Sari la conținut

Cu par sau fara par? ACOLO JOS v2.0


Postări Recomandate

  • Oras:Bd. LibertăÅ£ii, nr.14, sector 5
  • Oras:Bd. LibertăÅ£ii, nr.14, sector 5

acum ceva timp, neavand de lucru si la sfatul unor prieteni pe care acum ii banuiesc ca fiind fanii lu botezatu, am zis sa fiu si eu pe trend si m-am ras in cur cu lama. am dat jos troscotul satanic si am aerisit fraga bucilor de mai mare dragul imi era. toata ziua am stat calare cu curu pe GHIuveta si intors cu capu` la spata cu bufnitele admirandu-mi rozeta. priceless!


prima si a doua zi toate bune si frumoase dar dupa cateva zile a inceput calvarul. o saptamana am mers in maini de parca aveam razatoarea borner intre buci. am consumat un tub de pudra de bebelusi in incercarea disperata de a-mi atenua usturimile.


din fericire acum totul a revenit la normal si am coafura naturala. 


 


voi ati incerca/t asa ceva? ce modalitati ati aplica/t?


 


Astept parerile voastre pertitente.


  • Like 4
Link spre comentariu
Reputație: 3245
  • Oras:București
  • Oras:București

Hahaha, trebuia sa atașezi si niște poze, eu asa am facut cand am facut sondajul meu!

Încearcă cu ceară, in zona aia nu doare aproape deloc, e doar o senzație ciudata, iar cand începe sa îți crească parul nu o sa te înțepe deloc si nu o sa te iriți...o sa îți crească perisor moale si pufos ca de adolescent suedez!

  • Like 1
Link spre comentariu

Hahaha, trebuia sa atașezi si niște poze, eu asa am facut cand am facut sondajul meu!

Încearcă cu ceară, in zona aia nu doare aproape deloc, e doar o senzație ciudata, iar cand începe sa îți crească parul nu o sa te înțepe deloc si nu o sa te iriți...o sa îți crească perisor moale si pufos ca de adolescent suedez!

Tocmai când credeam ca imagine mai groteasca nu poate sa existe decât ce a descris Jilava, m-a izbit o revelatie: si tu ai par pe cur?? :))

  • Like 4
Link spre comentariu
Reputație: 3245
  • Oras:București
  • Oras:București

Tocmai când credeam ca imagine mai groteasca nu poate sa existe decât ce a descris Jilava, m-a izbit o revelatie: si tu ai par pe cur?? :))

Iar tu nu știi sa citești? Aia da imagine grotescă! Era vorba de par între buci, nu pe dânsele!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 

acum ceva timp, neavand de lucru si la sfatul unor prieteni pe care acum ii banuiesc ca fiind fanii lu botezatu, am zis sa fiu si eu pe trend si m-am ras in cur cu lama. am dat jos troscotul satanic si am aerisit fraga bucilor de mai mare dragul imi era. toata ziua am stat calare cu curu pe GHIuveta si intors cu capu` la spata cu bufnitele admirandu-mi rozeta. priceless!

prima si a doua zi toate bune si frumoase dar dupa cateva zile a inceput calvarul. o saptamana am mers in maini de parca aveam razatoarea borner intre buci. am consumat un tub de pudra de bebelusi in incercarea disperata de a-mi atenua usturimile.

din fericire acum totul a revenit la normal si am coafura naturala. 

 

voi ati incerca/t asa ceva? ce modalitati ati aplica/t?

 

Astept parerile voastre pertitente.

Bah,multi nebuni pe lumea asta,da' tu i-ai intrecut pe toti,plm am ras cu lacrimi :laugh2  :laugh2  :laugh2

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: titilescu
  • Oras:Dincolo
  • Telefon: titilescu
  • Oras:Dincolo

 

acum ceva timp, neavand de lucru si la sfatul unor prieteni pe care acum ii banuiesc ca fiind fanii lu botezatu, am zis sa fiu si eu pe trend si m-am ras in cur cu lama. am dat jos troscotul satanic si am aerisit fraga bucilor de mai mare dragul imi era. toata ziua am stat calare cu curu pe GHIuveta si intors cu capu` la spata cu bufnitele admirandu-mi rozeta. priceless!

prima si a doua zi toate bune si frumoase dar dupa cateva zile a inceput calvarul. o saptamana am mers in maini de parca aveam razatoarea borner intre buci. am consumat un tub de pudra de bebelusi in incercarea disperata de a-mi atenua usturimile.

din fericire acum totul a revenit la normal si am coafura naturala. 

 

voi ati incerca/t asa ceva? ce modalitati ati aplica/t?

 

Astept parerile voastre pertitente.

Frate....am lacrimi in ochi de atâta râs.....

Sa vezi ce plete o sa ai acuma....o sa împletești codite.... :laugh2

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Unde vrea p _ _ a mea!
  • Oras:Unde vrea p _ _ a mea!

Recunosc, am avut o ieșire nervoasă. Îmi cer scuze față de schizofrenicul îmbrăcat ca Angela Merkel.

 

Deci cum ar veni: Inginerule, scuză-mă fă, te rog frumos.

Asa da! Vb frumos ca e si ea sensibila. =))
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bd. LibertăÅ£ii, nr.14, sector 5
  • Oras:Bd. LibertăÅ£ii, nr.14, sector 5

Frate....am lacrimi in ochi de atâta râs.....

Sa vezi ce plete o sa ai acuma....o sa împletești codite.... :laugh2

deja m am apucat de impletit in 3 dar vine vara si ,plm, o sa iasa pe langa slipul speedo cand m-oi duce la eforie. 

ma gandeam la ceva gen elena merisoreanu+ un slip mai maricel si am rezolvat problema. 

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Telefon: titilescu
  • Oras:Dincolo
  • Telefon: titilescu
  • Oras:Dincolo

deja m am apucat de impletit in 3 dar vine vara si ,plm, o sa iasa pe langa slipul speedo cand m-oi duce la eforie. 

ma gandeam la ceva gen elena merisoreanu+ un slip mai maricel si am rezolvat problema. 

 

Atunci să-ți iei chiloței cu minecutze....până la genunchi.

Iar cositele sa le înfășori in jurul piciorului..iar dacă nu ajunge..m-ai da-l și in jurul gâtului...știi...ca fularu' iarna. :slap2

Link spre comentariu
  • Oras:Bd. LibertăÅ£ii, nr.14, sector 5
  • Oras:Bd. LibertăÅ£ii, nr.14, sector 5

Atunci să-ți iei chiloței cu minecutze....până la genunchi.

 

asta si aveam in plan. vazusem pe undeva pe aici unii hArmani originali, croiala frumoasa ceva bine rau.

cine-i gaseste rog sa posteze poza aici.

Link spre comentariu
  • Telefon: titilescu
  • Oras:Dincolo
  • Telefon: titilescu
  • Oras:Dincolo

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...