Sari la conținut

Sweet Touch Massage!!!


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Diferenta dintre erotic si tantric nu este ca , la erotic nu atingi fata,dar pentru 50 de lei in plus ,la masajul tantric poti! Poate ca receptionera asa v-a explicat,dar nu in asta consta...intr-adevar, masajul erotic se bazeaza pe masajul de relaxare , contine masaj body si finalizare , iar atingerile sunt in limita bunului simt! in schimb, masajul tantric este mult mai senzual, are atingeri mai fine,si mai permisive,sarutari pe corp, este mult mai incitant si bazat pe masajul body !

Link spre comentariu
  • Oras:...
  • Oras:...

Apreciez replica ta dar este nerelevant ce crezi tu despre diferenta dintre masaj erotic si tantric. Ce conteaza este ca clientul sa fie informat corect de catre receptionera voastra. Ceea ce nu s-a intamplat in cazul meu si a altora. Aici pe forum doar o parte ajung sa citeasca asa ca PR-ul pe care il faci e doar o opinie. Ar fi fost bine sa ai alta replica care sa contina niste scuze si o promisiune a imbunatatirii comunicarii cu cei ce va ajung la salon. Si pana si replica pe care ai dat-o a venit ca urmare a comentariului Randunicii, care nu e utilizator ci maseuza. Noi, userii, suntem utilizatorii serviciilor voastre, nu Randunica, Cassy sau Sorina, fara suparare fetelor.

 

Stima,

 

Roamer

  • Like 2
  • Minus 6
Link spre comentariu

Tocmai ce am aflat ca Ingrid nu mai lucreaza la acest salon

 

Informatia este foarte utila .... acest lucru ma face sa nu mai vreau sa revin la acest salon .... INgrid era cea care putea sa imi creeze o parere mai buna .... dar fara ea .... 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Informatia este foarte utila .... acest lucru ma face sa nu mai vreau sa revin la acest salon .... INgrid era cea care putea sa imi creeze o parere mai buna .... dar fara ea .... 

mincinosule 

Link spre comentariu
  • Oras:Sex Land
  • Oras:Sex Land

Fratilor, putin relax.

 

Dati-mi voie sa fac si eu o recenzie recenta acestui salon ( desi am mai fost in trecut si am avut experiente pozitive ).

 

In primul si primul rand, managementul nu are de unde sti care e treaba cu fetele lor cat timp nu le testeaza... prin clienti "falsi" sau la interviu, ceea ce nu se intampla ( cel putin asta stiu din spusele unei prietene care a trecut pe la ei ).

 

Am avut recent o experienta foarte placuta cu Didi ( am inteles ca e noua, are 2 saptamani ).

 

Am ales pachetul cu jacuzzi la 300 ron si am avut parte de un masaj foarte bun, cu finalizare pe sani, mai bine spus o explozie... tin sa spun ca de la inceput a fost foarte senzuala si permisiva ( fk, sarutari fierbinti pe corp, sani, pussy ).

 

Pana la urma puneti-va si in locul lor... cum te-ai purta cu un client care plateste 150 ron din care cine stie ce % iti ramane tie, si cum te porti cu un client care plateste 300 ron si partea ta este mult mai mare?

 

Cam asta este diferenta, va spun din experienta, alegeti un pachet mai scump si nu veti regreta, fata e constienta ca ai platit mai mult, ca ii ramane mai multi bani de pe urma sedintei de masaj, si va face tot posibilul sa fie clientul multumit si eventual chiar sa se reintoarca ( Cel putin DIDI asta a reusit, din pacate sunt genul care rareori vizitez aceeasi maseuza de doua ori, oricat de bun a fost masajul, din motive personale ).

 

SI acum notele:

 

Fizic: 9 ( 1.70 - 58kg cred )

Chip: 9 (  destul de frumoasa )

Masaj de relaxare: 8 ( am cam sarit peste, nota e pt mine )

Masaj erotic: 10 ( a fost de nota 20, stie cum sa se poarte cu un barbat.

GFE: 9 un GFE destul de ridicat, a fost permisiva cu FK .

