Sari la conținut

Sweet Touch Massage!!!


Postări Recomandate

  • Oras:strada rodiei numarul 45 sector 3 bucuresti
  • Oras:strada rodiei numarul 45 sector 3 bucuresti

Am fost de mai multe ori la acest salon, prima oara acum un an cred si efectiv nu am avut ce sa aleg.

Apoi am mai ajuns odata din intamplare si nu stiam ce sa aleg erau cel putin 3-4 fete care aratau foarte bine.Cred ca e salonul la care am gasit cele mai multe fete la prezentare in acelasi timp si nu am plecat dezamagit niciodata.Nu fac recenzii la saloane de masaj, dar antireclama la acest salon mi se pare cel putin dubioasa mai ales cand vine de la niste ucenici.

Ca recomndare pentru managementul salonului, nu tineti fete doar ca sa fie, acum un an cand am fost prima data intr-adevar din 3 fete una era grasa si doua erau tiganci.Apoi nu am mai vazut decat una de genul acesta din 6. Felicitari ca ati imbunatatit situatia si cu siguranta exista loc de mai bine!

va multumim! 

intradevar, este loc de mai bine, de aceea suntem prezenti pe acest forum, speram sa fie constructiv si sa avem un dialog real cu clientii nostri. criteriile de selectie ale fetelor s-au schimbat, in functie de feedbackul clientilor.

 

o seara buna,

echipa Sweet Touch 

Link spre comentariu
  • Oras:strada rodiei numarul 45 sector 3 bucuresti
  • Oras:strada rodiei numarul 45 sector 3 bucuresti

Ia auzi ce nesimțire . La ce salon ați auzit voi "deștepții " de la Sweet Touch ca la masaj erotic nu se atinge fata ? În loc sa țineți cont de părerea celor care va aduc venituri voi cu nesimțire îi blamați . Susțin ceea ce au spus ceilalți . Am pățit și eu la fel . Masaj de relaxare nota 3 . Masaj erotic nota o . Nu am vrut sa mă bag dar nu -mi place nesimțirea . Din punctul meu de vedere un salon de evitat .

de aceea exista mai multe optiuni in ceea ce priveste masajul. acum vorbesti din punctul tau de vedere, insa sunt clienti care vor sa se insiste mai mult pe masajul de relaxare si mai putin pe alte aspecte ale masajului, astfel aleg masajul erotic de baza. cu ce este nesimtire? ca avem mai multe tipuri de masaj? 

 

echipa Sweet Touch

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

de aceea exista mai multe optiuni in ceea ce priveste masajul. acum vorbesti din punctul tau de vedere, insa sunt clienti care vor sa se insiste mai mult pe masajul de relaxare si mai putin pe alte aspecte ale masajului, astfel aleg masajul erotic de baza. cu ce este nesimtire? ca avem mai multe tipuri de masaj?

 

echipa Sweet Touch

Nesimțire pentru ca nu sunteți de acord cu nimic din ceea ce spune un client care va aduce bani .

Cu situația de a avea acces la atingeri ale domnișoarei era vorba despre masaj erotic nu masaj de relaxare .

Așa ca lăsați argumentele nesimțite .

Eu merg saptamina la masaj . Si vedeți ca nici nu fac reclama altui salon . Ca sa ziceți ca de aceea am scris . Dar salonul dvs din punctul meu de vedere este unul de EVITAT

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:strada rodiei numarul 45 sector 3 bucuresti
  • Oras:strada rodiei numarul 45 sector 3 bucuresti

Nesimțire pentru ca nu sunteți de acord cu nimic din ceea ce spune un client care va aduce bani .

Cu situația de a avea acces la atingeri ale domnișoarei era vorba despre masaj erotic nu masaj de relaxare .

Așa ca lăsați argumentele nesimțite .

