Sari la conținut

Postări Recomandate

Ajuns in Brasov m-am gandit sa fac o vizita salonului de pe Carierei 75, am sunat m-am programat si in 30 min am sosit la locatie,am ales-o pe Domnita Oana, mie imi plac tipele mai corpolente , a urmat duşul , si am trecut in dormitor , unde era un fel de saltea inalta sau un pat mai scund, potivit pentru astfel de activitati -  Oana ,cu niste sâni imenşi a inceput cu un masaj uşor, asezonat cu continuarea discutiilor de la dus ce a constituit un preludiu  la partea interesantă ce a urmat , dupa ce am fost atent cu domnita a urmat un oral bun din partea ei, dupa care am trecut eu la treaba si am finalizat pe fundul mare si frumos al Oanei.O recomand cu drag.

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Va invitam in salon de pe strada Carierei nr 75A pt servicii de

 masaj erotic  sau deplasari la hoteluri si pensiuni

avem o gama variata de masaje, 

 preturile sunt cuprinse intre 200 si 450 lei in functie de masajul ales de catre dvs.

serviicele noastre nu includ sex .

Gasiti fete disponibile sau poze cu acestea pe site ul official.

Ne puteti contacta whatsapp sau telefonic la nr 0756896239

 

 

 

We are an erotic massage saloon,

you can find us on street name 75 A Carierei and HOTELS TOO

pricees are from 200 to 450 ron depending on massage type.

we dont offer sex only happy ending massage.

check the pics on our official website

text us on WHATS APP 0756896239

post-156349-0-01088800-1462485881_thumb.jpg
Link spre comentariu

Ajuns in Brasov m-am gandit sa fac o vizita salonului de pe Carierei 75, am sunat m-am programat si in 30 min am sosit la locatie,am ales-o pe Domnita Oana, mie imi plac tipele mai corpolente , a urmat duşul , si am trecut in dormitor , unde era un fel de saltea inalta sau un pat mai scund, potivit pentru astfel de activitati - Oana ,cu niste sâni imenşi a inceput cu un masaj uşor, asezonat cu continuarea discutiilor de la dus ce a constituit un preludiu la partea interesantă ce a urmat , dupa ce am fost atent cu domnita a urmat un oral bun din partea ei, dupa care am trecut eu la treaba si am finalizat pe fundul mare si frumos al Oanei.O recomand cu drag.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Salut,

Stie cineva pe unde mai activeaza si cum o putem contacts peEla - blonda de la infinity? Am inteles ca nu mai e la acest salon

si nu s-a dus la un alt slalon. ci efectiv nu mai lucreaza ca si maseuza, daca doriti programare cu ea posibil sa o putem contacta dar nu promit ca poate si veni:) am pstrat legatura si intradevar multi domni au intrebat de ea> uneori a putut veni la anumite programari atunci cand a fost libera:)

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Am redeschis salonul INFINITY de pe CARIEREI 75A

DACA ti au lipsit clipele de relaxare si tandrete, daca abea astepti sa iti revigorezi mintea si corpul din 15 mai te asteptam in salonul nostru

de pe strada Carierei 75A vei avea nevoie de programare si te rugam sa respecti programul stabilit:)

REZERVARI 0723452183 
call us for hotels TEXT ON WHATSAPP too

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Am redeschis salonul de pe CARIEREI 75A
DACA ti au lipsit clipele de relaxare si tandrete, daca abea astepti sa

iti revigorezi mintea si corpul din 15 mai te asteptam in salonul nostru de pe strada Carierei 75A
vei avea nevoie de programare si te rugam sa respecti programul stabilit:)
REZERVARI 0723452183
call us for hotels TEXT ON WHATS APP too

site ul official este www.infinitymassaj.ro

zi frumoasa:)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...