Sari la conținut

Irina 0758609361 Epilare inghinala cu ceara/masaj/dominare


nae.a

Postări Recomandate

  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
La 12.08.2022 la 6:36, daulimbi a spus:

am văzut pozele dar sunt vechi de ani de zile.

cheamă și tu un pozar 

Stai ca abia am facut blogul. Vin si pozele misto. Toate la timpul lor. 

Ps: sunt disponibila in acest weekend. In special pentru sesiune de baita si cunni si labuta dar si epilare, evident. Pupici

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:cuca măcăii
  • Oras:cuca măcăii
2 hours ago, randunica said:

Stai ca abia am facut blogul. Vin si pozele misto. Toate la timpul lor. 

Ps: sunt disponibila in acest weekend. In special pentru sesiune de baita si cunni si labuta dar si epilare, evident. Pupici

nu am mai fost de cîteva luni la tine.

eu doar te-am lins mereu în pizdă și ai avut mereu orgasm.

însă, m-ai făcut curios acum că vrei să ți se vîre-n pussy și un vibrator.

Sînt curios cum îți stă cu ceva băgat în pizdă.

colegei tale, iulia, i-am băgat un dildo-n pussy și am lins-o sincron. 

  • Trist 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Neata!

Nu stiu daca ati vazut topicul pentru noua mea colega:

 https://nimfomane.com/forum/topic/204046-masaj-foarte-bun-tipa-foarte-mistorecomand/?tab=comments#comment-7448587

este noua in domeniu si nu are experienta. De aceea astazi dupa amiaza am nevoie de cativa doritori pe care sa facem cateva sedinte la dublu ca sa ii arat mai in detaliu in ce consta sesiunea de masaj erotic. Stabilim in privat detaliile. Anunt valabil doar pentru cei care ma cunosc personal. Astept mesajele voastre pe whatsapp. 0758609361

Thanks!

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Neata!va astept la epilare.

Si pofticioasa va mai asteapta vreo cateva zile 🤪😛😜.

Sa fiti cuminti! Sau nu!

Pt masaj vedeti topicul Luizei

 

Link spre comentariu
  • Super Premium
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Salutare! 
    

     Având ceva treaba prin Bucuresti  si fiind dornic de ceva nou in prima parte a zilei( pentru ca a doua parte eram ocupat cu altceva, o sa vedeti mai incolo) m-am gandit ca ar fi o ocazie buna de a o cunoaste pe celebra Randunica😋
     Asa ca nu am mai stat mult pe ganduri si i-am trimis un msg pe whapp unde mi-a raspuns destul de repede si i-am comunicat ca as vrea sa trec pe la ea, sa o cunosc
      
