Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

"SEXY, sunt o blonda senzuala cu forme frumoase si iti voi oferi sex oral neprotejat si normal pasional, locuiesc singura poze reale 100 %, 0733.208.316"post-10861-133409715859_thumb.jpgpost-10861-133409715861_thumb.jpgpost-10861-133409715862_thumb.jpgpost-10861-133409715864_thumb.jpgTarife: 100 lei/finalizare sau 150 lei/ora, program 10:00-03:00 zilnic.Domnisoara sta singura in zona liceului Sincai (statia de metrou Tineretului) intr-un apartament cu 2 camere, dragut, curat, mobilat spartan (nu are pat, doar o saltea destul de comoda).Presteaza oral neprotejat fara finalizare, normal protejat, fara anal sau FK. E in bransa de 3 luni din ce spune ea, si chiar are un aer usor stangaci, de amatoare. Foarte comunicativa, zambareata si amuzanta. La corp arata bine, i-as da un 9, e miniona (1,65, 52 kg), sani maricei si un fund foarte frumos iar la fata arata foarte bine, e draguta foc. Ca si prestatie per total i-as da un 7, nota ridicata de felul cum arata. Oral nota 6, ajutat de o mana, nu face DT, fara artificii, cam mecanica. Normal de nota 8, nu comenteaza la pozitii, se uda binisor, stramta la pasarica, oboseste cam repede in schimb si e destul de tacuta. GFE de nota 8 sa zicem.Se poate sa fie de vina si faptul ca am prins-o la sfarsit de program si eram amandoi destul de obositi iar in apartament era destul de cald.Concluzie: A fost o seara placuta din punctul meu de vedere, as mai reveni ocazional pe la ea.

  • Like 1
Link spre comentariu

Am fost si eu la Karina Locatie: Garsoniera la ultimul etaj,fara aer conditionat,fara pat ci doar o saltea pe jos.Baia curata, aici nu am ce reprosa. Fata:mie mi s-a parut draguta la fata dar nu de o frumusete rara.Are in schimb ochi verzi foarte frumosi.La corp sani de dimensiune medie as zice nr 3 cam lasati.Si nu stiu in ganeral carnea cam moale. La partea de actiune am primit owo fara folosirea maini(deloc) si normal in mai multe pozitii.Inplicarea din partea ei a fost insa zero barat(e incepatoare) in timpul actului ea se uita la TV.Deasemenea e genul de persoana vesela cu care poti intretine o conversatie dar parca vorbeste un pic prea mult.Ca o concluzie pot spune ca nu regret ca am vizitat-o dar nici nu voi reveni.

Link spre comentariu
Vizitator Samzaboy
Reputație: 0

Salutare!Am fost si eu la Karina,sta intr-un apartament de 2 camere,etaj 9 zona Sincai .Mai are o colega care raspunde la tel 0728341789insa e ea nu am vazut-o.Baie hm,cred ca vreo 10 perechi de chilotei la uscat,iar furtunul de la dus stropea in toata baia,prosop curat din dulap.intram in camera unde culmea acum are pat:D e cam dezordine asta e.Zic stau un numar decartez 100 ron si trecem la actiune.Aaa legat de Karina arata mult mai bine in poze ca in realitate cand s -a dezbracat de tricou nu m-a impresionat cu nimic.Face oral neprotejat dar nu accepta finalizare.Cam mecanic desi foloseste si limba.Normal m -a calarit implicare sau gemete 0.Gif 4,oral 4/10,normal 6/10un atu sau singurul ca e o fata frumoasa comunicativa.A fost o experienta acceptabila dar nu mai revin...

Link spre comentariu

fratilooorr...am dat de belea! Am fost si eu aseara la fata asta.. Mi s-a intamplat o nenorocire; la al doilea numar, pasarica fiinfu-i uscata, mi s-a spart prezervativul.. fata mi-a zis ca are testele medicale la zi.. dar nah, nu poti crede o femeie, mai ales o curva :D)oral face bn, fara prezervativ, fara finalizare in gurita, nota 7 normal e ok, incearca sa se implice.. nota 6-7tarif 200 ron /ora sau 100 ron/finalizarenu mi s-a parut draguta la fata, ba din contra.Trebuie sa imi fac niste analize dupa aceasta experienta nu tocmai placuta...:(PS: Daca vreti sa nu patiti ce am patit eu folositi prezervativele voastre ;)

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...