Jump to content

Sweet Touch Massage!!!

Recommended Posts

Din păcate in seara asta am avut parte de cea mai proasta experienta dintr-un salon de masaj si una din cele mai proaste de când scriu aici. După prezentarea de rigoare am avut de ales intre o bruneta cu silicoane si o roșcata cu un corp ce părea ferm cu un tatuaj pe lateral dreapta. O aleg binențeles pe cea mai Pustoaica. Proasta alegere. Achit si apoi Sunt invitat in camera de la parter, la solicitarea mea de a face un dus primesc prosop, imi las hainele in camera de lucru si ajung in baie. După ce ajung înapoi in camera fata imi solicita 100 lei pentru cunningulus. Ii spun ca nu sunt interesat, apoi imi propune sa ii mai dau 50 lei pentru atingeri la păsărica. Ii spun ca nu sunt interesat de aceste servicii, ea insista si insista deși refuzam, pana in punctul in care imi spune ca ea stie ca eu am bani dar nu vreau sa ii dau. De unde stie ea ce bani aveam in buzunar daca nu a controlat cat am fost la dus. Mi-a lasat un gust atat de amar încât mi-a pierit tot cheful de ceva. Eu înțeleg sa las un bacșis ca asa este frumos când ai parte de un serviciu ok, dar sa ti se ia bani in plus cu japca mi se pare oribil si mai ales sa mi se spună ca stie ca ce bani am eu in buzunar.

• Like 5
  • 10 months later...
  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Roamer vs Ingrid     La o ora tarzie din noapte si dupa cateva beri mi se pune pata ca vreau masaj erotic. Sun acolo, intreb daca sunt fete libere, intreb si daca Ingrid (o fata noua) e disponibila. C

Confirm in mare ceea ce sustine Petala...eu am fost prin ianuarie intr-o noapte si m-am scarbit! Am ales o domnisoara placuta la aspect si zambitoare oarecum la prezentare, alegand varianta cu jacuzzi

Am fost de mai multe ori la acest salon, prima oara acum un an cred si efectiv nu am avut ce sa aleg. Apoi am mai ajuns odata din intamplare si nu stiam ce sa aleg erau cel putin 3-4 fete care aratau

Posted Images

Salut,

Abia ce m-am intors de la acest asa zis salon. Din start vreau sa va spun ca a fost cea mai naspa experienta ever pentru mine. O sa incerc sa fiu scurt si concis. Am intrat cu o fata, Ana.

Fata: 7 - fata de taranca sictirita, corp acceptabil, mai putin tatele, lasate, inrest atitudine de sictir total

Masaj de relaxare: 2 - un frecat de-aiurea cu mainile asa in dorul lelii

Masaj erotic: 1 - o tentativa de frecat pula in acelasi sictir maxim. altfel fara sa se atinga absolut deloc de mine (cica orice alta atingere costa in plus). Nici macar nu mi s-a sculat.

Si abia acum vine ce e cel mai tare!

Dupa vreo 15 minute fata imi zice ca gata, s-a terminat timpul. Ca la 150 lei, e doar 15 minute. Zic ok. Fac dus, ma imbrac si cobor la receptie. Ii spun receptionerei ca mi s-a zis fata, la care ce credeti ca se intampla? Receptionera se duce dupa "maseoza". Se intorc ambele, iar "maseoza" ma invita inapoi "la masaj". WTF!!!??? Normal ca am refuzat, spunandu-i ca mi-a ajuns, nu-mi mai trebuie. A plecat spunandu-mi ca spera ca m-am simtit bine. 

Acum imi pare rau ca nu am cerut banii inapoi, desi mai mult ca sigur nu mi i-ar fi dat. 

PS: 0731398991 si 0751770600 - acestea sunt numerele de telefon pe care le folosesc

PS2: la inceput, fata mi-a zis ca se poate si cunilingus pentru 150 lei in plus. Amuzant nu?

Concluzie: FUGITI FRATILOR DE ACEST SALON!!!

Later edit: eu am postat pe toate topicurile pe care le au deschise aici, ca lumea sa stie. Poate ca ar fi bine sa fie unite.

• Like 4
  • 4 months later...

Salut!

Acum 2 saptamani am fost si eu la acest salon. Am nimerit acolo pt ca era in zona si liber.

Inca de la inceput nu mi-a placut pt ca la receptie au facut un show intreg referitor la tipul de masaj. Initial am vrut sa il aleg pe cel la 150 dar fata de la receptie s-a aratat foarte mirata, in asa fel incat m-a facut sa ma simt prost.

Am ales pana la urma masajul la 200, cel in care poti atinge fata.

Fata recunosc era frumoasa, bruneta tatuata.

Dezamagirea insa a fost totala in timpul masajului, pt ca acel atins nu insemna sa o saruti sau atingi pe partile intime. Probabil ca daca as fi plusat cu bani se putea, dar deja suma devenea ironic de mare pentru un masaj.

Altfel, curatel si confortabil.

Daca mai vin? Nu. Doar daca am bani in plus si chiar nu am pe ce sa ii arunc...

Bafta!

• Like 1
Guest tudor_88

Salutare frați futaciosi, am fost si eu la acest salon acum 3-4saptamani erau două fete uns din ele de culoare...menționez că în lipsa de altceva am ales-o pe dra. După dușul dr rigoare dra Cristina imi face un masaj pe spate in sictir după care imi spune sa ma întorc, o ating pe picior cu mâna și sare în sus ca nu am voie...pardon la 150 de ron decartați la început, ma ridic merg la duș, ajung la receptie îi spun receptionrei ce am pățit....o cheamă pe dra.bla bla bla după care imi da bănuiți înapoi.

Deci după părerea mea sunt de evitat.

eu am fost si dupa 10 minute de masaj imi spune ca ea poate face o finalizare speciala, oral si imi cere 250 lei doar pt asta :)))...am refuzat si am ramas neterminat. Masaj 10 min+ oral la acest salon costa 400 lei...cu niste fete care oricum nu arata cine stie ce. Evitati

• Like 1
  • 1 year later...

Sunteti praf  Sweet Touch si thephoenixclub

Minune o persoana in doua locuri diferite  :laugh2  :laugh2

Damezele voastre au inceput sa lucreze peste tot ,super misto  le gasim si la bucuresti si la londra  :laugh2  :laugh2  :laugh2

thephoenixclub london/hostesses/    kelly

anuntul /anunt-masaj-erotic-massage-bucharest-ryX0zk#Bn1N4Z

• Like 1

Salut.

Ce fete ți au cerut bani pt sex?

Atât de praf sunt cei de la salon încât au un număr de whatsapp pe care nu vor sa dea detalii. Pt ce mai au acest număr de whatsapp?

Le ceri poze cu fetele și nu vor sa dea. Îți spun sa te duci acolo sa le vexi

Le ceri detalii despre cum arata nu vor sa spuna. Îți spun același lucru. Ca te așteaptă acolo.

Ii întrebi numele fetelor prezente ca să le vizualizezi pozele pe site și nu vor sa spună. Același răspuns ca te așteaptă sa le vezi.

Probabil ca arata asa de praf dar mizează pe faptul ca dacă ajungi acolo nu pleci și au mai agățat un fraier.

Eu unul nu am sa merg pina nu știu la cine merg asta însemnând să-mi dea poze pe whatsapp.

Și va sfătuiesc sa faceți la fel pentru a nu va plimba degeaba sau lua vreo țeapă.

Dacă își vor revizui comportamentul. Dacă nu are balta pește

• Like 2