Locatie: 10 ( Jacuzzi arata foarte bine, spuma mai inalta decat mine... iar fetele superbe, de la receptionera pana la domnisoarele care au iesit la prezentare.

 

Daca vreti experiente placute, alegeti un pachet mai scump, altfel se poarta cu tine daca le ramane si lor mai mult din cat platiti la receptie ( doar este un salon de masaj, nu? )

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Dragi tovarasi si prietini,

 

era o seara de sambata si un prieten daduse de inteles ca face cinste cu un masaj erotic... trebuie sa mentionez ca eram cu prietena mea si oferta era si pentru ea. Am intrat putin aici pe forum si dupa ce am vazut ultima recenzie a lui rulez am decis sa mergem la Sweet Touch.

 

Am sunat cu jumatate de ora inainte, ne-am interesat de oferta si de fete, am facut o programare la jacuzzi si am luat-o din loc. Am ajuns acolo si am fost intampinati de o receptionista draguta si foarte amabila. Ne-a "convins" sa luam pachetul mai scump de tantra si am acceptat, mai ales avand in vedere ultima recenzie si recomandare: 750 lei pentru pachetul de cuplu jacuzzi + pachet jacuzzi cu tantra, adica in total 3 fete pentru 90 de minute => cam 170 lei / fata / ora.

 

Problema numarul 1: era cineva in jacuzzi si ne-a propus sa facem pentru inceput masajele si sa intram apoi in jacuzzi... ori... dupa ce ai finalizat... sa mai intri in jacuzzi cu fetele... nu mai are atata farmec, asa ca am refuzat oferta si am decis sa asteptam pana se elibereaza, se spala si se reumple jacuzzi (a durat vreo 45 de minute). De ce e problema: am sunat si am facut programare la jacuzzi si ni s-a spus ca e in regula in jumatate de ora. Trebuia sa ni se spuna ca e ocupat si ca dureaza o ora pana putem intra.

 

Au venit fetele si am ales doua dintre ele pentru mine si prietena mea, iar prietenul meu a ales una pentru el. Fetele au fost ok si am avut de unde alege (vreo 6-7 fete, din care am ales 3).

 

O recomandare pentru salon: fetele au venit val-vartej una dupa alta, nici nu am apucat sa le vedem bine - la alte saloane vine cate una si ai timp sa te decizi daca iti place sau nu, pana vine urmatoarea.

 

Pe scurt, in jacuzzi a fost totul foarte ok, ne-am distrat cu fetele, dar aici apare problema numarul 2: nu era niciun ceas in camera si receptionera nu ne-a anuntat ca a trecut jumatate de ora sau o ora, asa ca am aflat la un moment dat ca mai ramasesera 20 de minute din pachetul platit, asa ca am iesit din jacuzzi, am mers sa ne luam hainele, am mers intr-o camera... pana una alta nu a ramas mai nimic din masajul erotic.

 

Problema numarul 3: camerele in care urma sa intram dupa jacuzzi nu erau libere asa ca a trebuit sa ne lasam toti hainele intr-o alta camera, sa le luam apoi si sa le punem gramada pe jos in camere dupa jacuzzi - asa ceva iti strica toata experienta.

 

Bun, acum ca m-am plans, sa adaug si partile pozitive:

 

1. Fetele pe care le-am ales au fost foarte ok - ne-au placut toate 3, insa prietena mea a fost foarte incantata de una dintre ele si chiar vrea sa revina la acest salon :)

 

2. Chiar daca a fost o problema cu organizarea si cu timpul, fetele s-au straduit si chiar au stat peste timpul programat.

 

3. Jacuzzi si camerele arata foarte bine si igiena este foarte ok. O a doua recomandare pentru salon: am primit un prosop curat, dar cam batut de timp - schimbati prosoapele care vedeti ca s-au transformat in covoare cu franjuri.

 

O a treia recomandare pentru salon: ar trebui sa oferiti si un pachet de jacuzzi de 2 ore, chiar daca costa mai mult, pentru ca intr-o ora jumatate nu apuci sa te bucuri nici de jacuzzi si nici de masaj... in plus, e mai eficient dpdv. financiar sa spalati si sa umpleti jacuzzi pentru o ora platita decat pentru jumatate de ora platita.

