Sari la conținut

Irina 0758609361 Epilare inghinala cu ceara/masaj/dominare


nae.a

Postări Recomandate

  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Neata!

Astazi sunt toata ziua in locatie. 

Pentru cei care au fost la mine zilele trecute si mi-ati promis cu mana pe cuc ca imi scrieti recenzii: eu le astept! Sa nu aveti regrete dupa aia😂🤣😅🤣😂

  • Haha 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Dragii mei, fidelii mei iubiti va rog eu mult, faceti-va alt cont si scrieti recenzii!! E ocazia cea mai buna sa va faceti conturi noi si sa ne lasati impresiile voastre!!! Nu le dati satisfactie invidiosilor!!!

Promisiunea e datorie! Si eu am incredere ca aveti cuvant!

Screenshot_20231115_164442_WhatsAppBusiness.jpg

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
Acum 13 minute, randunica a spus:

Pupa-m-ai in randunea de ciudos

Dacă vii la Cluj îți pup randuneaua ca nu mai pleci de aici ... ciudoaso!

P.S.: eu nu sunt ciudos ... io-s iubaret de fete frumoase și pasionale ... ciudoaso!

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
Acum 17 minute, randunica a spus:

Razi tu @Mocureloaded.. cred ca m-ai blestemat...v-as fi pus o poza cu pedi dar a dat-o in bara pedichiurista... acum caut podolog sau chirurg ceva ...

...

 

Doamne feri'! ... cum sa te blestem eu pe tine Rândunico?

P.S.: da' ce s-a întâmplat? Ai încercat singura sa-ti "ciopartesti" unghiile de la picioare în loc sa mergi la o tanti care e manichiurista?

P.P.S.: când te-ai reparat ... chiar aștept poza promisa cu o manichiura impecabila ... de revista.

Pup iu scumpete!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 47 minute, Mocureloaded a spus:

 

Doamne feri'! ... cum sa te blestem eu pe tine Rândunico?

P.S.: da' ce s-a întâmplat? Ai încercat singura sa-ti "ciopartesti" unghiile de la picioare în loc sa mergi la o tanti care e manichiurista?

P.P.S.: când te-ai reparat ... chiar aștept poza promisa cu o manichiura impecabila ... de revista.

Pup iu scumpete!

M-a reparat de m-a stricat. Cvadublu panaritiu scrie pe mine. Carantina totala ....

Manichiurista face unghiile de la maini

Pedichiurista face unghiile de la picioare

Tipa asta imi face mani-pedi de vreo 2 ani. Tura de ieri a fost cu ghinion.

Poza vine dupa ce reparam ce Doamne iarta-ma s-o mai putea

20231114_174543.jpg

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
Acum 13 minute, randunica a spus:

...

Manichiurista face unghiile de la maini

Pedichiurista face unghiile de la picioare

...

 

Îmi permiți, te rog, ca din când în când ... sa fiu și eu un tâmpit?

P.S.: apreciez ca nu doar îți arunci privirea pe cele scrise ... ci chiar citești!

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare.

am fost la Irina. Mie mi-a lasat o impresie f buna, fiind si prima oara.
Am fost doar pentru epilat si am avut parte si de celebra labuta. Data viitoare o sa-i spun ca vreau si masaj.
E clar de revenit, chiar daca zona este cumva mai greu accesibila (Titan) din alte zone ale Bucurestiului. Este o tipa foarte misto si ai parte de o prezenta placuta.

Seara placuta!

  • Like 2
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Multumesc pt recenzie! Abia astept sa scrie si ceilalti,indeosebi cei care au promis cu mana pe cuc😂🤣😅.

Si astazi sunt toata zius in locatie pana la ora 21 00 in special pt cei care doresc epilare si labuta. Pupici!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare dragi nimfomanisti!

Am fost la Rândunica, prima oară acum mulți ani și i am făcut o recenzie ( pe un cont vechi ) pozitivă ( obiectivă )conformă cu realitatea .

Am revenit la ea zilele trecute și am fost încântat să văd ca ani nu au trecut peste trupul ei delicat, din contră parcă e mai “ misto” acum, păcat ca nu oferă mai mult( știți cu toți la ce ma refer.

Eu mă epilez la Max 50 zile și în ultimul timp am fost la altă persoană care nu e recenzată aici , dar rău am făcut ca nu am ales ( atâta timp) epilarea la Irina .Nu se COMPARĂ CU NIMENI punct!De hidratare nici nu mai vorbesc!E magnifică și ce face ea cu mânuțele alea 2 , iar , cu există termen de comparație.

Multumesc Irina aka Rândunica !

 

 

  • Like 1
  • Mersi 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Bună Randunico,

Îmi cer scuze pt întârziere!

Ma tot duc la epilat la Randunica și nu pot sa înțeleg de unde vin băieții ăștia cu atâtea comentarii negative! Tot ce face este la superlativ, începând cu epilarea,  masajul, bârfele dintre ele , o companie extrem de plăcută!

Te sărut și abia aștept sa te revăd!

