Sari la conținut

Alexandra 0736408956


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

 

Buna,deplasari nu mai fac,iar pretul pentru o ora in compania mea,este 200 de lei! Va pup si va astept! 😙😙

ok.atunci fac o exceptie si am sa te vizitez la domiciliul tau;)...pari prea buna si ai si comenturi ok ca sa imi scapi:)
Link spre comentariu
  • Oras:timisoara454
  • Oras:timisoara454

Imi place de domnisoara ofera la 200 de roni o finalizare pac pac in maxim 20 de minute te face si iti ia 200 de roni nu e rentabil .toate la 200 de roni ofera 2 finalizari ea doar una..

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Buna dragii mei! Revin cu lista de preturi si servicii! Dupa cum urmeaza:

150 de lei o finalizare

200 de lei ora cu o singura finalizare

250 de lei o ora jumatate cu doua finalizari! Programul de lucru este de la 14-22,de luni pana vineri! Va pup si va astept cu drag! 😘😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Dragul meu,dupa cum spunea si colegul Marius,eu am si o singura finalizare la 150 de lei,200 de lei pentru o finalizare intr'o ora se adreseaza domnilor carora le place compania si nu vor sa fie grabiti!pot sa te asigur ca nimeni nu a platit pentru o ora si a fost scos afara in 20 de minute de mine! Eu nu sunt pe principiul primul venit,primul servit! Nu imi place fast fuck'ul!! Chiar imi face placere ca atunci cand vine cineva la mine,sa se simta bine si sa fie multumit! Oricum daca nu ma crezi,te astept cu mare drag sa imi faci o vizita! Va pup pe toti si sper ca am lamurit cat de cat situatia! 😘😘😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...