Eu merg saptamina la masaj . Si vedeți ca nici nu fac reclama altui salon . Ca sa ziceți ca de aceea am scris . Dar salonul dvs din punctul meu de vedere este unul de EVITAT

Cred ca divagati si nu vad de ce atata nervozitate. normal ca nu acceptam critici false si nefondate, pana acum nimic din ce ati spus nu este adevarat, nu avem nicio fata pe nume Alexa, receptionere satene si altele care s-au spus... singurul lucru adevarat si fondat a fost comentariul dl. Batranul George... am avut fete de etnie, acum nu mai sunt, am avut fete mai plinute, acum nu mai e cazul.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cred ca divagati si nu vad de ce atata nervozitate. normal ca nu acceptam critici false si nefondate, pana acum nimic din ce ati spus nu este adevarat, nu avem nicio fata pe nume Alexa, receptionere satene si altele care s-au spus... singurul lucru adevarat si fondat a fost comentariul dl. Batranul George... am avut fete de etnie, acum nu mai sunt, am avut fete mai plinute, acum nu mai e cazul.

Eu nu am vorbit despre vreo fata anume . Nu am specificat nici un nume . Am vorbit despre masajul de foarte proasta calitate efectuat în cadrul salonului dvs . Și de faptul ca spuneați ca în cadrul unei ședințe de masaj erotic nu ai voie sa atingi domnisoara . Raportul calitate /preț în cadrul salonului dvs este foarte mic . Dacă noii clienți vor sa ia teapa venind la salon nu au decât . Pentru mine este un salon de EVITAT atit timp cât nu va interesează sugestiile clienților și ca fetele nu sunt orientate spre satisfacția clientului . Și aici totul este de la managementul prost al dvs . M-ai citiți la topicele altor saloane și vedeți ca de la o recenzie negativa a unui client o fata a fost data afară . Dacă nu înțelegeți ca un client mulțumit va reveni atunci rămâneți doar la clienți care vin pentru prima dat și i-au și ei o teapa dar a doua oară se duc la alt salon .

Link spre comentariu
  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

Cristi777 daca ai fost la salon esti liber sa scrii r3cenzia fie buna sau rea asa cum a scris.o bogdy deocamdata esti doar un troll pe topic .. cat de curand urmeaza si vacanta permanenta si la tine si la celalalt ucenic pentru acuzatii false si recenzie falsa

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cristi777 daca ai fost la salon esti liber sa scrii r3cenzia fie buna sau rea asa cum a scris.o bogdy deocamdata esti doar un troll pe topic .. cat de curand urmeaza si vacanta permanenta si la tine si la celalalt ucenic pentru acuzatii false si recenzie falsa

Ok și recenzia cu toate ca a trecut ceva timp .

A doua vizita la acest salon . Prima desfasurindu-se aproximativ la fel ca și cea de a doua vizita .

Sunat și făcut programare cu doua ore înainte .

Ajuns osor la locație , strada Rodie după cum bine știți .

Când mă apropiam de locație cam cu 5 min inainte am sunat din nou ca au nu fi intervenit vreo problema . M -i s-a spus ca sunt așteptat de către 5 domnișoare . După 5 min ajung și de fapt cele 5 domnișoare erau 3 . Cică 2 intre timp intraseră în masaj . Văzând cele trei domnișoare prima reacție a fost sa plec dar fiind în criza de timp , nemaiavind timp sa caut altceva am hotărî sa rămân . Am ales o domnisoara , nu i-am reținut numele , satena cam 1.62 -1,64 înălțime și cam 55 -56 kg

După dusul aferent a început acțiunea care de fapt a constat Intr-un masa de relaxare destul de slăbuț executa și mai mult o plimbate a mâinilor pe corpul meu . După vreo 15 min s-a auzit replica "poți sa te întorci " . M -am conformat și a urmat o laba uleioasa și atit . După vreo 10 min am finalizat . M-am concentrat măcar cu finalizarea sa mă aleg și sa se termine și sa plec . A urmat dusul și dus am fost .

Note :

Igiena : 9 nu mi s-a părut nimic suspect

Aspect fata : 7 aspect foarte comun

Masaj relaxare : 4 existent dar a lipsit cu desăvârșire

Masaj erotic : 0 nu a existat nici o secunda

Finalizare da prin o laba uleioasa

Halatul 200

Nu recomand

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:strada rodiei numarul 45 sector 3 bucuresti
  • Oras:strada rodiei numarul 45 sector 3 bucuresti

Ok și recenzia cu toate ca a trecut ceva timp .

