Jump to content

Recenzii si informatii/detalii reale si verificate despre (epilare la )Randunica 0758609361

Recommended Posts

La 12.01.2021 la 7:16, play_pussy a spus:

Pe 20 ianuarie te retragi din activitate? De tot?Vreau sa văd o retragere mișto,cu "Sa va fut morții in gura",ceva de mame și ce mai știi tu 🤣🤣🤣

Neah. Not my type. Eu pot sa fut in gura imbecilii si in alt context decat retragerea mea. Cand plec imi iau la revedere de la vizitatorii mei. Frumos. Ei merita mai mult decat trolii cretinoizi de care s-a umplut forumul in ultima vreme. 

La 12.01.2021 la 11:43, vasiletara a spus:

Nu prea scriu aici ca eu sunt mai de la țara și m-a exprim mai greu ,dar am fost la tine de 2 ori și a fost super OK .Vocabularul tău vulgar arată ,de fapt ,cât de prost crescută ești.Păcat !!!

Inseamna ca ai fost degeaba daca ai fost de 2 ori si nu ma cunosti. Desi ma indoiesc ca ai fost macar o data. Cine a fost la mine ma stie. Am vocabular pt toate situatiile. Dar ce sa zic... lasa ca stii tu mai bine ca ai fost de 2 ori la mine .... (....)

La 12.01.2021 la 11:56, vasiletara a spus:

Ai face bine sa te retragi !DEFINITIV!

Asa zic si eu! 

• Replies 684
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Pentru ca am fost rabdator (dupa ce am cautat-o pe Randunica aproape o luna pe email si dupa ce in cele din urma mi-a lasat numarul de telefon sa ne corespondam, am reusit performanta). Recunosc ca i

Da si tu un exemplu din istoria apropiata. Poate ne-a scapat ceva. E prea profunda asta cu corectarea rasturnarii. Se poate mai simplu ?

sa vina japonezii la Irina :laugh2

Posted Images

Azi si maine va puteti delecta cu cateva filmulete hot si fotografii unice...

Le gasiti la whatsapp 0758609361 la stare. 

Have fun si.... enjoy!

Ma mai gasiti pana pe 20 ianuarie. Sa nu ziceti ca nu v-am zis!

Va pupa Randunica! Si Randuneaua!

• Inimioara 1
1 oră în urmă, randunica a spus:

Azi si maine va puteti delecta cu cateva filmulete hot si fotografii unice...

Le gasiti la whatsapp 0758609361 la stare.

Nu toți îți pot vedea starea, trebuie să ai la contacte reciproc ca să poată veda unul altuia starea, nu ?

• Like 1
Acum 10 ore, hedonis91 a spus:

Nu toți îți pot vedea starea, trebuie să ai la contacte reciproc ca să poată veda unul altuia starea, nu ?

Inseamna ca ma vad cei care trebuie🥰

• Inimioara 1

Dragii mei,eu va pupacesc si va doresc tuturor sa fiti iubiti!

De maine nr meu va trece in custodia Iuliei. Vecina mea de vis a vis si fosta colega. ( http://epilareiulia.blogspot.com ) .

Pt cei care vor epilare cu ceara eu o recomand cu toata increderea, eu am invatat-o cosmetica si sunt sigura ca veti avea parte de excelenta in ceea ce priveste acest serviciu.  Sa aveti grija de voi,dragalasilor.

Cei care aveti nr meu personal,tinem legatura. 

• Inimioara 1
La 23.01.2021 la 1:39, premiumul a spus:

esti o mizerie cum sa imi vb asa?de nebuna

Mizerie e ma-ta!

Mars de pe topicul meu!

La 23.01.2021 la 8:08, vasiletara a spus:

Vestea buna a deceniului abia început este ca sa retras peștoaică ,bisnitara asta slăbănoagă .

Pune mana pe o carte si invata cum se scrie corect gramatical. Cartea nu a facut rau nimanui.