Sari la conținut

denisa ofer anal poze reale 100%,,50 finalizarea si 100 ora


Postări Recomandate

  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Are probleme mari fata!!!! Pot posta conversația...se fute fără prezervativ daca ii dai ceva în plus.sio ia și în cur..dar na mai făcut-o de 5 anii.si o doare.caruta de bolii.. a rămas sa ma vad mâine cu ia la 22..dar zic passs.

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Eram sigură că asta ai să faci de aia am si scris așa tu ești un client care ști că team dat afară acum 6 ani ce boala sa iau eu abea saptamana asta ce am activat intro seara si am făcut doar oral tu nu vezi ca nu am mai activat de cinci ani ești idiot eram sigură că ca trebuie sa fie unu sa zică ceva altfel nu se poate nu stiu ce rezolvi dacă faci asta clienți vechi stiu ca sunt curata si in primul rand nu va obliga nimeni sa veniți la mine mi-am dat seama că minți că ai mai fost la mine ca ai zis că ai fost acuma doi ani și eu nici nu lucram in domeniu

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Eram sigură că asta ai să faci de aia am si scris așa tu ești un client care ști că team dat afară acum 6 ani ce boala sa iau eu abea saptamana asta ce am activat intro seara si am făcut doar oral tu nu vezi ca nu am mai activat de cinci ani ești idiot eram sigură că ca trebuie sa fie unu sa zică ceva altfel nu se poate nu stiu ce rezolvi dacă faci asta clienți vechi stiu ca sunt curata si in primul rand nu va obliga nimeni sa veniți la mine mi-am dat seama că minți că ai mai fost la mine ca ai zis că ai fost acuma doi ani și eu nici nu lucram in domeniu

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Puteți scrie ce vreți oricum nu sunt curioasa cine vrea sa vina vine cine nu sa fie sănătos comentați văd că numai astea care nu ați fost la mine am dreptul sa aleg cine sa vina la mine si cine nu de aia si iau clienți fideli care au mai fost la mine stiu ca sunt curați si ori oricum nu îmi mai bat capu cu voi nu are rost dacă și voi între voi vă certati

  • Like 1
Link spre comentariu

Buna baieti ...oricine orice ar zice referitor la denisa greseste...daca e obosita tine-o pentru tine Cerasela25... si referitor la besini , eu si cand i-am dat la anal nu a avut tendinta de a face presiune....eu sunt un client mai vechi care mergea in giroc ptr serviciile denisei... cred ca vorbesti in necunostinta de cauza Cerasela25... denisa are ceva vreme de cand nu mai activeaza....i.am dus dorul mai ales pentru analul ala pe care il facea....intradevar denisa e umpica mai plinuta dar nu e extraordinar de plinuta...mie mereu mi-au placut serviciile si modul cum am fost primit....asa ca denisa nu ii baga pe puțoii cei ve te vorbesc de rau in seama....cat de curand am sa te vizitez....

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Buna baieti ...oricine orice ar zice referitor la denisa greseste...daca e obosita tine-o pentru tine Cerasela25... si referitor la besini , eu si cand i-am dat la anal nu a avut tendinta de a face presiune....eu sunt un client mai vechi care mergea in giroc ptr serviciile denisei... cred ca vorbesti in necunostinta de cauza Cerasela25... denisa are ceva vreme de cand nu mai activeaza....i.am dus dorul mai ales pentru analul ala pe care il facea....intradevar denisa e umpica mai plinuta dar nu e extraordinar de plinuta...mie mereu mi-au placut serviciile si modul cum am fost primit....asa ca denisa nu ii baga pe puțoii cei ve te vorbesc de rau in seama....cat de curand am sa te vizitez....

am contactato am intrebato daca face anal si a raspuns ca nu face ma intrebat daca am mai fost la ia am raspuns ca da am fost dar demult..si cam asta a fost toata discutia.. deci on concluzie face anal sau nu? Sau face doar cu cine crede dansa?
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Buna lucrez de luni pana duminica oral,normal 50 finalizarea anunț valabil doar pentru clienți care au mai fost la mine o zi buna

Ptr clienții "noi" care mai e amenda? Sau e circuit închis? 🤔

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Buna am fost la ea este în tradevar mai grasuta totul sa întâmplat în masina si cand avea locuință în giroc in masina am făcut doar oral si la locație analul este super cu ea ca și note . Oral 8 îl eea in gura pana se îneacă si la anal 9.5 o ia toată in cur ii place preț 50 ron ci si pret oral anal o finalizare 50 RON. Am sa ma revin la ea pt anal

Link spre comentariu

Buna am fost la ea este în tradevar mai grasuta totul sa întâmplat în masina si cand avea locuință în giroc in masina am făcut doar oral si la locație analul este super cu ea ca și note . Oral 8 îl eea in gura pana se îneacă si la anal 9.5 o ia toată in cur ii place preț 50 ron ci si pret oral anal o finalizare 50 RON. Am sa ma revin la ea pt anal

Eu am fost la ea de 3-4 ori,si nu a vrut sa faca anal cu mine,cu toate ca nu sunt mega dotat. Am vrut sa merg la ea de cand a revenit,si cica nu mai face anal. Asa ca te dezamagesc putin. :) O zi buna!

Link spre comentariu
  • Oras:Giroc
  • Oras:Giroc

Ii puțin sărită de pe fix, vorbesc cu ea pe whatsapp , după am zis sa ii dau mesaj pe același număr si ea a zis că nu a vorbit pe whatsapp cu mine, că ea nu face anal. Deși am mai fost la ea acum ceva timp. Neserioasă!

Link spre comentariu

  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Ii puțin sărită de pe fix, vorbesc cu ea pe whatsapp , după am zis sa ii dau mesaj pe același număr si ea a zis că nu a vorbit pe whatsapp cu mine, că ea nu face anal. Deși am mai fost la ea acum ceva timp. Neserioasă eram dacă stabilim o programare și nu veneam eu șterg mesajele pentru că sunt multi care îmi scriu eu am specificat clar cei care nu ați fost la mine nu are rost să vă pierdeți timpul să imi scrieți nu ca as avea ceva cu cei noi dar cei vechi stiu cum arat doar că am mai pus ceva kg pe mine eu una nu oblig pe nimeni am zis clar fac doar în mașină oral normal si lucrez doar când pot eu nu trebuie să dau explicații la nimeni de ce am eu programul asta

 

În cursul zilei lucrez doar o oră jumate tot în mașină și fac doar oral.

 

Seara lucrez doar când pot de obicei anunț aici când lucrez si lucrez de la ora 22:30pana la 1.

 

Nu sunați nu răspund vorbim doar pe wathapp

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...