      Stiind ca este destul de directa si cam spune ce are pe suflet( e ca si mine) ma gandeam ca o sa fie un pic mai rece si directa in conversatie dar nu a fost asa…. mereu a raspuns promt, fara figuri sau sa fiu luat de sus, cum se spune…. am ramas ca ne mai auzim a doua zi si apoi in ziua intalnirii….toate conversatiile cu ea s-au derulat ca la carte deci comunicarea a fost foarte ok! 
     In ziua cu pricina am ajuns un pic mai repede dar nu a fost problema ca am asteptat in parcare la Lidl fiind chiar langa acel Complex, cine a fost stie despre ce vorbesc, deci nu sunt probleme cu parcarea
    Cand ceasul a bătut ora intalnirii, Randunica fiind promtă ca deobicei, a si trimis mesajul cu nr de interfon si etajul unde sa merg
     La primul contact vizual, prima senzatie a fost Randunica este ceea ce trebuie ca aspect dar si ca atitudine si ca ora pe care o sa o petrec alaturi de ea, o sa fie ceva frumos…eu mergand pentru epilare, cunni si un handjob..sa nu se inteleaga altceva…
     In prima faza am stat putin la o vorba( nu am fost servit cu nimic🫢) mi-a explicat toata procedura de epilare( făcand prima oara asa ceva) printre toate astea am primit un prosop mare curat, uscat si primul lucru care a urmat a fost sa fac un dus. 
    Revenit de la dus a inceput operatiunea de epilare🥵🥵 care sincer sa va spun fratilor, nu e de mine… sa nu ma intelegeti gresit, Randunica incearca sa faca epilarea sa fie placuta dar la mine a fost chiar dureros, probabil si din cauza ca aveam firul de par mai gros de la ras, nu stiu.. dar m-a durut rău aceasta procedura….durerea maxima a fost dupa ce am plecat de la ea si a doua zi dimineață, mi sa iritat foarte  foarte tare partea de deasupra penisului, restul a fost ok…nu stiu de ce, poate ne lamureste ea mai bine ce sa intamplat….asa ca pe partea asta nu am ramas cu amintiri prea plăcute din pacate🥵🥵
     Dupa marea epilare Randunica a mers la dus pentru o reîmprospătare ca urma sa trecem in etapa urmatoare, cunni party ul😂… lânga usa de la intrare are pusa strategic o oglinda in care sa o poti vedea in toata splendoarea ei cum face dus,  banuiesc ca asta face parte ca preludiu din inaintea actiunii😂…revenita de la duș, am trecut la treaba nu inainte de a primi si ceva instructiuni pentru a iesi totul perfect…bine, eu am deviat putin de la aceste instructiuni  dar pâna la urmă cu chiu cu vai am ajuns la rezultatul dorit de amandoi, zic eu, acuma nu stiu daca sa prefacut sau nu dar reactiile pareau reale🫢😛
     Dupa ce ne-am rasfatat cu acel cunni party… Randunica a zis ca urmeaza celebra lăbuță a la Randunica pe care sincer sa va spun nu am lasat-o sa mearga pană la final pentru ca aveam o programare la o prietena draga si am zis ca daca ducem lăbuța până la final, o sa eșuez dincolo asa ca am facut-o doar pe jumate😬…stiu, a fost aiurea dar am incercat sa ma protejez sa fac față dincolo😂😂
     Dupa toate astea am facut un dus si am plecat cu gandul si speranta sa mai revin, bineinteles fara epilare🤭😅

    Notele: 

    Comunicare: 10 ….a fost super draguță si a respectat programarea la secunda

     Aspect: 9… este pe gustul meu, slim, parul saten.. era prins in codiță…cam 1,60, sanii micuti dar atragatori, pelea fina, fundul micut dar ferm…mie mi-a placut cum arată. 

     Atitudine: 10… foarte relaxata, comunicativa, este acolo cu tine, nu are alte activitati cat esti acolo cu ea

       Epilarea: 8 … dureroasă😰 pentru mine, probabil si din cauza firului de par ca era tare ca mereu m-am ras… 

     Cunni: ……aici ea trebuie sa imi dea notă😋

    Handjob: 8… poate este de 10, nu stiu ca nu am mers pănă la capăt…oricum, tehnica manuală o are bună 😅

      Locatie: 10… In Complexul Rasarit de Soare…. este dotată cu tot ce trebuie pentru asemenea activități, baia curată, prosopul curat/uscat… luminițe pe tavan, nu stiu daca erau reale sau le vedeam de la epilare😅😅 (glumesc)
       
       De revenit: DA… categoric, daca ma mai primeste 😂

     Nu mai stiu cat am achitat ca am uitat …dar faceti voi socoteala din lista de servicii prezentata de ea😛

    Concluzia mea generala este ca merita vizitata, are o atitudine ok si  daca o respectati si va comportati frumos cu ea atunci sigur o sa beneficiati de niste momente super relaxante. 

     Te pup Rândunico si sa ai parte de baieti faini!! 😘

  • Like 1
  • Haha 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 15 minute, extraterestru78 a spus:

Salutare! 
    

