Sari la conținut

0726.132.979


Postări Recomandate

Vizitator roxanica29
Reputație: 0

Bai va e rusine sau va e frica sa recunoasteti ca intre voi exista ceva? :))

Plm dar voi in loc sa recunoasteti,veniti cu vrajeli aberante...noi nu ie fraeri sa punem botul la vrajeala eftina

Deja m.am ictisit de subiectul asta. Nu.i treaba ta!

Ai vreo recenzie de facut?

Link spre comentariu
Vizitator roxanica29
Reputație: 0

Deja m.am ictisit de subiectul asta. Nu.i treaba ta!

Ai vreo recenzie de facut?

Nu sti nimica...da criezi ka sti. Si ie "draga mia"...da tu piersişti an ieroare.

Io team moi zis si la ultima cearta civa...da nai ascultat. Scriemi an PM. Am civa di interes pientru tini. Cre ka ie di bini !!!

;)

Eu nu am nimic sa.ti spun..nici aici nici in pm. Daca ai tu sa.mi transmiti ceva..astept msj. Te pup...draga mea..dragul meu..cum vrei tu :)
Link spre comentariu
Vizitator roxanica29
Reputație: 0

Fatah...vriei...bini...nu vriei...iara bini. Nui pi interesu mieu...da zik io ka iera pi al tau. Laso asea atuncea !

"fatah" dar nu mergiii sa.ti dau msj. Di si oari?
Link spre comentariu
  • Oras:CT
  • Oras:CT

Oameni buni am si eu o problema : ati fost vreodata la o femeie si sa patiti sa nu vi se scoale ? Eu recunosc , am fost si am patit-o. Nu stiu de ce. Nu am probleme de acest gen. Problema cea mare e acum...ca mi-e frica sa ma mai duc , ..daca o patesc iar . Sa fie oare din cauza " noutății " ca sa zic asa ? . Acasa nu am problema asta

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

Oameni buni am si eu o problema : ati fost vreodata la o femeie si sa patiti sa nu vi se scoale ? Eu recunosc , am fost si am patit-o. Nu stiu de ce. Nu am probleme de acest gen. Problema cea mare e acum...ca mi-e frica sa ma mai duc , ..daca o patesc iar . Sa fie oare din cauza " noutății " ca sa zic asa ? . Acasa nu am problema asta

Mi s-a intamplat mie de cateva ori :)) de obicei daca nu vad tzatze mari se mai intampla ca junioru sa joace extrema ascunsa

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:CT
  • Oras:CT

Eu ma gandeam ca asa sunt eu...nu pot sa zic timid...ci doar probabil ca gandesc prea mult in momentul ala. Ceva de genul : oare ma place si ea? Oare e bine asa ...stiti voi...tot felul de ganduri :))). Dupa ce ma obisnuiam cu tipa respectiva ...ohhoooo...sa te tii futaiuri

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Oameni buni am si eu o problema : ati fost vreodata la o femeie si sa patiti sa nu vi se scoale ? Eu recunosc , am fost si am patit-o. Nu stiu de ce. Nu am probleme de acest gen. Problema cea mare e acum...ca mi-e frica sa ma mai duc , ..daca o patesc iar . Sa fie oare din cauza " noutății " ca sa zic asa ? . Acasa nu am problema asta

Mah Lupusor...

 

Nu stu dice tioi alies tu sa ti distanuiesti tocma pi topingu aista ?! Daaar...dak tat oi facuto...ceteste citiva pajini an urma...o dat alt flacau raspunsu colea. Cika pientru iel functionieste di minune !

 

...Bai asculta aici..la orice femeie ii place sa o faca cu unu tanar si in putere... care inainte se catara pe vagonu de tren ca sa i se ridice soldatu putin...

...Fi atent...cel mai bine e la locomotiva nu intre vagoane...la fir...dute si baga te pe contactorii de forta...vezi ii gasesti deasupra locomotivei...acolo e cel mai intens...

