Sari la conținut

denisa ofer anal poze reale 100%,,50 finalizarea si 100 ora


Postări Recomandate

Alerta de grad zero!!!! Intalbit saptamana trecuta cu umflata! muie corespunzatoare aferenta, preluata de pe linia lui 7 din zona bisericii si dus in masina are loc batatorit discret. Problema e ca dupa cateva zile a inceput sa ma mance capul pulii si imi pute groaznic cand o belesc. Sunt sub observatie , nu am bubite , pete insa candeste rau. Spalaturi cu apa si ceai de musetel. Mancarimile insa persista. Evitati! Platiti sa va umpleti de boli! Nu am mai fost la altele deci sigur e de la ea. Cei patiti puteti confirma! restul grija maxima

Numai vb prostii baiete.... Eu am fost la ea inaintea ta si nu am absolut nimic

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Bolile cu transmitere sexuală se pot transminte și prin sex oral neprotejat !

Este posibil să contactezi o infecţie cu transmitere sexuală la nivelul gurii sau gâtului dacă faci sex oral unei persoane infectate.

Infecţiile cu transmitere sexuală pot fi transmise chiar dacă partenerul infectat nu prezintă simptome.

 

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Eu acuma am plecat de la domnisoara..... Si povestea ce o spune domnul de mai sus a spuso la suparare si la nervi... Domnisoara nici macar nu ia facut sex oral.....

Hai sa fim serios si sa nu dramatizam

De unde știți dvs. că nu i-a făcut sex oral domnului cornel12 ?

Bănuiesc că nu ați fost de față ...

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Buna acuma va dați seama fiecare are dreptul de a spune ce dorește.

Eu am aceiași clienți care vin la mine de trei luni aceleași persoane pai era imposibil să nu îmi fi spus unu din ei mai femeie vezi ca ai probleme mai ales că am clienți insueati pai daca luau ceva pai mai venea a doua oară la mine eu înțeleg că nu pot mulțumi pe toată lumea mă facut si umflata deși știa că sunt grasă ca doară i-am spus .

Știți cum e eu nu oblig pe nimeni să vină la mine fiecare are dreptul de a alege o seara frumoasa tuturor.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator basshunter
Reputație: 0
10 hours ago, denisa85tm said:

Buna ofer oral 50 finalizarea 0728700257 vorbim pe watshapp anunțul este valabil doar pentru cei care le plac grasele

buna cam cat de grasa ,faci si normal sau doar oral in ce zona dau de tine ?

 

Link spre comentariu

Eu sincer chiar as vrea sa vad cum esti si ce poti...dar poze nu pui, ieri am incercat de vreo 2 ori sa te sun,dar asa cum zici nu raspunzi, nu inteleg ce e asa greu sa schimbi 2-3 vorbe 1 minut chiar daca nu poti raspunde pe moment poti reveni tu imediat daca te retragi undeva sa poti vorbi..

Asadar, eu personal astept mai multe detalii recente, de la tine sau unul din colegi, inainte sa stabilim ceva.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...