 

Acestea fiind spuse, nu vreau sa dau note, ci mai degraba sa zic ca mai este loc de imbunatatire. Etalonul meu este Noblesse unde pot spune ca am fost cel mai multumit de servicii in general (au fost si acolo exceptii), insa daca stau sa fac un calcul aritmetic, pretul / ora la pachetul de jacuzzi este acelasi aici, insa satisfactia a fost mai scazuta.

 

Probabil vom reveni pentru a vedea daca problemele descrise mai sus au fost o coincidenta sau sunt ceva recurent.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Recomanda si tu niste fete daca tot ai fost.

 

Dupa cum spuneam mai sus, daca e sa fac recomandari in general pentru masaj erotic, as incepe cu alte saloane, dar daca ma raportez doar la acest salon: o recomand pe Micky, tipa subtirica cu sani micuti, dar cu un posterior deosebit si pe Mihaela, o tipa bruneta, interesanta dupa standardele mele - parca mulatra, permisiva si foarte... "activa" :)

 

Am mai fost cu o tipa, care, chiar daca mi-a placut destul de mult fizic, nu s-a prezentat si a fost cam "neimplicata" pentru gustul meu, asa ca dintr-unul din cele doua motive nu o voi recomanda :) Poate a avut o seara mai seaca... mai incerc si revin cu recomandari daca este cazul.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:texas
  • Oras:texas

Salutare tuturor !

 

Venisem in Bucuresti la o distractie cu cativa prieteni iar dupa ce ne-am saturat de umblat din club in club am decis sa cautam un salon de masaj pentru a incheia seara corespunzator  :masaje

Am cautat pe internet si am ajuns la fetele de la sweet touch, am intrat inauntru si ni s-a facut cunostinta cu domnisoarele disponibile.

Eu am fost cel mai rapid dintre prieteni mei si am ales-o pe Roxana ( o fata bruneta cu ochelari ) zic eu ca am fost cel mai inspirat.

Chiar mi-a placut fata cum a vorbit si cum a efectuat masajul. 

 

 

Halat 200 ron/h

 

Eu sigur voi reveni ! Am inteles ca prieteni mei nu au avut la fel de mult noroc ca si mine.

 

:bye

Link spre comentariu
  • Oras:Qatar
  • Oras:Qatar

Era acum un an, o fata Cristina... Cam 160 cm inaltime, ochii albastri si patrunzatori. Spunea ca e din Tecuci...sau zona aia pe acolo. Tare as vrea sa dau de ea, daca ma puteti ajuta careva... Promit sa ma revansez.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ieri pe la pranz m-am hotarat sa incerc si serviciile acestui salon la fata locului s-au constatat urmatoarele : 

 

nu e amuzant 

 

1.  Intradevar dupa cum a precizat un coleg esti cam de la bun inceput sa alegi masajul de 200 lei, acel masaj unde ai voie sa atingi maseuza, o porcarie daca ma intrebi pe mine e ca si cum te-ai duce intr-o cafeanea scumpa ai plati 10 lei o cafea si 2 lei un plic de zahar. mai bine incluzi in suma decat sa insuluti clientul

 

2. seviciile nu sunt proaste dar nici de calitate nu sunt. eu am ales masajul de 150 lei si am intrat cu o tipa pe nume natalie sa ceva de genul

    dupa cateva minute bune masajul nu se indrepta nici cum spre unul erotic si ea mi-a spus ca masajul erotic la ei... e mai de relaxare asa.... ok, pe asta nu am inteles-o

    cum sa fie masajul erotic mai de relaxare.. in fine achit in camera diferenta de 50 lei.. voiam sa pun mana pe ea chiar daca ma simteam pacalit in acelasi timp doar ca ea arata foarte bine cumva acolo langa mine

    dupa ce am achitat ce crezi? nu s-a schimbat nimic doar ca nu  mai imi spunea nimic. practic am platit 50 lei ca sa ii pun mana pe pasarica.. cam scump

 

masajul in sine cel erotic sau tantric cum il numesc ei nu este decat o laba furtunoasa cu usoare atingeri pe colo colo. pot sa spun ca nu am fost nevoit sa imi fac dus intrucat nu am fost atins pe corp mai deloc..

