Sari la conținut

Sweet Touch Massage!!!


Postări Recomandate

  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

Din păcate in seara asta am avut parte de cea mai proasta experienta dintr-un salon de masaj si una din cele mai proaste de când scriu aici. După prezentarea de rigoare am avut de ales intre o bruneta cu silicoane si o roșcata cu un corp ce părea ferm cu un tatuaj pe lateral dreapta. O aleg binențeles pe cea mai Pustoaica. Proasta alegere. Achit si apoi Sunt invitat in camera de la parter, la solicitarea mea de a face un dus primesc prosop, imi las hainele in camera de lucru si ajung in baie. După ce ajung înapoi in camera fata imi solicita 100 lei pentru cunningulus. Ii spun ca nu sunt interesat, apoi imi propune sa ii mai dau 50 lei pentru atingeri la păsărica. Ii spun ca nu sunt interesat de aceste servicii, ea insista si insista deși refuzam, pana in punctul in care imi spune ca ea stie ca eu am bani dar nu vreau sa ii dau. De unde stie ea ce bani aveam in buzunar daca nu a controlat cat am fost la dus. Mi-a lasat un gust atat de amar încât mi-a pierit tot cheful de ceva. Eu înțeleg sa las un bacșis ca asa este frumos când ai parte de un serviciu ok, dar sa ti se ia bani in plus cu japca mi se pare oribil si mai ales sa mi se spună ca stie ca ce bani am eu in buzunar.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut,

 

Abia ce m-am intors de la acest asa zis salon. Din start vreau sa va spun ca a fost cea mai naspa experienta ever pentru mine. O sa incerc sa fiu scurt si concis. Am intrat cu o fata, Ana.

 

Fata: 7 - fata de taranca sictirita, corp acceptabil, mai putin tatele, lasate, inrest atitudine de sictir total

 

Masaj de relaxare: 2 - un frecat de-aiurea cu mainile asa in dorul lelii

 

Masaj erotic: 1 - o tentativa de frecat pula in acelasi sictir maxim. altfel fara sa se atinga absolut deloc de mine (cica orice alta atingere costa in plus). Nici macar nu mi s-a sculat.

 

Si abia acum vine ce e cel mai tare!

 

Dupa vreo 15 minute fata imi zice ca gata, s-a terminat timpul. Ca la 150 lei, e doar 15 minute. Zic ok. Fac dus, ma imbrac si cobor la receptie. Ii spun receptionerei ca mi s-a zis fata, la care ce credeti ca se intampla? Receptionera se duce dupa "maseoza". Se intorc ambele, iar "maseoza" ma invita inapoi "la masaj". WTF!!!??? Normal ca am refuzat, spunandu-i ca mi-a ajuns, nu-mi mai trebuie. A plecat spunandu-mi ca spera ca m-am simtit bine. 

 

Acum imi pare rau ca nu am cerut banii inapoi, desi mai mult ca sigur nu mi i-ar fi dat. 

 

PS: 0731398991 si 0751770600 - acestea sunt numerele de telefon pe care le folosesc

 

PS2: la inceput, fata mi-a zis ca se poate si cunilingus pentru 150 lei in plus. Amuzant nu?

 

 

Concluzie: FUGITI FRATILOR DE ACEST SALON!!!

 

Later edit: eu am postat pe toate topicurile pe care le au deschise aici, ca lumea sa stie. Poate ca ar fi bine sa fie unite.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salut!

 

Acum 2 saptamani am fost si eu la acest salon. Am nimerit acolo pt ca era in zona si liber.

Inca de la inceput nu mi-a placut pt ca la receptie au facut un show intreg referitor la tipul de masaj. Initial am vrut sa il aleg pe cel la 150 dar fata de la receptie s-a aratat foarte mirata, in asa fel incat m-a facut sa ma simt prost.

Am ales pana la urma masajul la 200, cel in care poti atinge fata.

Fata recunosc era frumoasa, bruneta tatuata.

