Sari la conținut

Please help - salon masaj pe mihalache, în spatele mega image


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
People' date=' please help. Caut disperat numarul de telefon pentru salonul / cuibul din ion mihalache, in spatele mega image de vis a vis de cimitirul israelit, inspre clucerului, intr-un bloc, parca la etajul 6.Aveam o curiozitate acolo si am pierdut numarul.Promit un review fascinant dupa :P[/quote']Salut!Curiozitatea sa fie cumva Ana? Daca da, incearca 0728645274, am fost cu ceva vreme in urma, sper sa te ajute...
Link spre comentariu
Vizitator ciovbanulion
Reputație: 0
LewAsby' date=' salonul se numeste Beauty Massage , sau Beauty Girls Massagetelefonul este 0728645274 0728.645.274cum ramane cu recenzia aia care spuneai ca o faci aici? suntem curiosi cu totii[/quote']Mai sunt fetele acolo??? Vreau si eu sa le mai reintilnesc.... :) Cine mai activeaza?
Link spre comentariu
Vizitator gameboy
Reputație: 0
Mai sunt fetele acolo??? Vreau si eu sa le mai reintilnesc.... :) Cine mai activeaza?
acest link :http://nimfomane.com/forum/showthread.php?tid=5533&pid=40439#pid40439...face legatura cu salonul aflat in discutie - etaj 6 adresa mentionata (pozele sunt de acolo - am postat si o recenzie in acest sens)
Link spre comentariu

mda, saptamana asta am incercat si eu pe vechiul numar de telefon, si nu raspunde nimeni :P ma intrebam de ce dar acum k am citit aici am inteles cred ca a devenit un cuib ieftin, si dupa cum se vede din reviewurile recente e gen tzeapa din pacatedaca stie cineva de urma lor, sa dea un semn, ca nu era un loc rau pana cu ceva vreme in urma

Link spre comentariu

Salut, in sfarsit ieri a raspuns la telefon, si am aflat ca acum la locatia asta activeaza domnisoara Andra ( bd Ion Mihalache) - 0721881002, despre care m-ai exista un topic deschis.Mi-a zis ca la anul o sa se mute undeva spre Obor, dar ca nu o sa mai fie valabil numarul de tel care era la beauty massage, si ca salonul e incurcata treaba, ca nu prea mai sunt fete... deci s-a stricat treaba acolo...

Link spre comentariu
Vizitator ciovbanulion
Reputație: 0
Salut!Curiozitatea sa fie cumva Ana? Daca da' date=' incearca 0728645274, am fost cu ceva vreme in urma, sper sa te ajute...[/quote']ce mai presteaza Anna? Oral nep. Anal ?
Link spre comentariu
si ca salonul e incurcata treaba' date=' ca nu prea mai sunt fete... deci s-a stricat treaba acolo...[/quote']intradevar, sa inchis salonul... si au sburat pasaricile de acolo. pacat ca unele dintre ele faceau au disparut.
Link spre comentariu

Vizitator korimokanu
Reputație: 0

Stimaţi prieteni în urma decesului patronului (cred că prin noiembrie 2011) salonul s-a închis. Despre fete... vă pot da doar numărul Corinei care activează pe Ştefan cel Mare undeva lângă staţia de metrou. Oricum şi ea mai dă anunţuri destul de rar în Libertatea.PS Îmi permit să-i sugerez admin-ului să închidă acest tread

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...