Ai prinso ? Dieci lu ceferistu asta asa i se scoala...âi da cucurent ân cap !!! :)))))

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

Scuze daca am deranjat cu postarea mea aici. Am zis sa intreb si eu daca a mai patit careva

Nu ai nimerit bine topicu..aici toata lumea e suparata si pusa pe cearta :)))

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Scuze daca am deranjat cu postarea mea aici. Am zis sa intreb si eu daca a mai patit careva

Pi mini nu mai diranjat...ieram doar curioasa dice aci. Porma am vizut ka oi mai antribat si la alti feti.

 

Dieci...ânciarca varianta cucurentu. Dak ai alti ântribari...sunal pi Iextrem. Iti povistesti iel cum de scoala puta bleaga...ka iel zise din iexperienta !!!

 

;)

Link spre comentariu
  • Oras:CT
  • Oras:CT

Am intrebat pe unde am vazut ca e lumea mai activa :) . Probabil trebuie sa ma duc la una singura cu care sa ma obisnuiesc mai mult. Una profi...ca sa zic asa. Nu genul care se uita urat la tine cand ajungi la ea de parca o deranjezi :)))

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Bai bosorogule, tu ai pbl grave cu capul.

Eu nu ti dau tie explicatii si la nici unul din voi ce relatie am eu cu extreme. NU E PBL VOASTRA!

MI SE RUPE CE CREDETI!

Hai mars la cotet!

Tu oricum mergi la futut cu cainele si ce crezi plange dupa tine pe la usi cand te futi. E geloasa..cred ca ti ft cainele tu acasa. Râioasa? Pisamas pe barba ta

Cand m.ai lins in pizda nu mai eram raioasa? Ca nu te mai scoteam din pizda cu botul si acum faci figuri. Ramolitule labagiule

 

:))) Adica si-a fracturat limba la fata locului, iar pe forum face pe detectivul moralist? :))) Fi-ti-ar prostu'-al draq :))))

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Mah oamini buni...nu ştu di voi...da mii mi si pari fooooarti circumspect kum astia doi îs mireu simultant pi Nimfo...ka sa se sustina rieciproc.

 

Dieci...sa recapitulam ! Unu cari o lauda doar pi rîioasa asta...cari diclara ka univiersu lui, ciercu lui sta doar ân asta dila Ievitati...cari li demoliaza pi celilante feti...si cari ie tat timpu si an acielasi timp online ânpriuna ku ia !!!

 

Nu stu...zik si io...da nui rusini sati scoti nivasta la produs...doar cai moi cistit sa spui la tati...nu sa aburiesti lumili !!!

 

:))))))

 

 

Bai bosorogule, tu ai pbl grave cu capul.

Eu nu ti dau tie explicatii si la nici unul din voi ce relatie am eu cu extreme. NU E PBL VOASTRA!

MI SE RUPE CE CREDETI!

Hai mars la cotet!

Tu oricum mergi la futut cu cainele si ce crezi plange dupa tine pe la usi cand te futi. E geloasa..cred ca ti ft cainele tu acasa. Râioasa? Pisamas pe barba ta

Cand m.ai lins in pizda nu mai eram raioasa? Ca nu te mai scoteam din pizda cu botul si acum faci figuri. Ramolitule labagiule

 

:))) Adica si-a fracturat limba la fata locului, iar pe forum face pe detectivul moralist?  :))) Fi-ti-ar prostu'-al draq  :))))

Link spre comentariu
Vizitator roxanica29
Reputație: 0

daca te-ai saturat,ar fii cazul sa iei masuri,sa iti imbunatatesti lucrurile,dar vad ca tu, stai si spargi seminte si ne aburesti :))

pt altii sunt ok, pt tine..nu e cazul :)
Link spre comentariu
Vizitator roxanica29
Reputație: 0

Scuze daca am deranjat cu postarea mea aici. Am zis sa intreb si eu daca a mai patit careva

n.ai deranjat..dupa cum bn vezi au si sarit in ajutorul tau :)
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...