 

ca sa scurtez povestea o laba foarte scumpa facuta intradevar de o d-ra foarte frumoasa.

salonul curat, miros placut peste tot, prosoape abia spalate.

igienic nici o obiectie ba dimpotriva.

 

Ca servicii slab si mult sub amazonia sau elena_aly sau masajulperfect. Aici stiu ca multi or sa spuna sau gandeasca ca iar amazonia dar pentru mine e singurul salon de unde NU am plecat simtindu-ma pacalit.

 

 

Note:

masaj relaxare- 6

masaj erotic- 2 aproape inexistent

Timp petrectut  45 min

 

 Pe mine nu m-au castigat ca si client dar nu am incercat decat o maseuza.

Insa nu as putea spune ca e de evitat insa mai multa apreciere fata de clienti si un spor de initiativa nu ar strica.

 

Sincer nu pot sa inteleg de ce si de unde a aparut aceasta atitudine nu ma face decat sa fiu frustrat si nervos ca arunc 200 lei pe un masaj de 2 lei. 

Ieri la amazonia nu gaseai loc insa patronii acestui salon sau alti patroni de la alte saloane, nu pot sa inteleg de ce nu isi pun intrebarea.

 

Ce cacat se intampla?

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:everywhere
  • Oras:everywhere

Ieri pe la pranz m-am hotarat sa incerc si serviciile acestui salon la fata locului s-au constatat urmatoarele : 

 

nu e amuzant 

 

1.  Intradevar dupa cum a precizat un coleg esti cam de la bun inceput sa alegi masajul de 200 lei, acel masaj unde ai voie sa atingi maseuza, o porcarie daca ma intrebi pe mine e ca si cum te-ai duce intr-o cafeanea scumpa ai plati 10 lei o cafea si 2 lei un plic de zahar. mai bine incluzi in suma decat sa insuluti clientul

 

2. seviciile nu sunt proaste dar nici de calitate nu sunt. eu am ales masajul de 150 lei si am intrat cu o tipa pe nume natalie sa ceva de genul

    dupa cateva minute bune masajul nu se indrepta nici cum spre unul erotic si ea mi-a spus ca masajul erotic la ei... e mai de relaxare asa.... ok, pe asta nu am inteles-o

    cum sa fie masajul erotic mai de relaxare.. in fine achit in camera diferenta de 50 lei.. voiam sa pun mana pe ea chiar daca ma simteam pacalit in acelasi timp doar ca ea arata foarte bine cumva acolo langa mine

    dupa ce am achitat ce crezi? nu s-a schimbat nimic doar ca nu  mai imi spunea nimic. practic am platit 50 lei ca sa ii pun mana pe pasarica.. cam scump

 

masajul in sine cel erotic sau tantric cum il numesc ei nu este decat o laba furtunoasa cu usoare atingeri pe colo colo. pot sa spun ca nu am fost nevoit sa imi fac dus intrucat nu am fost atins pe corp mai deloc..

 

ca sa scurtez povestea o laba foarte scumpa facuta intradevar de o d-ra foarte frumoasa.

salonul curat, miros placut peste tot, prosoape abia spalate.

igienic nici o obiectie ba dimpotriva.

 

Ca servicii slab si mult sub amazonia sau elena_aly sau masajulperfect. Aici stiu ca multi or sa spuna sau gandeasca ca iar amazonia dar pentru mine e singurul salon de unde NU am plecat simtindu-ma pacalit.

 

 

Note:

masaj relaxare- 6

masaj erotic- 2 aproape inexistent

Timp petrectut  45 min

 

 Pe mine nu m-au castigat ca si client dar nu am incercat decat o maseuza.

Insa nu as putea spune ca e de evitat insa mai multa apreciere fata de clienti si un spor de initiativa nu ar strica.

 

Sincer nu pot sa inteleg de ce si de unde a aparut aceasta atitudine nu ma face decat sa fiu frustrat si nervos ca arunc 200 lei pe un masaj de 2 lei. 