     Având ceva treaba prin Bucuresti  si fiind dornic de ceva nou in prima parte a zilei( pentru ca a doua parte eram ocupat cu altceva, o sa vedeti mai incolo) m-am gandit ca ar fi o ocazie buna de a o cunoaste pe celebra Randunica😋
     Asa ca nu am mai stat mult pe ganduri si i-am trimis un msg pe whapp unde mi-a raspuns destul de repede si i-am comunicat ca as vrea sa trec pe la ea, sa o cunosc
      
      Stiind ca este destul de directa si cam spune ce are pe suflet( e ca si mine) ma gandeam ca o sa fie un pic mai rece si directa in conversatie dar nu a fost asa…. mereu a raspuns promt, fara figuri sau sa fiu luat de sus, cum se spune…. am ramas ca ne mai auzim a doua zi si apoi in ziua intalnirii….toate conversatiile cu ea s-au derulat ca la carte deci comunicarea a fost foarte ok! 
     In ziua cu pricina am ajuns un pic mai repede dar nu a fost problema ca am asteptat in parcare la Lidl fiind chiar langa acel Complex, cine a fost stie despre ce vorbesc, deci nu sunt probleme cu parcarea
    Cand ceasul a bătut ora intalnirii, Randunica fiind promtă ca deobicei, a si trimis mesajul cu nr de interfon si etajul unde sa merg
     La primul contact vizual, prima senzatie a fost Randunica este ceea ce trebuie ca aspect dar si ca atitudine si ca ora pe care o sa o petrec alaturi de ea, o sa fie ceva frumos…eu mergand pentru epilare, cunni si un handjob..sa nu se inteleaga altceva…
     In prima faza am stat putin la o vorba( nu am fost servit cu nimic🫢) mi-a explicat toata procedura de epilare( făcand prima oara asa ceva) printre toate astea am primit un prosop mare curat, uscat si primul lucru care a urmat a fost sa fac un dus. 
    Revenit de la dus a inceput operatiunea de epilare🥵🥵 care sincer sa va spun fratilor, nu e de mine… sa nu ma intelegeti gresit, Randunica incearca sa faca epilarea sa fie placuta dar la mine a fost chiar dureros, probabil si din cauza ca aveam firul de par mai gros de la ras, nu stiu.. dar m-a durut rău aceasta procedura….durerea maxima a fost dupa ce am plecat de la ea si a doua zi dimineață, mi sa iritat foarte  foarte tare partea de deasupra penisului, restul a fost ok…nu stiu de ce, poate ne lamureste ea mai bine ce sa intamplat….asa ca pe partea asta nu am ramas cu amintiri prea plăcute din pacate🥵🥵
     Dupa marea epilare Randunica a mers la dus pentru o reîmprospătare ca urma sa trecem in etapa urmatoare, cunni party ul😂… lânga usa de la intrare are pusa strategic o oglinda in care sa o poti vedea in toata splendoarea ei cum face dus,  banuiesc ca asta face parte ca preludiu din inaintea actiunii😂…revenita de la duș, am trecut la treaba nu inainte de a primi si ceva instructiuni pentru a iesi totul perfect…bine, eu am deviat putin de la aceste instructiuni  dar pâna la urmă cu chiu cu vai am ajuns la rezultatul dorit de amandoi, zic eu, acuma nu stiu daca sa prefacut sau nu dar reactiile pareau reale🫢😛
     Dupa ce ne-am rasfatat cu acel cunni party… Randunica a zis ca urmeaza celebra lăbuță a la Randunica pe care sincer sa va spun nu am lasat-o sa mearga pană la final pentru ca aveam o programare la o prietena draga si am zis ca daca ducem lăbuța până la final, o sa eșuez dincolo asa ca am facut-o doar pe jumate😬…stiu, a fost aiurea dar am incercat sa ma protejez sa fac față dincolo😂😂
     Dupa toate astea am facut un dus si am plecat cu gandul si speranta sa mai revin, bineinteles fara epilare🤭😅

    Notele: 

    Comunicare: 10 ….a fost super draguță si a respectat programarea la secunda

     Aspect: 9… este pe gustul meu, slim, parul saten.. era prins in codiță…cam 1,60, sanii micuti dar atragatori, pelea fina, fundul micut dar ferm…mie mi-a placut cum arată. 

