Sari la conținut

Irina 0758609361 Epilare inghinala cu ceara/masaj/dominare


nae.a

Postări Recomandate

  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
La 09.09.2022 la 13:33, ciociocio a spus:

Atunci ar trebui schimbat titlul topicului, daca doar epileaza

Ia baga o tura de citit pe blogul meu si ai sa vezi ce am de oferit. Daca nu esti in tema ,nu intra nici in topic aiurea. O zi frumoasa!

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Neata dragalasilor! Astazi si maine sunt in locatie disponibila pt programari incepand cu ora 9 00 pana la ora 21 00.

Serviciile disponibile:

-epilare inghinal total interfesier 200 ron (hidratarea este inca bonus)

-baita in cada cu spuma si labuta magica 200 ron sesiunea 20 25 de minute

-sesiune de cunni si labuta 200 ron  aprox 20-25 de minute

-baita in cada, cunni si labuta magica 300 ron.

Pt masaj si dominare este Lia la putere maxima cu servicii TOP , aveti topic cu recenzii in sectiunea de masaj sau daca nu gasiti imi scrieti pe whatsapp si va dau eu link.

Raspund doar in scris pe whatsapp. Cand imi scrieti mentionati si cr anume va doriti.

0758609361

Va pupa Randu!

  • Like 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Targoviste
  • Oras:Targoviste

Salut, am fost si eu aseara la randunica . Nefiind din bucuresti , dar venind pt doua saptamani , mi-am facut programare de cand eram la munca pt .ora 18 , confirmat etc . Ajuns usor la locatie . Am optat pt epilare cu ceara , fiind prima oara a durut un pic , dar nu am plans , cred ca am rezistat cat de cat . Dupa epilare , am ales si o sesiune de cunni foarte interesanta + o frecare la zona epilata si la soldatel la fel de interesanta . Mie unul mi-a placut experienta per total . 

Randunica este frumoasa , corp frumos , ai ce vorbi cu ea , adica nu cred ca am avut vreun moment in care sa fi tacut vreunul dintre noi , desi eu fiind mai tacut asa din fire. 

Locatia frumoasa , apartamantul curat  , etc . De vizitat oricum .

  • Like 2
  • Haha 2
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
La 22.09.2022 la 12:23, trickster a spus:

Salut, am fost si eu aseara la randunica . Nefiind din bucuresti , dar venind pt doua saptamani , mi-am facut programare de cand eram la munca pt .ora 18 , confirmat etc . Ajuns usor la locatie . Am optat pt epilare cu ceara , fiind prima oara a durut un pic , dar nu am plans , cred ca am rezistat cat de cat . Dupa epilare , am ales si o sesiune de cunni foarte interesanta + o frecare la zona epilata si la soldatel la fel de interesanta . Mie unul mi-a placut experienta per total . 

Randunica este frumoasa , corp frumos , ai ce vorbi cu ea , adica nu cred ca am avut vreun moment in care sa fi tacut vreunul dintre noi , desi eu fiind mai tacut asa din fire. 

Locatia frumoasa , apartamantul curat  , etc . De vizitat oricum .

Ma mir ca ai mai apucat si tu sa vorbesti la cat vorbesc eu cand ma apuca povestitul🤣😂. Ai rezistat eroic,nu gluma🤣😂. Te astept cu drag si alta data😘

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Hai sa îmi fac curaj sa scriu și eu o recenzie.

Certat cu iubita care ma epila de obicei și foarte statut și stresat după 2 luni de despărțire, dar suficient de păros ca să nu mă simt bine, am zis sa îmi fac curaj sa ma duc la celebra Randunica. 

Programarea făcută pe whatsapp, am parcat în Lidl, am găsit ușor scara blocului unde se afla apartamentul, am urcat sus unde ma aștepta o fata simpatică, frumusica si miniona ce a reușit rapid sa îmi spargă timiditatea și sa îmi înlăture stresul pentru o prima astfel de întâlnire.