PS cremele recomandate ai fost excelente!

  • Like 2
  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 25 minute, max34 a spus:

Bună Randunico,

Îmi cer scuze pt întârziere!

Ma tot duc la epilat la Randunica și nu pot sa înțeleg de unde vin băieții ăștia cu atâtea comentarii negative! Tot ce face este la superlativ, începând cu epilarea,  masajul, bârfele dintre ele , o companie extrem de plăcută!

Te sărut și abia aștept sa te revăd!

PS cremele recomandate ai fost excelente!

Posibil sa fie unii refuzați pentru servicii pe care ea nu le oferă sau pentru comportament necivilizat. Îmi spunea că pe unul l-a dat afara pe ușă în cucul gol, că a fost obraznic și insista pentru sex. O cred în stare !😀🤗

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Va multumesc pentru recenzii,dragalasilor! 

Sper sa incepeti sa scrieti si mai multi ca sunteti destui care treceti pe aici.

Saptamana ce a inceput sunt disponibila pt programari incepand cu ora 13 00 pana la ora 20 00 ultima programare,iar in weekend toata ziua de la 10 00 la 21 00.

Va astept cu drag mai ales ca inca va puteti bucura de sesiunea de epilat inghinal total interfesier la pretul de 200 de lei cu labuta bonus inclusa in pretul sedintei de epilare. 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest
On 11/20/2023 at 4:39 PM, max34 said:

Bună Randunico,

Îmi cer scuze pt întârziere!

Ma tot duc la epilat la Randunica și nu pot sa înțeleg de unde vin băieții ăștia cu atâtea comentarii negative! Tot ce face este la superlativ, începând cu epilarea,  masajul, bârfele dintre ele , o companie extrem de plăcută!

Te sărut și abia aștept sa te revăd!

PS cremele recomandate ai fost excelente!

 

Hmm...

Cont facut ieri si imediat post laudativ la 10 minute dupa crearea contului. Dubios...

  • Like 1
  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
1 oră în urmă, abbath a spus:

 

Hmm...

Cont facut ieri si imediat post laudativ la 10 minute dupa crearea contului. Dubios...

Da da, foarte foarte dubios. Asa am zis si eu. Mai ales cand l-am pus sa jure cu mana pe cuc ca isi face cont ca sa imi scrie recenzie. Si el si inca vreo medie de 3 pe zi care ori au cont vechi si nu scriu aproape niciodata ori nu si-au facut cont nou. Stai sa vezi ca mai vin si altii cu cont nou sa ma laude. Tine-te bine😂🤣😅. Ca de acuma de nu am sa ii pun pe toti sa se jure ca pt mine special isi fac cont si imi lasa recenzie. Fac regula casei la Randunica, vii la mone,bagi recenzie. Nu bagi, nu mai vezi next time. Na poftim ce ma pui tu sa fac, tu-te-g gura.

 

Mai du-te in colo ca asta e topic scump, e 500 numa' masaju, doar cu frecangeala,nu i de tine! Faci naiba infarct daca citesti pe aici😂🤣😅

Hai pa!

  • Haha 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
La 20.11.2023 la 18:07, randunica a spus:

Va multumesc pentru recenzii,dragalasilor! 

Sper sa incepeti sa scrieti si mai multi ca sunteti destui care treceti pe aici.

Saptamana ce a inceput sunt disponibila pt programari incepand cu ora 13 00 pana la ora 20 00 ultima programare,iar in weekend toata ziua de la 10 00 la 21 00.

Va astept cu drag mai ales ca inca va puteti bucura de sesiunea de epilat inghinal total interfesier la pretul de 200 de lei cu labuta bonus inclusa in pretul sedintei de epilare. 

Rândunica , nu toți vor epilare sau nu au nevoie , nu bagi și tu servicii gen "numai lăbuță " "numai footjob" , sau combinate ..."lăbuță și limbi " "footjob și limbi" , timpul și prețul cum crezi tu ! 

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
La 15.11.2023 la 10:15, randunica a spus:

Neata!

Astazi sunt toata ziua in locatie. 

Pentru cei care au fost la mine zilele trecute si mi-ati promis cu mana pe cuc ca imi scrieti recenzii: eu le astept! Sa nu aveti regrete dupa aia😂🤣😅🤣😂

Buna

Avand in vedere "amenintarea" Irinei, m-am hotarat sa zic si eu 2 vorbe despre titulara topicului. 

ne cunoastem, cred de vreo 4 ani si fara vreo 6-7 luni in acest interval, am vizitat-o lunar, maxim la 4 saptamani. Prima oara am fost cu o padure ecuatoriala de toata frumusetea si am ajuns la momentul actual sa ma laud doar cu o mica "prerie". Din punct de vedere profesional este la superlativ. Am vizitat si alte "epilatoare" inclusiv consoarta si nu exista termen de comparatie. in ceea ce priveste partea de incheiere a sedintei, de asemenea nu am termen de comparatie. In ceea ce priveste atitudinea pro-client de asemenea pot spune cu mana pe inima ca este o persoana deosebita cu care poti discuta liber tot felul de subiecte. Nu dorec sa intru in diferite polemici cu alti membri onorabili ai forumului, dar dpmdv o recomand din toata inima pe Irina in ceea ce priveste activitatea de epilare. Din pacate, si asta este un punct cu minus, nu am experienta cu celelalte servicii pe care le ofera. Am pus si acest punct pe o agenda viitoare, in functie de disponibilitate si stare psihica, sper sa am ocazia. 