     Atitudine: 10… foarte relaxata, comunicativa, este acolo cu tine, nu are alte activitati cat esti acolo cu ea

       Epilarea: 8 … dureroasă😰 pentru mine, probabil si din cauza firului de par ca era tare ca mereu m-am ras… 

     Cunni: ……aici ea trebuie sa imi dea notă😋

    Handjob: 8… poate este de 10, nu stiu ca nu am mers pănă la capăt…oricum, tehnica manuală o are bună 😅

      Locatie: 10… In Complexul Rasarit de Soare…. este dotată cu tot ce trebuie pentru asemenea activități, baia curată, prosopul curat/uscat… luminițe pe tavan, nu stiu daca erau reale sau le vedeam de la epilare😅😅 (glumesc)
       
       De revenit: DA… categoric, daca ma mai primeste 😂

     Nu mai stiu cat am achitat ca am uitat …dar faceti voi socoteala din lista de servicii prezentata de ea😛

    Concluzia mea generala este ca merita vizitata, are o atitudine ok si  daca o respectati si va comportati frumos cu ea atunci sigur o sa beneficiati de niste momente super relaxante. 

     Te pup Rândunico si sa ai parte de baieti faini!! 😘

Multumesc de randunele. Stau martore la toate sesiunile. Pupici!

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Super Premium
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 39 minute, randunica a spus:

Multumesc de randunele. Stau martore la toate sesiunile. Pupici!

Cu placere, m-am tot gândit ce sa îți cumpăr și pana la urma mi-a venit ideea asta de a-ți cumpăra 2 rândunici.. pentru ca te reprezinta într-un fel😋 

Te pup! 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:Satu Mare

Rândunico ce ști de Lia mai revine? Ca Luiza care ne-ai propus-o în locul ei este minciună, sa ne întindem niște ulei pe corp o putem face și noi.😉

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
1 oră în urmă, maxthe21 a spus:

Rândunico ce ști de Lia mai revine? Ca Luiza care ne-ai propus-o în locul ei este minciună, sa ne întindem niște ulei pe corp o putem face și noi.😉

Eu stiu ca revine. Dar nu stiu cand. 

Nu am propus pe nimeni in locul cuiva. Luiza e una, Lia e una. Fiecare cu felul ei. Evident ca nu putem compara fetele intre ele. Lia este o maseuza cu ani de experienta. Luiza este o maseuza fara experienta dar foarte draguta, ingrijita, amabila, cuminte.

Acum ... fiecare face in sedinta ce stie, ce poate, etc. Mie imi place de ea si fizic si ca atitudine. Ce fel faceti voi sa fie sedinta cu ea e treaba voastra.

Din pacate a avut si ea intalniri de rahat cu oameni de rahat pentru ca iata, pe acest forum sunt o groaza de gunoaie. Nu vreau sa intru in detalii pe topicul meu insa au fost sedinte care au pus-o in mare dificultate si nu inteleg cum pot fi unii atat de mizerabili. ( bai, ce jeguri de barbati va credeti voi sa umiliti o femeie sau sa o futeti cu forta daca ea nu vrea? Si fara prezervativ profitand cand e fata pe burta. Adica are incredere ca va oferiti sa ii faceti un masaj si va bagati in ea. Daca eram eu acolo ma jur ca ramaneai si fara pula si fara coaie, mortii tai de cacat ).Daca ai nimerit si tu dupa vreo sedinta cu un gunoi... ce sa zic? Sunt total dezamagita. Lia nu ar fi acceptat niciodata si cu siguranta ar fi stiut si cum sa reactioneze si cum sa se apere dar Luiza fiind la inceput si fiind de felul ei o persoana fooarte calma si timida.... intelegi tu continuarea ca esti baiat destept. 

Ca sa iti raspund si la intrebare, vine Lia. Cand o sa vina o sa anunte. 

  • Like 1
  • Trist 2
Link spre comentariu
  • Super Premium
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 45 minute, randunica a spus:

Eu stiu ca revine. Dar nu stiu cand. 

