Sari la conținut

denisa ofer anal poze reale 100%,,50 finalizarea si 100 ora


Postări Recomandate

  • Oras:Timis
  • Oras:Timis

Nu va mai chinuiti sa o cautati ca are probleme la mansarda.Aveam chef de un oral in masina mai ales ca eram in zona la ea si i-am scris si mi-a raspuns a zis ca are programari.I-am zis daca se anuleaza ceva sa imi zica.Mi- a raspuns:Da nu cred că ai vrea că sunt foarte grasa.

Draga nu te luam de nevasta!

Si apoi m-a blocat😂Vai si amar!

  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Ar fi culmea
  • Oras:timisoara
  • Telefon: Ar fi culmea
  • Oras:timisoara
Acum 2 ore, albertspeer a spus:

Ai inteles tot si nimic.

O contactezi si te blocheaza fara motiv.

Am încercat și eu, după câteva discuții zic eu f ok și civilizate, in care tot îmi zicea cât e de grasa ca și cum sa știu la ce sa ma aștept, mi a dat block pe watsap. Și chiar n o fost vb de nimic nașpa, chiar voiam sa ma duc sa vad despre ce i vb.... Poate ca i mai bine asa. N am de unde sa știu. Dar fata foarte sănătoasă mental nu i, subscriu. 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timis
  • Oras:Timis
La 28.07.2021 la 1:37, denisa85tm a spus:

Sincer nu știam că dacă blochezi pe cineva ești nesNatos la cap acuma daca a zis unu doi că l-am blocat veniți toți cu tâmpenia asta 

Pai de ce blochezi desteapto fara motiv?ti-am zis ca as vrea o programare pe seara ai zis ca ai full si am zis ok ,daca cumva se elibereaza ceva spune-mi si vin eu!Si tu ca desteapta m-ai blocat!

Blochezi oamenii aiurea...zici ca parca ti-am cerut bani sau altceva iesit din comun.

Nici la Profi nu cred ca ai fi buna!

 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

buna seara 😘 de mâine sunt disponibila de la ora 14 30 până la ora 17 și de la ora 21:30 mai pot lua până la ora 22:30 nu am locație doar în mașină .

50 finalizarea se poate și finalizarea orala in funcție de igiena nu sunați programările se fac pe wathapp 0728700257 o seara buna

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 4 ore, remember1 a spus:

A spus femeia ca e puțin mai ponderala , eu zic sa nu mai insistați cu pozele.

Arata bine , nu este foarte grasă. 

A fost de cateva ori la mine doar pentru oral. Il face foarte bine și te simți super. 

Mersi Denisa. :D

Cu placere

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 13 ore, remember1 a spus:

A spus femeia ca e puțin mai ponderala , eu zic sa nu mai insistați cu pozele.

Arata bine , nu este foarte grasă. 

A fost de cateva ori la mine doar pentru oral. Il face foarte bine și te simți super. 

Mersi Denisa. :D

Ok, nu te contrazic ca nu face bine ce face, dar totuși de ce nu poate pune aici câteva poze sa vedem și noi cum se prezintă, ce o reține, mai ales ca spui ca e ok. În meseria asta eu cred, ca ajută și puțină foto'reclamă.

Link spre comentariu

  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Hmmm  pune scrim daca am zis ok că vin și nu am respectat programarea ești și taran la cum vb ești un putoi am și eu dreptu de să îmi aleg clienți cum de altfel și voi la fel când ai sa mai crești anunță-mă eu nu știu cum știți voi de acest forum când nu aveți nici măcar 20de ani

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...