Sari la conținut

denisa ofer anal poze reale 100%,,50 finalizarea si 100 ora


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
Acum 7 minute, curvarexpert a spus:

stai linistit dragule ca nu urmaresc pe nimeni era o vb dar se pare ca nu te-ai prins,nu am nimica cu nimeni si nu vreau sa am nimica cu nimeni intru discut las coment la fata care merg si cam atat o seara faina

Interesanta exprimare dragule / dragă 😅😅

Acum 3 minute, CharonIV a spus:

Ai un admirator @22leon🤣🤣🤣

Șanse mari sa fie o "admiratoare" 😁😅

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator scorpion1970
Reputație: 0
Acum 8 minute, 22leon a spus:

Interesanta exprimare dragule / dragă 😅😅

Șanse mari sa fie o "admiratoare" 😁😅

Unde este dragoste mare, "noi nu ne bagam"...baftosule!!!😁 

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
La 24.11.2021 la 22:19, curvarexpert a spus:

va rog eu mai luați o pauză nu va mai certați trebuie să înțelegeți daca omul a zis că sunt frumoasa înseamnă că pt el sunt acuma ce sa fac nu pot sa fiu pe placul tuturor eu nu oblig pe nimeni sa vina la mine fiecare face ce vrea e alegerea voastră eu pun anuntul daca vreți veniți daca nu asta este nu pierdem nimic nici eu nici voi așa că nu va mai certați nu are rost

 

Link spre comentariu
Vizitator TheKing15
Reputație: 0
Acum 2 ore, denisa85tm a spus:

buna seara mâine și duminică lucrez de la ora 15:30 până la ora 12 noaptea

Iti cauti o locatie? Sau tot in masina?

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

nu caut locație pentru că nu lucrez in fiecare zi am și săptămâni când nu lucrez și să iau chirie doar pt o zi o săptămână nu are rost anunțul e doar pentru cei care își doresc în mașină in rest dacă doriți sunt fete cu locație o seara buna🥰

Link spre comentariu
Vizitator TheKing15
Reputație: 0
Acum 7 minute, denisa85tm a spus:

nu caut locație pentru că nu lucrez in fiecare zi am și săptămâni când nu lucrez și să iau chirie doar pt o zi o săptămână nu are rost anunțul e doar pentru cei care își doresc în mașină in rest dacă doriți sunt fete cu locație o seara buna🥰

Dar sunt locatii care poti sa le inchiriezi cu ziua, in regim hotelier, intre 100-300 pe zi

Link spre comentariu

Nu știu ce e cu Denisa dar s-a “jmecherit” rau de tot … i-am zis ca as vrea sa vin la ea pe la ora 20 :00 pentru ca sa o muiesc umpica și m-a blocat… apoi nu cred ca de îți vbesti cineva frumos pe whatsapp tu tre sa îl Blok…nu te iau de nevasta Denisa vroiam dor sa ma faci fericit … dar na dacă tu așa consideri ca e ok fie cum vrei tu…am sa  merg in alta parte … ca doar na plăcerile sunt aceleași … mulțumesc pentru ce ai făcut cândva ptr mine de la gura pana la cur….

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 3 ore, ionfaranume a spus:

Nu știu ce e cu Denisa dar s-a “jmecherit” rau de tot … i-am zis ca as vrea sa vin la ea pe la ora 20 :00 pentru ca sa o muiesc umpica și m-a blocat… apoi nu cred ca de îți vbesti cineva frumos pe whatsapp tu tre sa îl Blok…nu te iau de nevasta Denisa vroiam dor sa ma faci fericit … dar na dacă tu așa consideri ca e ok fie cum vrei tu…am sa  merg in alta parte … ca doar na plăcerile sunt aceleași … mulțumesc pentru ce ai făcut cândva ptr mine de la gura pana la cur….

Eu am vrb frumos, am întrebat-o daca putem sa ne vedem asa pe fuga pentru ceva rapid.. si ma blocat. Nu consider sa fi jignit cu nimica, dar mna .. nu e problema 😀

 

Link spre comentariu
Vizitator curvarexpert
Reputație: 0

si mi-e mi-a facut la fel daca nu ii spui ca ai fost client vechi deal ei de cand statea in calea girocului fata nu prea sta de vb cu clienti noi sa auzim de bine

 

Link spre comentariu

nu merge nici asa..eu i-am fost client vechi, i-am spus asta...cred ca si-a si amintit de mine ca ii tot dadeam detalii despre ea si fosta locatie si la un moment in conversatie mi-a spus ceva de genul "dar sa sti ca eu sunt foarte grasa" la care i-am spus "nu e nimic, imi place, merge ". Si dintr-o data m-am trezit cu block, va jur ca fara nici o avertisare nimic.....nu am injurat,jignit nimic... chiar e handicapata cu chestia asta, are toane, depinde cum o prinzi..problema e ca nici nu te deblocheaza daca ii spui.

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 28 minute, curvarexpert a spus:

si mi-e mi-a facut la fel daca nu ii spui ca ai fost client vechi deal ei de cand statea in calea girocului fata nu prea sta de vb cu clienti noi sa auzim de bine

 

Pai eu, am mai fost pe la ea.. ultima data prin octombrie. Ieri i-am scris la o ora, mi-a zis ca nu poate..doar daca pot la o alta ora.. i-!m zis ca revin cu un mesaj pe la orele alea in caz ca pot iesi, a zis ok.. sa facut ora i-am scris mesaju din postarea anterioara ..mi-a  zis Nu si m-a blocat.. :))) era sa ma simt si vinovat ca am vb urat..

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...