Nu am propus pe nimeni in locul cuiva. Luiza e una, Lia e una. Fiecare cu felul ei. Evident ca nu putem compara fetele intre ele. Lia este o maseuza cu ani de experienta. Luiza este o maseuza fara experienta dar foarte draguta, ingrijita, amabila, cuminte.

Acum ... fiecare face in sedinta ce stie, ce poate, etc. Mie imi place de ea si fizic si ca atitudine. Ce fel faceti voi sa fie sedinta cu ea e treaba voastra.

Din pacate a avut si ea intalniri de rahat cu oameni de rahat pentru ca iata, pe acest forum sunt o groaza de gunoaie. Nu vreau sa intru in detalii pe topicul meu insa au fost sedinte care au pus-o in mare dificultate si nu inteleg cum pot fi unii atat de mizerabili. ( bai, ce jeguri de barbati va credeti voi sa umiliti o femeie sau sa o futeti cu forta daca ea nu vrea? Si fara prezervativ profitand cand e fata pe burta. Adica are incredere ca va oferiti sa ii faceti un masaj si va bagati in ea. Daca eram eu acolo ma jur ca ramaneai si fara pula si fara coaie, mortii tai de cacat ).Daca ai nimerit si tu dupa vreo sedinta cu un gunoi... ce sa zic? Sunt total dezamagita. Lia nu ar fi acceptat niciodata si cu siguranta ar fi stiut si cum sa reactioneze si cum sa se apere dar Luiza fiind la inceput si fiind de felul ei o persoana fooarte calma si timida.... intelegi tu continuarea ca esti baiat destept. 

Ca sa iti raspund si la intrebare, vine Lia. Cand o sa vina o sa anunte. 

Băi frate, te doare mintea când auzi ce se intampla🤦‍♂️... cum draq sa faci asa ceva? 🤬

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 12 ore, extraterestru78 a spus:

Băi frate, te doare mintea când auzi ce se intampla🤦‍♂️... cum draq sa faci asa ceva? 🤬

Mda...uite ca se poate ...

Nici nu stiu daca mai vine...

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Helau!

Acum ca a revenit Lia din vacanta va astept sa va epilati. Sunt sigura ca vreti sa o revedeti si stiti ca ei ii plac tare mult barbatii ingrijiti. Va pupam! Toate trei! ( cum care toate 3? Lia, luiza si cu mine!)

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

 

Salutare!

 

   După ce am citit foarte multe recenzii în legătură cu epilarea inghinala, am zis ca trebuie sa încerc, și unde altundeva decât la experta Randunica.

   I-am trimis un mesaj pe wapp la care mi-a răspuns foarte repede, asa ca am făcut programarea cea mult așteptată (poate o sa v-i se para rece în convorbire pe wapp dar în realitate nu este deloc asa)

   Am ajuns la locație puțin mai devreme, am parcat la Lidl (aici mi-a specificat ea sa parchez dacă vin cu masina) care este chiar lângă Complex.

   Cu 5 minute înainte de programare am primit mesaj de la ea cu locația exacta(scara, interfon, etaj, apartament), ajuns în fata ușii nici nu am apucat sa bat ca a deschis repede.

   De la primul contact mi-am dat seama ca Randunica este ceea ce trebuie ca atitudine, aspect, eu chiar mi-as dorii o iubita/soție la fel ca ea. 

   În prima faza mi-a explicat procedura de epilare, fiind prima oara, pe urma mi-a oferit un prosop curat și câteva indicatii pentru dușul fierbinte.

   Revenit de la dus a început epilarea propriu zisa, care nu a fost atât de dureroasa pe cât credeam eu ca e. În timpul epilării m-a întrebat constant dacă ma doare, dacă ceara e prea fierbinte, pentru a se asigura ca totul este bine. După epilare a urmat și "hidratarea" care este Dumnezeiască (eu unul nu reușesc sa-mi fac asa handjob cum face ea, e ceva la superlativ)

   După toată operațiune am fost la dus și pe urma am plecat cu gândul ca o sa mai revin poate și pentru alte servicii.

