Sari la conținut

denisa ofer anal poze reale 100%,,50 finalizarea si 100 ora


Postări Recomandate

Vizitator btc
Reputație: 0
Acum 5 ore, bodostanca a spus:

Nu ai raspuns la intrebare...de ce ai blocat o parte din noi aiurea pe whatsapp?? ne spui ca nu dam decat acolo de tine si fara nici un motiv ai bloca...de ceee??????????

Colegule, dacă te ajută cu ceva și pe mine m-a blocat anul trecut în vară când am întrebat-o dacă putem să ne vedem în seara respectivă, după ce în prealabil schimbaserăm poze și vorbiserăm detaliile întâlnirii. Am zis că na, am greșit eu cu ceva, dar văd că face de astea și la alții.

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 1 minut, sorin111111 a spus:

Și eu am fost 

La tine  și  mai blocat

 

Scriemi un mesaj sa vad se poate sa fi blocat și persoane care nu trebuia sunt multi care vorbesc urat care mai pus aiurea pe drum eu nu vin să mă mai plâng aici toată ziua cum fac unii daca am blocat asta este sunt atâtea fete nu mi se pare un motiv asta cu blocați poate sunt persoane care nu vreau sa le iau fiecare are dreptul să aleaga

Link spre comentariu

Si eu am fost la tine si ti-am zis clar ca am fost de destule ori pe vremea cand erai in giroc..asa ca ar fi frumos sa deblochezi nr si poate sa reluam ceva... te poti uita in lista de blocare din whatsapp si sa scoti de acolo 0729 *** 432 si sa imi scri scurt dupa ce ai facut-o sa putem vorbi...zi faina!

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 8 ore, bodostanca a spus:

nici in zi de azi nu am mai auzit de la ea nimic..nici nu m-a deblocat cum i-am cerut mai sus, la tel nu raspunde...nu prea are ca mai are chef de asa ceva

Cumpărăți o cartela Digi. Costă doar 11-12 lei.

Sun-o de pe cartelă, nu va ști că ești tu. 

End of fucking (love) story.

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator TheKing15
Reputație: 0
La 11.06.2021 la 8:27, denisa85tm a spus:

Scriemi te rog mesaj sa știu care este  Nr tau

Pai nu am cum sa iti dau... ptr ca ii blocat nr...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...