Dezamagirea insa a fost totala in timpul masajului, pt ca acel atins nu insemna sa o saruti sau atingi pe partile intime. Probabil ca daca as fi plusat cu bani se putea, dar deja suma devenea ironic de mare pentru un masaj.

Altfel, curatel si confortabil.

Daca mai vin? Nu. Doar daca am bani in plus si chiar nu am pe ce sa ii arunc...

 

Bafta!

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator tudor_88
Reputație: 0

Salutare frați futaciosi, am fost si eu la acest salon acum 3-4saptamani erau două fete uns din ele de culoare...menționez că în lipsa de altceva am ales-o pe dra. După dușul dr rigoare dra Cristina imi face un masaj pe spate in sictir după care imi spune sa ma întorc, o ating pe picior cu mâna și sare în sus ca nu am voie...pardon la 150 de ron decartați la început, ma ridic merg la duș, ajung la receptie îi spun receptionrei ce am pățit....o cheamă pe dra.bla bla bla după care imi da bănuiți înapoi.

Deci după părerea mea sunt de evitat.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

eu am fost si dupa 10 minute de masaj imi spune ca ea poate face o finalizare speciala, oral si imi cere 250 lei doar pt asta :)))...am refuzat si am ramas neterminat. Masaj 10 min+ oral la acest salon costa 400 lei...cu niste fete care oricum nu arata cine stie ce. Evitati

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Sunteti praf  Sweet Touch si thephoenixclub

 

Minune o persoana in doua locuri diferite  :laugh2  :laugh2

 

 

Damezele voastre au inceput sa lucreze peste tot ,super misto  le gasim si la bucuresti si la londra  :laugh2  :laugh2  :laugh2

 

 

 

thephoenixclub london/hostesses/    kelly

 

 

anuntul /anunt-masaj-erotic-massage-bucharest-ryX0zk#Bn1N4Z

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut.

Ce fete ți au cerut bani pt sex?

Atât de praf sunt cei de la salon încât au un număr de whatsapp pe care nu vor sa dea detalii. Pt ce mai au acest număr de whatsapp?

Le ceri poze cu fetele și nu vor sa dea. Îți spun sa te duci acolo sa le vexi

Le ceri detalii despre cum arata nu vor sa spuna. Îți spun același lucru. Ca te așteaptă acolo.

Ii întrebi numele fetelor prezente ca să le vizualizezi pozele pe site și nu vor sa spună. Același răspuns ca te așteaptă sa le vezi.

Probabil ca arata asa de praf dar mizează pe faptul ca dacă ajungi acolo nu pleci și au mai agățat un fraier.

Eu unul nu am sa merg pina nu știu la cine merg asta însemnând să-mi dea poze pe whatsapp.

Și va sfătuiesc sa faceți la fel pentru a nu va plimba degeaba sau lua vreo țeapă.

Dacă își vor revizui comportamentul. Dacă nu are balta pește

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hai sa mai reinviem topicul asta..

 

Am fost si eu in vizita la ei, acum vreo 3 saptamani, intr-o seara tarzie. 

La telefon totul a fost ok, la fel si la receptie. Au venit fetele la defilare si am ales-o pe Betty. Are ea poze pe site. Gazela arata bine, fata glumeata stil "smekerie". Am ales masajul tantric, la 200 lei/ora.

Am ajuns cu ea intr-o camera la parter. Am cerut dus, am primit prosop si papuci si m-a ghidat catre baie. Baia aia mare cu jacuzzi. Baia care cred ca nu a mai primit vreo renovare de acum 10 ani, de cand au montat jacuzziul 🙄 

Cabina de dus e doar o gluma mica, apa pe jos prin baie, apa calda dupa 5 minute, panze de paianjeni pe la colturi si tavan. In fine, ma spal si apoi ies. La care fata ma intreaba daca-s miner, ca cica de ce am stat atat de mult la dus. 