A doua vizita la acest salon . Prima desfasurindu-se aproximativ la fel ca și cea de a doua vizita .

Sunat și făcut programare cu doua ore înainte .

Ajuns osor la locație , strada Rodie după cum bine știți .

Când mă apropiam de locație cam cu 5 min inainte am sunat din nou ca au nu fi intervenit vreo problema . M -i s-a spus ca sunt așteptat de către 5 domnișoare . După 5 min ajung și de fapt cele 5 domnișoare erau 3 . Cică 2 intre timp intraseră în masaj . Văzând cele trei domnișoare prima reacție a fost sa plec dar fiind în criza de timp , nemaiavind timp sa caut altceva am hotărî sa rămân . Am ales o domnisoara , nu i-am reținut numele , satena cam 1.62 -1,64 înălțime și cam 55 -56 kg

După dusul aferent a început acțiunea care de fapt a constat Intr-un masa de relaxare destul de slăbuț executa și mai mult o plimbate a mâinilor pe corpul meu . După vreo 15 min s-a auzit replica "poți sa te întorci " . M -am conformat și a urmat o laba uleioasa și atit . După vreo 10 min am finalizat . M-am concentrat măcar cu finalizarea sa mă aleg și sa se termine și sa plec . A urmat dusul și dus am fost .

Note :

Igiena : 9 nu mi s-a părut nimic suspect

Aspect fata : 7 aspect foarte comun

Masaj relaxare : 4 existent dar a lipsit cu desăvârșire

Masaj erotic : 0 nu a existat nici o secunda

Finalizare da prin o laba uleioasa

Halatul 200

Nu recomand

multumim mult pt recenzie, daca ar fi fost si un nume mentionat atunci ne-ai fi ajutat enorm. daca macar ne-ai indica cum arata receptionera, ne-ai ajuta in identificarea fetei - fetele lucreaza cu anumite receptionere, astfel ar fi mai usor pt noi.

multumim!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

multumim mult pt recenzie, daca ar fi fost si un nume mentionat atunci ne-ai fi ajutat enorm. daca macar ne-ai indica cum arata receptionera, ne-ai ajuta in identificarea fetei - fetele lucreaza cu anumite receptionere, astfel ar fi mai usor pt noi.

multumim!

Îmi pare rău dar numele fetei nu l-am reținut . Al receptionere cred ca Madalina . Sunt vreo 4 luni de atunci . Eu merg saptamina la masaj
Link spre comentariu
  • Oras:strada rodiei numarul 45 sector 3 bucuresti
  • Oras:strada rodiei numarul 45 sector 3 bucuresti

Îmi pare rău dar numele fetei nu l-am reținut . Al receptionere cred ca Madalina . Sunt vreo 4 luni de atunci . Eu merg saptamina la masaj

Am crezut ca este recent. intradevar, este cum spuneati dvs, de aceea aproape toate fetele din acea perioada au fost schimbate. 

 

Va asteptam acum sa va convingeti ca sunt schimbari reale. Pe tura Madalinei sunt cel putin 7 fete (ziua 4, seara 7 sau 8, in functie de libere). Mi-ar placea sa recitesc curand un feedback, pt a vedea daca masurile luate chiar sunt resimtite la nivelul clientilor.

 

o seara buna si multumim inca o data pt feedbackul real.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am crezut ca este recent. intradevar, este cum spuneati dvs, de aceea aproape toate fetele din acea perioada au fost schimbate.

 

Va asteptam acum sa va convingeti ca sunt schimbari reale. Pe tura Madalinei sunt cel putin 7 fete (ziua 4, seara 7 sau 8, in functie de libere). Mi-ar placea sa recitesc curand un feedback, pt a vedea daca masurile luate chiar sunt resimtite la nivelul clientilor.

 

o seara buna si multumim inca o data pt feedbackul real.

