Sari la conținut

disponibila in valcea


Postări Recomandate

  • Oras:valcea
  • Oras:valcea

buna tuturor tin sa va anunt ca o sa prestez serviciile mele doar in ramnicu valcea...Bruneta senzuala cu sani mari, fund bombat te asteapta intr-un loc select si discret pentru ati satisface placerile nonstop la mine sau hotel o finalizare cu servicii :oral si normal protejat costa 120 ron . pentru oral nep se adauga 50 lei la finalizare . . . va rog nu deranjati inutil cer si ofer discretie maxima pentru orice fantezie se plateste separat pozele sunt foarte recente...daca ai alte gusturi si nu iti plac fetele mai plinute te rog nu comenta .nr contact 0749827336

post-94759-0-73287700-1425984023_thumb.jpg

post-94759-0-36246800-1425984046_thumb.jpg

post-94759-0-74444000-1425984053_thumb.jpg

post-94759-0-54357800-1425984066_thumb.jpg

post-94759-0-68667600-1425984072_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Unde soarele răsare doar dacă il plătești ;)
  • Oras:Unde soarele răsare doar dacă il plătești ;)

Tipa din poza care am atasat-o aceeas i cu care cred eu se da. Magda presteaza in pitesti. Atasati linkul de pe pitesti eu nustiu sal copiez... oare magda se foloseste de pozele ei sau cumva gresesc eu?

post-88565-0-28268400-1426119755_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:valcea
  • Oras:valcea

OAMENI BUNI E INUTIL SA FACETI RECLAMA BUNA PENTRU CONFIRMARE POZELOR PRIN WEB O POT DA DOAR EU PENTRU-CA SUNT EU MONICA SI E DOAR UNA..... [email protected]  IAR TU SEX_VALCEA AM IMPRESIA CA ESTI UN FOARTE MERE PESTE...TINAND CONT CA TE TOT LEGI DE MINE DE CAND AM VENIT IN VALCEA 3 ANI SI POSTEZI FEL SI FEL DE ANUNTURI ....USUREL FRATE CA NU SUNTEM IN CANADA ...AMERICA ETC   PAPATZI LINISTIT PAINEA

Link spre comentariu
  • Oras:valcea
  • Oras:valcea

Tipa din poza care am atasat-o aceeas i cu care cred eu se da. Magda presteaza in pitesti. Atasati linkul de pe pitesti eu nustiu sal copiez... oare magda se foloseste de pozele ei sau cumva gresesc eu?

tot eu sunt in poza respectiva

Link spre comentariu
  • Oras:Unde soarele răsare doar dacă il plătești ;)
  • Oras:Unde soarele răsare doar dacă il plătești ;)

Magda eu cred ca minti tipa din poza care am adaugato euocunosc prrsonal a lucrat cu mine. Eucred ca te folosesti de pozele ei. Tipa respectiva presteaza in pitesti!

Link spre comentariu
  • Oras:valcea
  • Oras:valcea

Magda eu cred ca minti tipa din poza care am adaugato euocunosc prrsonal a lucrat cu mine. Eucred ca te folosesti de pozele ei. Tipa respectiva presteaza in pitesti!

ca sa te convingi draga mea ai meesengerul meu dau cam eb si o sa ma imbrac exact ca in poza asta doar ca sa arat lumii ca se abereaza

Link spre comentariu
  • Oras:Unde soarele răsare doar dacă il plătești ;)
  • Oras:Unde soarele răsare doar dacă il plătești ;)

Draga mea eu astazi an vb cu fata din poze cea cu suvita mov si in bikini si mia confirmat ca ea nu stie nimic despre aceste poze postate pe forum. Ea presteaza in pitesti nu in valcea!

Link spre comentariu
  • Oras:Unde soarele răsare doar dacă il plătești ;)
  • Oras:Unde soarele răsare doar dacă il plătești ;)

Nu imi merge mess pe tel. Deocamdata ea nu are net dar in cateva zile o sa intre aici sa lamureasca treburile. Pozele cele cu suvite mov ii apartin 100% ! oricum nu este frumos ca iai furat pozele si lucrezi cu ele.

Link spre comentariu
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

Am vazut-o eu adineaori pe webcam, e fata din poze fara indoiala. Si nici nu pot gresi ca sunt poze cu fata, si eu i-am vazut si fata la web, si mi-a si vorbit la microfon, deci si webul a fost cat se4 poate in timp real, nu vreo inregistrare.

Link spre comentariu
  • Oras:Unde soarele răsare doar dacă il plătești ;)
  • Oras:Unde soarele răsare doar dacă il plătești ;)

Dar aceeasi fata care e prieteba cu mine presteaza in pitesti are rubrica cu diana eu astazi am vb cu ea si ma rugat ca in cateva zile sa lamureasxa problema cand o sa intre pe net.

Link spre comentariu
  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti

Mai e o rubrica la intrebari si raspunsuri un orange cu 889

Si pe aici bagi strambe,duduie?Foarte urat..eu am spus si pe alt topic,dupa parerea mea si cred ca multi ar fi de acord ai trebui trecuta la rubrica de evitat!Asta si pentru ca sa nu mai scri aiureli pe topicele altor fete.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...