Mergem iar in camera, ea se pune pe marginea patului si ma invita si pe mine pe pat. Eu, ca tot omul care a venit la masaj, ma intind langa ea, pe burta. La care ea imi zice: stai cu burta in sus. Zic bine, hai sa vedem cum e masajul asta. Dupa ce m-am intors cu burta-n sus a incepit domnisoarara sa... sa se unga cu ulei: pe picioare, pe abdomen, pe piept. Eu ma uitam la ea si radeam. Ea zice ca de ce rad. Eu zic ca am platit masaj si doar ma uit cum ea isi face masaj. Dupa ce s-a uns bine m-a stropit si pe mine cu niste ulei peste pula, si s-a aplecat cu pieptul peste pula mea si a inceput sa se frece de ea. Am lasat-o asa cateva minute, iar apoi i-am zis ca n-as vrea sa continue asa, ca ma termina imediat, si ca vreau sa incepem, totusi, cu masajul de relaxare. Asa ca gagica s-a "conformat": a inceput sa ma frece cu mana pe pulpe: 1 minut pe stanga, 2 minute pe dreapta. Si ala a fost masajul de relaxare. Am vazut cum sta trraba cu ea si n-am mai insistat. Am lasat-o sa-si faca numarul. A inceput iar sa se frece cu pieptul de pula, apoi s-a apucat de o laba uleioasa si am terminat pe mine, normal. Spre surprinderea mea, mi-a oferit servetele sa ma sterg, singur 😅. Am mers iar la dus, dupa ce am iesit de la dus Betty nici macar nu mai era prin zona, m-am dus singur in camera si m-am imbracat. Intre timp a aparut si ea, cat sa ma conduca pana la usa. In total am petrecut in salon aprox 20 min, pt care am platit 200 si m-am ales cu o laba trista 😂😅

Si cam asta a fost povestea primei si ultimelei mele vizite la Sweet Touch, salonul labei triste. Am vrut sa vad cum e si la altii, eu fiind client fericit al salonului mon amour, din dorobanti. Mai ieftin la ei, desi e 400/h. Dar la ei chiar stai 1 ora la masaj, iar dusurile si restul timpului petrecut sunt pe langa aceasta ora. Dar la sweet touch am platit 200/20min, ceea ce face ca ora sa ajunga la 600. Desi ei o vand cu 200... bleah!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
1 oră în urmă, roberto99 a spus:

Hai sa mai reinviem topicul asta..

 

Am fost si eu in vizita la ei, acum vreo 3 saptamani, intr-o seara tarzie. 

La telefon totul a fost ok, la fel si la receptie. Au venit fetele la defilare si am ales-o pe Betty. Are ea poze pe site. Gazela arata bine, fata glumeata stil "smekerie". Am ales masajul tantric, la 200 lei/ora.

Am ajuns cu ea intr-o camera la parter. Am cerut dus, am primit prosop si papuci si m-a ghidat catre baie. Baia aia mare cu jacuzzi. Baia care cred ca nu a mai primit vreo renovare de acum 10 ani, de cand au montat jacuzziul 🙄 

Cabina de dus e doar o gluma mica, apa pe jos prin baie, apa calda dupa 5 minute, panze de paianjeni pe la colturi si tavan. In fine, ma spal si apoi ies. La care fata ma intreaba daca-s miner, ca cica de ce am stat atat de mult la dus. 