M-as bucura și cred ca toți iubitorii de masaj ca atitudinea fetelor sa nu fie lăsată la voia lor și managementul salonului sa fie îndreptat spre satisfacția clientului . Nu ar fi decât de câștigat de ambele părți . Pina la o următoare vizita la salonul dvs , care nu știu când v-a avea loc eu chiar dacă merg saptamina la masaj deocamdată sunt destul de mulțumit în locația unde merg momentan , dati-mi voie totuși sa fiu reticent fata de schimbările despre care spuneți . Poate vor apare recenzii pozitive și reale și mă vor face sa-mi schimb părerea pe care o am și datorita celor doua vizite dar și recenziilor actuale . Deocamdată noua mea vizita la dvs nu o sa se intimpla prea curând . Și datorita spuselor dvs de mai devreme cum ca la masaj erotic nu sunt permise atingerile maseozei ci doar la masajul tantric . Un minus foarte mare și o îndoială foarte mare al mea privind managementul acestui salon .
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Cred ca divagati si nu vad de ce atata nervozitate. normal ca nu acceptam critici false si nefondate, pana acum nimic din ce ati spus nu este adevarat, nu avem nicio fata pe nume Alexa, receptionere satene si altele care s-au spus... singurul lucru adevarat si fondat a fost comentariul dl. Batranul George... am avut fete de etnie, acum nu mai sunt, am avut fete mai plinute, acum nu mai e cazul.

Draga echipa Sweet Touch...

Eu nu am spus ca aveti IN PREZENT o fata pe nume Alexa. Eu am spus ca am fost mai demult-sa tot fie vreun an, daca nu chiar mai bine-cu acea fata pe nume Alexa. Si datorita intamplarii nefericite nu am mai revenit. Tin minte perfect pt ca mi-a spus ca a lucrat si la Nirvana, salon la care eu mergeam acum cativa ani in mod constant. Poate ca v-ati reconsiderat politica intre timp. Asta nu am de unde sti. Si rog sa nu fiu acuzat de recenzie falsa pe nedrept. Inteleg ca ne aflam pe un forum de informare ai carui moderatori sunt corecti cu utilizatorii atata timp cat acestia dau dovada de bun simt. Opiniile, fie bune, fie rele pot fi exprimate in mod liber, fara a primi jigniri sau contre neelegante. Daca e altfel va rog sa spuneti ca sa nu se nasca dubii sau interpretari legate de eventuale interese urmarite de unii sau altii. Eu unul nu am nici un astfel de interes.

Deci, atata vreme cat iti exprimi decent o parere, fie ea si in dezacord cu opiniile unora care administreaza acest forum sau sunt membri VIP consider ca este incorect sa fii amenintat.

Nu cred ca poate pune nimeni la indoiala buna mea credinta legat de cele relatate, iar daca cineva doreste si alte amanunte le pot oferi cu placere. Nu am facut si nu vreau sa fac reclama nici unui alt salon cu toate ca exista cateva extrem de profesionisre, destul de putine ce-i drept.

Va salut cu respect!

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Oare vedem o recenzie pozitiva? 

Chiar sunt interesat sa ajung numai ca nu ma pot hotari daca sa merg sau nu la acest salon. Mi-e sa nu fut motorina degeaba pana acolo si sa ma trezesc cu servicii de tot cacatul.

Link spre comentariu
  • Oras:...
  • Oras:...

Roamer vs Ingrid

 

  La o ora tarzie din noapte si dupa cateva beri mi se pune pata ca vreau masaj erotic. Sun acolo, intreb daca sunt fete libere, intreb si daca Ingrid (o fata noua) e disponibila. Cica este si pot sa ma duc in 30 de minute ca ea si inca cateva sunt la alegere. Il corup si pe un amic, luam taxi si ajungem acolo. E prima mea experienta la un salon de masaj!