M-a surprins ca nu are o masa standard de masaj, epilează în pat și îmi era cumva mila de ea ca trebuie sa stea aplecata, însă m-a liniștit cand mi-a zis ca sta lângă mine în pat. Totul arata foarte curat, am facut un dus înainte, prosoape curate, niște cearceafuri de unica folosință, etc...

Epilatul a fost foarte ok, m-a executat în doi timpi și trei mișcări, cea mai rapida și ușoară epilare de care am avut parte, pentru cei care o faceți prima oara și nu aveți termen de comparație va asigur eu ca se mișcă incredibil de bine și are o mana foarte bună, ma epilez de vreo 10 ani, e o senzație foarte faina sa ai pielea fina după epilat și nici una din cosmeticienele la care am fost nu s-a mișcat atât de bine.

Pentru ca în trecut am mai avut niște încercări de masaj erotic în care mi-am dat seama ca nu sunt genul de barbat la care sa mi se scoale cu oricine am fost destul de temător cu privire la sesiunea de după, nu e neapărat vorba de cât de frumoasa sau abila e fata, mai degrabă eu sunt un bărbat prost și fidel care iubește o singura femeie și doar cu aia fac click. 

După ce s-a terminat masajul m-a întrebat dacă vreau și hidratare, m-am prins ca e vorba de labă și i-am citit un zâmbet un pic pervers când a pus întrebarea, chiar dacă nu eram eu în mood și îmi era frica ca o sa fiu și eu și ea supărați la final ca nu o sa ne iasă, am zis hai sa o las sa încerce, dar am prevenit-o ca e posibil sa fiu blestemat și sa nu mi se scoale.

Sigura pe ea, mi s-a așezat între picioare și a început sa îmi facă ceva de mi-a fost clar dupa scurt timp ca nu o sa plec fără finalizare. Îmi place foarte mult hand job-ul, am experimentat ceva în sensul asta pana acum, e adevărat cu iubitele și nu neapărat cu o profesionistă, Randunica știe "meserie". 

Era convinsa ca nu o sa dea greș, sunt sigur, are niște mâini wow și la un moment dat am explodat de mi-a sărit sperma undeva pe lângă fața mea, bine ca nu a avut alta țintă :), cred ca și ea a fost un pic surprinsa dar na.. eram tare stătut.

La fel de sigura pe ea mi-a spus ca ce credeam, toate review-urile alea de pe site sunt degeaba, cum sa nu reușească ea, oricum clar la trezit pe Gogu din morți, eu asa am simțit.

De obicei îmi place sa fiu "chinuit" mai mult, ținut pe edge dar având în vedere circumstanțele am fost extrem de incantat și am plecat după ce am văzut stele verzi nu doar proiectate pe tavan ci la propriu.

Preț 250+50 cadou, epilat inghinal interfesier și axila + o laba, super meritat. 

Asa ca va recomand tuturor, nu stați paroși și dacă tot suferiți puțin distrați-vă la final, ar fi păcat ca avem serviciul asta în București și nu profitam de el.

Sper sa ne mai vedem Randunico, deși ma împac cu iubita și are exclusivitate, ai niște mânuțe ... magice, sigur o sa mai calc strâmb mai ales dacă ma mai enervează.

  • Like 2
  • Trist 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Neata dragilor!

Astazi si maine ma gasiti toata ziua incepand cu ora 9 00 pana la 21 00. Au prioritate sedintele pentru epilat dar raman pe lista si sesiunile de labuta, cunni, baita si combinatii intre ele. 0758609361 doar whatsapp 

Pupici!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Zilele urmatoare ma gasiti doar in intervalul 9 00-14 00 ( 13 ultima programare). Doar epilare si labuta magica.  Pt masaj si servicii bdsm este Lia. Daca nu gasiti topicul dati mi mesaj pe whatsapp si va ofer cu drag linkul si nr de telefon. Pupici!

Link spre comentariu
  • Super Premium
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

 

Acum 19 ore, randunica a spus:

Motane, eu jur, te iubesc! Pt tine ma las si de injurat,sa mor io! Dar 500ron pe luna nene??! 500??  Doar ca sa le zic iubaretilor mei de cateva ori pe luna ca i pup in bot si ii invit sa ma pupe in ... pasarica? 