   Nu prea îmi place sa dau note dar dacă asa se specifica în regulament ma conformez:

   

   Aspect: 10, cum am spus mai sus este ceea ce trebuie, slim, undeva la 1,60-1,65

despre sâni și fund nu pot să-mi dau cu părerea ca nu am văzut-o dezbrăcată (asta este specificat și de ea la servicii, ca pentru epilare nu se dezbracă)- mie îmi place cum arata.

   Comunicare: 10, este forte dragura, a respectat programarea 

   Atitudine: 10, se vede ca știe ce face, știu cu sa te ia, este relaxata, se focuseasa doar pe tine în timpul ședinței 

   Epilarea: durerea pe o scara de la 1 la 10 pentru mine a fost de 3-4, au fost și zone unde a fost mai dureros dar te anunță că o să doară mai tare

   Handjob: 11 este ceva foarte rar întâlnit, are o tehnica care te face sa tremuri, pentru mine a fost cel mai bun handjob din viata mea.

   Locație: 10, ușor de ajuns, parcare la Lidl fix lângă Complexul Rasarit de Soare, curat, îngrijit, baia și prosoapele curate, luminițe pe tavan pentru atmosfera.

   Preturile sunt cele specificate de ea pe blog.

   

Te pup😘 și abia aștept sa ne revedem.

  • Like 2
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Buna dimineata! In aceasta daptamana ma gasiti doar pentru epilare (si hidratare evident) in fiecare zi dupa ora 9 00 pana la ora 21 00. Programarile se fac DOAR IN SCRIS PE WHATSAPP 0758609361 si prefer programarile efectuate cu o zi inainte sau in ziua respectiva in prima parte a zilei pt ziua in curs.

Locatia este aceeasi Complex Rasarit de Soare Titan. Daca veniti cu masina parcati la Lidl pe strada Bratarii. Pt colegele mele aveti linkuri cu recenzii si informatii pe blogul meu http://vreauepilare.blogspot.com

Betty pt sesiuni de epilare pe tot corpul cu experienta de ani de zile.

Lia pentru masaj desavarsit si multe fantezii si fetishuri extrem de incitante si cu dedicatie si vocatie in aceste directii.

Luiza deasemenea pentru sesiuni de masaj si fetishuri, dar varianta mai timida si mai incepatoare. 

Va asteptam cu drag sa ne vizitati si mai ales SA NE SCRIETI RECENZII pentru ca altfel facem mult offtopic si ne inchide motanu topicele daca nu marcati si voi doua randuri pe paginile noastre.

Pupici!!!!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
La 22.08.2022 la 14:35, extraterestru78 a spus:

Salutare! 
    

     Având ceva treaba prin Bucuresti  si fiind dornic de ceva nou in prima parte a zilei( pentru ca a doua parte eram ocupat cu altceva, o sa vedeti mai incolo) m-am gandit ca ar fi o ocazie buna de a o cunoaste pe celebra Randunica😋
     Asa ca nu am mai stat mult pe ganduri si i-am trimis un msg pe whapp unde mi-a raspuns destul de repede si i-am comunicat ca as vrea sa trec pe la ea, sa o cunosc
      