 

  Ajunsi acolo, la adresa respectiva, nu e nici un semn sau ceva similar asa ca mai bine sunam pe mobil si vine o receptionera sa ne deschida. Buun. Fata era zambitoare, amabila, ne invita sa asteptam putin intr-o camera, ne serveste cu apa minerala. Dupa 3 minute apare cu 3 sau 4 fete, nu mai imi aduc aminte exact. Eu instant o aleg pe Ingrid iar amicul meu o bruneta miniona si sexoasa. Mai intai trecem pe la receptie sa platim. Am vrut sa iau varianta de 150 ron, adica 50 de minute masaj erotic. Receptionera are o replica interesanta: la masajul erotic nu ai voie sa pui mana pe fata, la cel tantric doar. Bun, mai dau 50 de ron, tantric sa fie :)

  Sunt condus sus, la etaj, camera din dreapta, mi se da un prosop si ma duc la baia de la parter unde era o cada enorma cu jacuzzi. fac dus si ma intorc in camera si ma trantesc pe pat cu fata in sus, asa, ca sa imi pot admira kilogramele in plus care s-au latit uniform pe acel pat :)

  Intra si Ingrid in camera, bine dispusa, cu parul strans coada, da jos prosopul de pe ea si dezvaluie un corp superb, ceva tatuaje. Buna rau, domle..... Ma intorc cu fata la prosop, sunt uns cu ulei parfumat si incepe masajul. Prima parte a fost masaj de relaxare, pe tot corpul, apoi a trecut la partea cu alunecatul pe spatele meu. Imi dadea fiori si simteam curenti de diferite intensitati pe sira spinarii. Mai ales cand ii simteam sfarcurile cum circulau pe spatele meu. 

  Imi zice sa ma intorc. SI acum sa te tii, taticu. Fata e misto rau, m-a si intimidat putin de nu stiam ce sa-i spun la inceput :) Dar mi-am revenit. Un balet extrem de senzual pe corpul meu. O sarut, ma saruta si ea, fac cunni la greu, era si greu sa te abtii cu piersicuta aceea perfecta in fata ta. pun mainile peste tot fara insa sa fiu taran, sa nu se supere cumva. A  intarziat cam mult ejacularea, eram si obosit dar cand am terminat eram in al noualea cer. 

  Dusul de rigoare, cobor la receptie unde ma intalnesc cu amicul meu, ni se da bon fiscal, wow! si plecam

 

Note:

Fizic: 10. inalta(in jur de 170, cred) slim, fund, sani misto

Chip: 9-10 cred. frumusica foc

Masaj de relaxare: 8. 

Masaj erotic: 8.5

GFE: 8. La inceput nu prea am comunicat, oboseala era de vina. Eu eram semiadormit :)

Locatie: 9

 

Concluzie: de revenit. Frumoasa foc. si face si masaj bine.

 

Te pupa Roamer, Ingrid

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

  • Like 5
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

 la masajul erotic nu ai voie sa pui mana pe fata, la cel tantric doar.

 

pe bune?

inteleg sa nu ai voie sa saruti pe gurita sau in zona intima

ca nu ai voie multe

dar sa nu atingi??

cum naiba vine asta?

iti legi mainile la spate?

esti stalp de telegraf?

sau mai simplu, le lasi la receptie...

 

ce erotic e ala daca nu ai voie sa atingi?

e ca si cum ti se serveste supa dar nu ai voie sa mananci cu lingura...

 

cat despre "tantric"....plm..prea repede se vinde masajul asta...

tantric...

eu am luat lectii pentru acest tip de masaj...

nici macar nu se poate face in 60 de minute....

numai masajul senzual dureaza 30 de minute

tehnicile de tantra dureaza minim 30 de minute

finalizarea tantra inca 20-30 de minute....unii prefera chiar ore intregi...

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde
  • Oras:Oriunde

Luand in calcul ca administratorii nu stau cu fetele in camere in timpul masajelor... :) discutiile in contradictoriu sunt de prisos.

Ca sa fiti siguri ca nu va pierdeti clientii din cauza atitudinii fetelor... puteti sa-i puneti la plecare sa completeze un "Chestionar a satisfactiei clientilor". (Ceva prescurtat ca sa nu piarda prea mult timp cu asta)

In felul asta fetele isi arata mai mult interesul si aveti dovezi clare daca una din ele, desi arata bine, va trimite afacerea in faliment. :hihat 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...