Sari la conținut

denisa ofer anal poze reale 100%,,50 finalizarea si 100 ora


Postări Recomandate

  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Domnule zo_lee sa stii ca Denisa este o fata foarte intelegatoare daca o intelegi si tu pe ea, vei vedea ca la a doua intalnire va fii mai deschisa cu tine, dar mai cotizeaza si tu cu banu  daca vrei mai mult ca totusi. Spor la futut

P.S. Denisa te pup

Link spre comentariu
  • Oras:moldova noua
  • Oras:moldova noua

Denisa am inteles dintr-un post mai devreme ca nu te mai gasim in girocului. In ce zona ai locatia acum?

pe ce post dar eu in giroc sunt nu in girocului acolo am lucrat mai de mult
Link spre comentariu
  • Oras:moldova noua
  • Oras:moldova noua

sambata 16 si duminica 17 mai, cum ai program?

cat despre tineri sa sti ca si ei au preferinte diverse si pot fi atrasi de tipe ca tine voluptoase...cu forme...

buna sambata de la 11:00 Pana la ora 20 si duminica de la 14:30 Pana la ora 20
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Domnule zo_lee sa stii ca Denisa este o fata foarte intelegatoare daca o intelegi si tu pe ea, vei vedea ca la a doua intalnire va fii mai deschisa cu tine, dar mai cotizeaza si tu cu banu daca vrei mai mult ca totusi. Spor la futut

P.S. Denisa te pup

 

Deci am facut o postare pe care nu o consider negativa, scriind in final ca voi reveni.

Am primit un raspuns multumitor de la cea in cauza, un raspuns foarte corect pentru care-mi plec capul.

Nu era necesar ca tu nu stiu cine sa-mi imparti minte, merci!

Link spre comentariu
  • Oras:moldova noua
  • Oras:moldova noua

Multumesc baieti as avea o rugaminte pt uni baieti care imi pun intrebari as Dori sa se faca doar recenzi in acest topic ,eu fac doar oral, anal ,normal nu fac uro si doresc sa va imformez ca locatia mea este in sat giroc locatia este de lux casa este construita recent, nu am vecini in curte deci ofer discretie si pozele sunt facute in locatie va doresc o seara cat mai placuta

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...