      Stiind ca este destul de directa si cam spune ce are pe suflet( e ca si mine) ma gandeam ca o sa fie un pic mai rece si directa in conversatie dar nu a fost asa…. mereu a raspuns promt, fara figuri sau sa fiu luat de sus, cum se spune…. am ramas ca ne mai auzim a doua zi si apoi in ziua intalnirii….toate conversatiile cu ea s-au derulat ca la carte deci comunicarea a fost foarte ok! 
     In ziua cu pricina am ajuns un pic mai repede dar nu a fost problema ca am asteptat in parcare la Lidl fiind chiar langa acel Complex, cine a fost stie despre ce vorbesc, deci nu sunt probleme cu parcarea
    Cand ceasul a bătut ora intalnirii, Randunica fiind promtă ca deobicei, a si trimis mesajul cu nr de interfon si etajul unde sa merg
     La primul contact vizual, prima senzatie a fost Randunica este ceea ce trebuie ca aspect dar si ca atitudine si ca ora pe care o sa o petrec alaturi de ea, o sa fie ceva frumos…eu mergand pentru epilare, cunni si un handjob..sa nu se inteleaga altceva…
     In prima faza am stat putin la o vorba( nu am fost servit cu nimic🫢) mi-a explicat toata procedura de epilare( făcand prima oara asa ceva) printre toate astea am primit un prosop mare curat, uscat si primul lucru care a urmat a fost sa fac un dus. 
    Revenit de la dus a inceput operatiunea de epilare🥵🥵 care sincer sa va spun fratilor, nu e de mine… sa nu ma intelegeti gresit, Randunica incearca sa faca epilarea sa fie placuta dar la mine a fost chiar dureros, probabil si din cauza ca aveam firul de par mai gros de la ras, nu stiu.. dar m-a durut rău aceasta procedura….durerea maxima a fost dupa ce am plecat de la ea si a doua zi dimineață, mi sa iritat foarte  foarte tare partea de deasupra penisului, restul a fost ok…nu stiu de ce, poate ne lamureste ea mai bine ce sa intamplat….asa ca pe partea asta nu am ramas cu amintiri prea plăcute din pacate🥵🥵
     Dupa marea epilare Randunica a mers la dus pentru o reîmprospătare ca urma sa trecem in etapa urmatoare, cunni party ul😂… lânga usa de la intrare are pusa strategic o oglinda in care sa o poti vedea in toata splendoarea ei cum face dus,  banuiesc ca asta face parte ca preludiu din inaintea actiunii😂…revenita de la duș, am trecut la treaba nu inainte de a primi si ceva instructiuni pentru a iesi totul perfect…bine, eu am deviat putin de la aceste instructiuni  dar pâna la urmă cu chiu cu vai am ajuns la rezultatul dorit de amandoi, zic eu, acuma nu stiu daca sa prefacut sau nu dar reactiile pareau reale🫢😛
     Dupa ce ne-am rasfatat cu acel cunni party… Randunica a zis ca urmeaza celebra lăbuță a la Randunica pe care sincer sa va spun nu am lasat-o sa mearga pană la final pentru ca aveam o programare la o prietena draga si am zis ca daca ducem lăbuța până la final, o sa eșuez dincolo asa ca am facut-o doar pe jumate😬…stiu, a fost aiurea dar am incercat sa ma protejez sa fac față dincolo😂😂
     Dupa toate astea am facut un dus si am plecat cu gandul si speranta sa mai revin, bineinteles fara epilare🤭😅

    Notele: 

    Comunicare: 10 ….a fost super draguță si a respectat programarea la secunda

     Aspect: 9… este pe gustul meu, slim, parul saten.. era prins in codiță…cam 1,60, sanii micuti dar atragatori, pelea fina, fundul micut dar ferm…mie mi-a placut cum arată. 

     Atitudine: 10… foarte relaxata, comunicativa, este acolo cu tine, nu are alte activitati cat esti acolo cu ea

       Epilarea: 8 … dureroasă😰 pentru mine, probabil si din cauza firului de par ca era tare ca mereu m-am ras… 

     Cunni: ……aici ea trebuie sa imi dea notă😋

    Handjob: 8… poate este de 10, nu stiu ca nu am mers pănă la capăt…oricum, tehnica manuală o are bună 😅

      Locatie: 10… In Complexul Rasarit de Soare…. este dotată cu tot ce trebuie pentru asemenea activități, baia curată, prosopul curat/uscat… luminițe pe tavan, nu stiu daca erau reale sau le vedeam de la epilare😅😅 (glumesc)
       
       De revenit: DA… categoric, daca ma mai primeste 😂

     Nu mai stiu cat am achitat ca am uitat …dar faceti voi socoteala din lista de servicii prezentata de ea😛

    Concluzia mea generala este ca merita vizitata, are o atitudine ok si  daca o respectati si va comportati frumos cu ea atunci sigur o sa beneficiati de niste momente super relaxante. 