In concluzie, am fost sunt si voi fi client fidel serviciilor Randunicii.

PS. de-a lungul timpului am cunoscut o parte din colegele sale, iar toate comentariile rautacioase sunt doar rautacioase.  

Te pup Randu 

  • Mersi 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest
13 hours ago, randunica said:

Na poftim ce ma pui tu sa fac, tu-te-g gura.

 

    Nu cred ca te-am jignit cu absolut nimic, nici macar nu am facut vre-un comentariu cu referire directa la tine, sau la serviciile si preturile tale.

    Dar daca asta e reactia ta la ce am scris, sa ma f...i in gura, atunci ori esti frustrata grav, ori asta e limbajul tau uzual care denota caracterul pe care il ai. Decenta si bun simt zero.

   Ce sa zic, succes. Poate unora le place asa.

  • Like 1
  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 1 oră, abbath a spus:

 

    Nu cred ca te-am jignit cu absolut nimic, nici macar nu am facut vre-un comentariu cu referire directa la tine, sau la serviciile si preturile tale.

    Dar daca asta e reactia ta la ce am scris, sa ma f...i in gura, atunci ori esti frustrata grav, ori asta e limbajul tau uzual care denota caracterul pe care il ai. Decenta si bun simt zero.

   Ce sa zic, succes. Poate unora le place asa.

Daca nu dai si doo lacrimi tot degeaba😂🤣😅. Fugi pe alt topic,lasa-l pe asta pt cine vine sau cine e interesat sa vina. Sau pt cine vrea sa imi stie programul,disponibilitatea,etc.

Sunt destule topice pe care sa iti exprimi recenziile in cunostinta de cauza, sunt sigura de asta, ca doar nu esti pe forum doar sa fii observator.

Iar despre limbajul meu..ce sa zic: eu chiar ma abtin sa nu scriu mai multe😂🤣😅 sa ma vezi fata in fata cate zic😂🤣😅.

No,bine,pa!

  • Haha 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 3 ore, boss4bitch a spus:

Rândunica , nu toți vor epilare sau nu au nevoie , nu bagi și tu servicii gen "numai lăbuță " "numai footjob" , sau combinate ..."lăbuță și limbi " "footjob și limbi" , timpul și prețul cum crezi tu ! 

Ba da,le am,cum nu?

Vezi pe blogul din semnatura🙃🫠.

Nu renunt eu la "doar labuta" sau la "cunni cu labuta" ca am prea multi doritori. Vorbim pe whatsapp cu drag si stabilim pt cine doreste. 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Ce pofticioasa e asta mica azi... ce bine ar merge niste limbute...

Sunt in locatie tot weekendul de dimineata pana seara!

Si pt epilare

Si pt labuta

Si pt cunni

 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Pt ca-mi expira abonamentul las si eu un ultim mesaj aici,nu stiu cand anume o sa cumpar alt abonament.

Pt epilari aveti oricand prioritate. In luna decembrie voi lucra zilnic in afara de 25,26 decembrie (si apoi 1 si 2 ianuarie),in multe zile de la 10 00 la 21 00,in unele zile de la 13 00 la 21 00,cel mai bine ar fi sa imi scrieti pe whatsapp si vorbim. 

Daca vedeti ca nu v-am raspuns mai reveniti cu alt mesaj ca poate v-am vazut mesajul tarziu si nu vreau sa va raspund in momente nepotrivite.

Raman valabile si sesiunile de labuta, de cunni, de baita, de combinatii diverse intre ele, de masaj si cuddling pt clientii fideli.

Orice alte intrebari aveti scrieti-mi pe whatsapp!

Pentru epilari in apropierea sarbatorilor sa va faceti programarea cu o zi inainte ca sa fim siguri ca va programez pe toti sau macar pe cat mai multi. 

Sa nu va prinda Mosu parosi si mai ales Anul Nou,ca vorba aia, dupa aia veti fi parosi tot anul😂🤣😅.

Fidelii mei,va rog mult sa scrieti recenzii!!! Ma ajuta tare mult! 

Orice alte detalii mai apar va tin la curent pe blogul din semnatura!!! Pupici!!!!!!

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

neata astazi si maine sunt in locatie. sambata si duminica nu voi fi deloc pt ca...pisici (cine stie cunoaste, Veranda, expo..etc).

de luni ne vedem in forta si inca o data va rog sa incercati programarile cu o zi inainte ca sa reusim sa le facem pe toate.

pupici

ps: inca sunt pofticioasa....

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...