AxKWheV9
La 03.05.2022 la 10:44, randunica a spus:

Buna sa va fie inima,dragalasilor!

Acum ca au trecut si sarbatorile si 1 Mai si vine vara nu uitati ca sunt inca  aici daca doriti sa va epilati pentru a fi fresh si pregatiti de mareee si distractie.

Pupici!

Cum este sex-ul după 30 ani ? 😀

  • Haha 2
  • Confuz 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 3 ore, stephanos27 a spus:

Cum este sex-ul după 30 ani ? 😀

Nu stiu..nu am mai facut de mult🤣🤣😂

  • Haha 6
Link spre comentariu
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:București
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:București
Acum 14 minute, randunica a spus:

Nu stiu..nu am mai facut de mult🤣🤣😂

Organizează o tombolă a celor care se epilează la tine 😂

O dată pe an poți trage la sorți câștigătorul unei partide de sex cu o divă de 30 de ani 🫣😘

  • Like 1
  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 6 ore, sabinmeeee a spus:

Organizează o tombolă a celor care se epilează la tine 😂

O dată pe an poți trage la sorți câștigătorul unei partide de sex cu o divă de 30 de ani 🫣😘

Saracul norocos castigator🤣😂🤣

  • Haha 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...