     Te pup Rândunico si sa ai parte de baieti faini!! 😘

Eu traiam cu impresia ca nu e o idee buna sa te duci la escorte cam o saptamana dupa o epilare... Ca se fac microrupturi in piele, care sunt efectiv rani deschise... crescand astfel sansele sa iei o BTS.

Poate gresesc, d-aia si intreb. Poate clarifica cineva chestia asta ?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 13 ore, caut_par_albastru a spus:

Eu traiam cu impresia ca nu e o idee buna sa te duci la escorte cam o saptamana dupa o epilare... Ca se fac microrupturi in piele, care sunt efectiv rani deschise... crescand astfel sansele sa iei o BTS.

Poate gresesc, d-aia si intreb. Poate clarifica cineva chestia asta ?

Nici in cur sa nu te scarpini daca te mananca sa nu cumva sa faci microleziuni ... nu mai zic Doamne fereste, sa nu te scarpini in nas de vreun muc ca cine stie ce intra si iese pe acolo daca tragi cu vreun fir de par din greseala.

Nici pe dinti sa nu te mai speli si mare grija nici domnita la care vrei sa te duci sa iti suga poola sa nu se spele cu vreo saptamana inainte ca cine stie... nu va mai spalati, nu va mai epilati, nu va mai nimic!!!! Interzis! 

Mai bine si mai bine, zic si eu, nu dau cu parul,  stai Dreaqu acas!

Ps: da ma, s pe stop in plm! 

  • Haha 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Asa handicapata? Ce vocabular ai, omul a pus o intrebare si a vb frumos, daca era in fata ta il bateai:))) Barbatilor, nu o mai lingeti pe asta ptr ca ii dati putere, se vede mult prea desteapta si ea e praf, in afara de facut laba, mai stii si altceva? 

  • Like 2
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 5 ore, rouge a spus:

Asa handicapata? Ce vocabular ai, omul a pus o intrebare si a vb frumos, daca era in fata ta il bateai:))) Barbatilor, nu o mai lingeti pe asta ptr ca ii dati putere, se vede mult prea desteapta si ea e praf, in afara de facut laba, mai stii si altceva? 

Mars ma! Iti trebuia clona ca sa vorbesti!? Si in viata reala tot asa ai dubla tripla personalitate? Vai de capul tau. 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator cleopatra1
Reputație: 0
Acum 8 minute, rouge a spus:

Vin la tine, sa imi bagi un deget in cur si apoi ti l bagi in gura. Platesc bine, ce zici??

Nu stiu ce parere are posesoarea topicului, dar o puteti intreba in privat.

Intre timp va rog frumos sa cititi Noul Regulament si sa il respectati!

Link spre comentariu

  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Dragi conasi, nu mai am voie sa injur baga-mi-as poo**a!

Asa!

Aaaa... am zis sa va anunt ca in acest weekend sunt in locatie pentru epilari si hidratare. Si de saptamana viitoare va pregatiti limbutele ca e saptamana magica cu baite giugiuleli, cunni la greu si alte vrajeli cu care va fraieresc eu sa cotizati la bugetul casei. E de bine, pe cuvant, ca nu am mai primit o limba in pasarica de ceva vreme si e dornica si pofticioasa. 

Asa.

Tarifele raman la fel:

200 epilarea cu hidratare

200 ron limbute si labuta

300 ron baita si limbute si baita

Sesiunile in jur de 30 de minute door to door. 

Masina ca de obicei parcata la Lidl pe Bratarii. Punctuali, frumosi , curati, spalati pe dinti, barba ingrijita daca posedati vreuna, ingrijiti la cuculet. Va asigurati de cand plecati spre mine ca aveti portofelul la voi  , nu uitati nimic in masina, nici bani nici portofel nici bomboanele mele. 

Raspund doar pe whatsapp 0758609361.

Pentru colege aveti info pe blog: http://vreauepilare.blogspot.com 

  • Like 1
  • Haha 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...