Sari la conținut

Monica 19 ani, Obor, 0720732438


Postări Recomandate

  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

A "lucrat' in Obor (magazinele LEM'S-ALTEX). Are o arsura urata pe burta. In 2015, am platit 100 lei pe 2 finalizari. Prima normala, a pus-o peste mine (nu cred ca are mai mult de 40 kg) si a doua orala (aici, destul de bine, desi i-am promis ca ejaculez in afara, jumatate s-a dus in gurita ei, s-a suparat pe mine, neputand controla momentul).

 

Eu nu o recomand, datorita arsurii de pe burta,care e foarte urata.

Nu este frate arsura...in urma nasterii a ramas pielea acolo ridata si flasca...am scris la vremea respectiva si in recenzia mea. De atunci au trecut vreo doi ani sau si mai mult....cum arata abdomenul acum, sa ne spuna cei care au fost recent, dar nu se incumeta niciunul!

😊

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Falastoaca
  • Oras:Falastoaca

A "lucrat' in Obor (magazinele LEM'S-ALTEX). Are o arsura urata pe burta. In 2015, am platit 100 lei pe 2 finalizari. Prima normala, a pus-o peste mine (nu cred ca are mai mult de 40 kg) si a doua orala (aici, destul de bine, desi i-am promis ca ejaculez in afara, jumatate s-a dus in gurita ei, s-a suparat pe mine, neputand controla momentul).

 

Eu nu o recomand, datorita arsurii de pe burta,care e foarte urata.

Exact asta am spus si eu,dar nea Petre sa supărat.

Cat despre recomandare eu zic ca merita încercată de cei care vor sa vadă o absolventa a școlii de futai artistic si sincron "PIPILICA"

Dupa ce ai fost tu am învățat-o eu cum sa primească cu bucurie mirul sfat,asa ca face si CIM dacă ai har.

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Telefon: shendu506
  • Oras:bucuresti
  • Telefon: shendu506
  • Oras:bucuresti

Exact asta am spus si eu,dar nea Petre sa supărat.

Cat despre recomandare eu zic ca merita încercată de cei care vor sa vadă o absolventa a școlii de futai artistic si sincron "PIPILICA"

Dupa ce ai fost tu am învățat-o eu cum sa primească cu bucurie mirul sfat,asa ca face si CIM dacă ai har.

si cat e "harul" bonus pentru cim?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Sambata a raspuns la tel la ora 10(a spus ca e impreuna cu Amalia).

A spus ca sta pana la ora 16

Am sunat pe la 11 si nu a mai raspuns. Iar acum are telefonul inchis

Amalia din Gaesti? A revenit?

  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator mc hammer
Reputație: 0

0736273633 Amalia.

Da a raspuns un barbat.

Nu cred ca mai este al ei nr

Nu-s convins ca Amalia a revenit, dar urmeaza sa aflu. Ultima data se facuse fff buna de PL, era mai emancipata, mi-a placut.

Link spre comentariu
Vizitator mc hammer
Reputație: 0

Amalia de Altex se futea bine

La inceput era lemn, cu timpul si-a dat drumul, insa. Deja deasupra la Piata Natiunile Unite, era naravasha rau, mrrrrr.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...