Jump to content

Recenzii si informatii/detalii reale si verificate despre (epilare la )Randunica 0758609361

Recommended Posts

• Replies 684
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Pentru ca am fost rabdator (dupa ce am cautat-o pe Randunica aproape o luna pe email si dupa ce in cele din urma mi-a lasat numarul de telefon sa ne corespondam, am reusit performanta). Recunosc ca i

Da si tu un exemplu din istoria apropiata. Poate ne-a scapat ceva. E prea profunda asta cu corectarea rasturnarii. Se poate mai simplu ?

sa vina japonezii la Irina :laugh2

Posted Images

Unii sant bolnavi la cap. Ce face admin?

Admin nu face față că sunt prea multi bolnavi. Sa îți faci cont special că sa faci postări cu și despre rahati arata multe despre tulburările psihice ale individului. Nici nu știi dacă e numai unul sau mai multi. Văd că din păcate se înmultesc pe zi ce trece. Și printre ei încep să își arate fata și alții cu conturi vechi și alte staturi....

PS: pupici in bot nene R!

Buna dimineața!

Ce spuneți de vremea minunata de afara? Ieșim la săniuș?

Daca va riscați să ieșiți din casa va aștept la epilare.

In casa e cald și bine.

Pupici!

Epilarea fara oral e ca fotbalul fara minge. Ar fi bine sa ai o colega care sa se ocupe de partea a 2-a.

Raspund si pe whatsapp.

daca ai scris ceva si nu raspund probabil esti la block... nu cred ca iti apare ca am vazut mesajul(doua liniute albastre) si nu am raspuns. Daca apare doar una si aia necolorata clar esti la block.

La block ajung de obicei cei care îmi pun foarte multe întrebări care au răspuns deja pe blog sau teparii și neserioșii și negociatorii. Cine știe din ce categorie faci parte de ai ajuns acolo...

La block ajung de obicei cei care îmi pun foarte multe întrebări care au răspuns deja pe blog sau teparii și neserioșii și negociatorii. Cine știe din ce categorie faci parte de ai ajuns acolo...

Deblocheaza-l ca uite, te vrea  :wink2

Dar tu te bagi la un loc de munca unde sa platesti impozit? Vezi ca fac angajari la Auchan.

Scarboasa fiinta, sa vanda chiloti imputiti, tampoane folosite si pisat. Apogeul decaderii fiintei umane...

Înțeleg că te deranjează că îi vând și nu plătesc impozite pt asta? Uite ție ți i dau moca,numai sa nu te mai lejesti de grija mea.

Nu platesti impozit nici pt laba, muie, epilat si ce alte activitati "morale" mai practici.

Parazitii societatii doar consuma si nu produc nimic pentru societate. Esti etalonul sistemului parazitar.

De asta nu ai tu pace ,este?

Bietul de tine... Câtă milă stârnești....