Mergem iar in camera, ea se pune pe marginea patului si ma invita si pe mine pe pat. Eu, ca tot omul care a venit la masaj, ma intind langa ea, pe burta. La care ea imi zice: stai cu burta in sus. Zic bine, hai sa vedem cum e masajul asta. Dupa ce m-am intors cu burta-n sus a incepit domnisoarara sa... sa se unga cu ulei: pe picioare, pe abdomen, pe piept. Eu ma uitam la ea si radeam. Ea zice ca de ce rad. Eu zic ca am platit masaj si doar ma uit cum ea isi face masaj. Dupa ce s-a uns bine m-a stropit si pe mine cu niste ulei peste pula, si s-a aplecat cu pieptul peste pula mea si a inceput sa se frece de ea. Am lasat-o asa cateva minute, iar apoi i-am zis ca n-as vrea sa continue asa, ca ma termina imediat, si ca vreau sa incepem, totusi, cu masajul de relaxare. Asa ca gagica s-a "conformat": a inceput sa ma frece cu mana pe pulpe: 1 minut pe stanga, 2 minute pe dreapta. Si ala a fost masajul de relaxare. Am vazut cum sta trraba cu ea si n-am mai insistat. Am lasat-o sa-si faca numarul. A inceput iar sa se frece cu pieptul de pula, apoi s-a apucat de o laba uleioasa si am terminat pe mine, normal. Spre surprinderea mea, mi-a oferit servetele sa ma sterg, singur 😅. Am mers iar la dus, dupa ce am iesit de la dus Betty nici macar nu mai era prin zona, m-am dus singur in camera si m-am imbracat. Intre timp a aparut si ea, cat sa ma conduca pana la usa. In total am petrecut in salon aprox 20 min, pt care am platit 200 si m-am ales cu o laba trista 😂😅

Si cam asta a fost povestea primei si ultimelei mele vizite la Sweet Touch, salonul labei triste. Am vrut sa vad cum e si la altii, eu fiind client fericit al salonului mon amour, din dorobanti. Mai ieftin la ei, desi e 400/h. Dar la ei chiar stai 1 ora la masaj, iar dusurile si restul timpului petrecut sunt pe langa aceasta ora. Dar la sweet touch am platit 200/20min, ceea ce face ca ora sa ajunga la 600. Desi ei o vand cu 200... bleah!

Incearca Secret Masaj sau Fantasy si nu vei avea surprize neplacute....Sweet Touch fac mai mult daca cotizezi....sunt clar de evitat !!!!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 22 ore, henry jullien a spus:

Incearca Secret Masaj sau Fantasy si nu vei avea surprize neplacute....Sweet Touch fac mai mult daca cotizezi....sunt clar de evitat !!!!

Multumesc de sugestii 😎

Eu cand aleg sa merg la masaj erotic, aleg asta SI pentru masaj, nu doar pt finalizare. Deci ar fi fost ciudat sa-i mai dau fetei ceva pt a-mi face masaj. Doar pt masaj am platit si la receptie 😅 Poate daca voiam sex sau bj da, mergea sa-i dau si ei extra. 

De obicei las si fetei ceva, dar doar dupa ce masajul s-a incheiat. Aici nu era cazul.

Spor!

Link spre comentariu
  • Oras:Pitești
  • Oras:Pitești

Aveți perfectă dreptate cu comentariile negative,te duci sa te relaxezi la sweet touch si vi supărat si jăpcarit de bani o spun din propria experiență,cu mulți ani in urma a fost ceva de vis acolo dar acum a devenit un calvar,recepționera,fetele de la masaj nu te văd om,te văd doar bani,vrea cât mai mult,la erotic vrea 15 min si gata parca ar fi ceva prințese sau vreun salon de lux 

  • Haha 1
Link spre comentariu

Am avut proasta inspiratie sa merg acum cateva zile in acest salon. De evitat total. Fata cu care am intrat, Andra mi se pare e o individa obraznica. Cere bacsis fara sa faca nimic in plus. Extrem de nesimtita si nu face decat sa-si laude masajul care nu exceleaza prin nimic. E un salon cu fete care presteaza mizerabil.

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 19.02.2022 la 18:15, cezariulius a spus:

Am avut proasta inspiratie sa merg acum cateva zile in acest salon. De evitat total. Fata cu care am intrat, Andra mi se pare e o individa obraznica. Cere bacsis fara sa faca nimic in plus. Extrem de nesimtita si nu face decat sa-si laude masajul care nu exceleaza prin nimic. E un salon cu fete care presteaza mizerabil.

Multumesc pentru informare

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...