Ieri la amazonia nu gaseai loc insa patronii acestui salon sau alti patroni de la alte saloane, nu pot sa inteleg de ce nu isi pun intrebarea.

 

Ce cacat se intampla?

ce de cacat....cum adica la 150 e mai de relxare ?  gasesti maseuze si saloane cu 150 /ora masaj erotic cu 2 finalizari !11

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ieri pe la pranz m-am hotarat sa incerc si serviciile acestui salon la fata locului s-au constatat urmatoarele : 

 

nu e amuzant 

 

1.  Intradevar dupa cum a precizat un coleg esti cam de la bun inceput sa alegi masajul de 200 lei, acel masaj unde ai voie sa atingi maseuza, o porcarie daca ma intrebi pe mine e ca si cum te-ai duce intr-o cafeanea scumpa ai plati 10 lei o cafea si 2 lei un plic de zahar. mai bine incluzi in suma decat sa insuluti clientul

 

2. seviciile nu sunt proaste dar nici de calitate nu sunt. eu am ales masajul de 150 lei si am intrat cu o tipa pe nume natalie sa ceva de genul

    dupa cateva minute bune masajul nu se indrepta nici cum spre unul erotic si ea mi-a spus ca masajul erotic la ei... e mai de relaxare asa.... ok, pe asta nu am inteles-o

    cum sa fie masajul erotic mai de relaxare.. in fine achit in camera diferenta de 50 lei.. voiam sa pun mana pe ea chiar daca ma simteam pacalit in acelasi timp doar ca ea arata foarte bine cumva acolo langa mine

    dupa ce am achitat ce crezi? nu s-a schimbat nimic doar ca nu  mai imi spunea nimic. practic am platit 50 lei ca sa ii pun mana pe pasarica.. cam scump

 

masajul in sine cel erotic sau tantric cum il numesc ei nu este decat o laba furtunoasa cu usoare atingeri pe colo colo. pot sa spun ca nu am fost nevoit sa imi fac dus intrucat nu am fost atins pe corp mai deloc..

 

ca sa scurtez povestea o laba foarte scumpa facuta intradevar de o d-ra foarte frumoasa.

salonul curat, miros placut peste tot, prosoape abia spalate.

igienic nici o obiectie ba dimpotriva.

 

Ca servicii slab si mult sub amazonia sau elena_aly sau masajulperfect. Aici stiu ca multi or sa spuna sau gandeasca ca iar amazonia dar pentru mine e singurul salon de unde NU am plecat simtindu-ma pacalit.

 

 

Note:

masaj relaxare- 6

masaj erotic- 2 aproape inexistent

Timp petrectut  45 min

 

 Pe mine nu m-au castigat ca si client dar nu am incercat decat o maseuza.

Insa nu as putea spune ca e de evitat insa mai multa apreciere fata de clienti si un spor de initiativa nu ar strica.

 

Sincer nu pot sa inteleg de ce si de unde a aparut aceasta atitudine nu ma face decat sa fiu frustrat si nervos ca arunc 200 lei pe un masaj de 2 lei. 

Ieri la amazonia nu gaseai loc insa patronii acestui salon sau alti patroni de la alte saloane, nu pot sa inteleg de ce nu isi pun intrebarea.

 

Ce cacat se intampla?

 

Am spus asta de mai mult timp. La Sweet e 200, ca sa poti pune mana :))   Stiu ca suna aiurea dar asta e adevarul. A, da! Pe hartie ar trebui sa dureze 70 min pentru ca maseuza face dus cu tine(tu probabil nu ai beneficiat pentru ca nu zis de la inceput ca vrei tantric si nici nu ti-a scazut din pret....)

 

Trebuia sa ii spui ca vrei masaj de relaxare asa cum trebuie nu frecangeala si o laba frenetica.

 

Sex se face foarte greu(trebuie sa nimeresti fata care trebuie si sa fie in toane, etc). Deci....200 lei pentru o laba de...cate minute? Merita? Asta decide fiecare. 

 

Ma repet, NOI, clientii facem piata(preturile). Daca acceptam toanele/figurile/preturile maseuzelor, meritam sa decartam :)

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...