Luna asta e ziua mea, de 500 ma imbat. Iarta-ma Motane, dar nu imi permit suma asta. Sunt saraca,nu ma tine buzunarele taticule. Mai cauta si o oferta pe saracie asa, ca pt astea ca mine care platim juma de chirie pe puna cu 500,ca mai avem si noi joburi, mai avem copii,mai si mancam pula mea. Te pup, te ador,te iubesc, iti fac si o muie daca vrei, numai sa fiu beata rau si sa vii tu la Bucuresti,dar te rog eu mult,mai gandeste te si la alta optiue sa putem si noi astea amaratele sa ne permitem un anunt doua pe luna sa anuntam un program un ceva mancati-as gurita ta...

Ce ai rândunico, te-au bulversat preturile, este? 😂😂

Auzi, am văzut ca i-ai făcut o oferta motanului, faina, ce sa zic.... dar dacă merg eu și îți plătesc abonamentul pe lângă o sticla de vin, ca să te îmbeți, primesc și eu o m..e din aia pe care i-ai promiso lui pisicuts? 🤗🤭

 

  • Haha 4
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
Acum 2 ore, extraterestru78 a spus:

 

Ce ai rândunico, te-au bulversat preturile, este? 😂😂

Auzi, am văzut ca i-ai făcut o oferta motanului, faina, ce sa zic.... dar dacă merg eu și îți plătesc abonamentul pe lângă o sticla de vin, ca să te îmbeți, primesc și eu o m..e din aia pe care i-ai promiso lui pisicuts? 🤗🤭

 

Eu sunt dispus, în aceleași condiții, chit ca plătesc, dus-intors, si deplasarea de la Cluj.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Suli-na
  • Oras:Suli-na
Acum 12 ore, extraterestru78 a spus:

 

Ce ai rândunico, te-au bulversat preturile, este? 😂😂

Auzi, am văzut ca i-ai făcut o oferta motanului, faina, ce sa zic.... dar dacă merg eu și îți plătesc abonamentul pe lângă o sticla de vin, ca să te îmbeți, primesc și eu o m..e din aia pe care i-ai promiso lui pisicuts? 🤗🤭

 

Daca se intampla fapta, in 2 saptamani isi deschide cramă! :))

  • Haha 1
Link spre comentariu
Acum 18 ore, rammstein a spus:

de colega noua nu ne spui nimic?

Pai tre' sa dea 500 lei ca sa mai poata sa zica ceva pe forum! Voi n ati inteles ca s a dus naibii forumul? Uita te la "testate" ce ciudatenii apar in primele pagini (exceptand pe primele care platesc extra) ...fetele "de baza" au migrat pe alte site uri.

Link spre comentariu
  • Super Premium
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 15 minute, nirvana33 a spus:

Pai tre' sa dea 500 lei ca sa mai poata sa zica ceva pe forum! Voi n ati inteles ca s a dus naibii forumul? Uita te la "testate" ce ciudatenii apar in primele pagini (exceptand pe primele care platesc extra) ...fetele "de baza" au migrat pe alte site uri.

N-au migrat nicăieri, toate's aici

Link spre comentariu

Toate ca toate, dar ati vazut ce poze are Irina pe blogul cel nou si la whatsapp? Waw!

nu puteam doar sa salivez la ele asa ca m-am programat si eu la o baita in cada terminata cu labuta cu care se lauda si pot spune ca a fost super misto. Irina este o femeie foarte frumoasa si arata super tare pentru cei 30 si ceva de ani pe care spune ca ii are si 2 copii (parca asa imi aduc aminte). Cred ca voi programa si o sedinta pentru limbi in zilele cand scrie ca este in perioada cea buna. Inca ma gandesc, ma tem sa nu creeze dependenta.

Ma duc sa balesc in continuare la pozele de pe blog si la alea de la whatsap.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...