Sari la conținut

Alexandra 0736408956


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Ceau , impins de curiozitatea de a o cunoaste personal pe Alexandra mi-am facut curaj si am trecut pe la ea :))))), Locatia o pensiune pe Liviu Rebreanu , modalitate de contact nr din titlul , Fata zambareaat , sociabila , relaxata , nu am avut probleme cu programarea insa am convenit un numar cu posibilitatea de a continua si mi-a zis ca nu se poate ca mai are pe cineva dupa .Aspect , blonda cu ceva zugravelii pe corp , par lung , sani cam lasati , si putin pufoasa . Actiunea , oral neprotejat , sex normal protejat schimbat doua poziti misionar si caprita si cam atat .

Nu a fost o intalnire wow dar nici nu pot sa zic ca nu sunt multumit de cele primite , ca un plus este faptul ca este stramta .

Cadoul 100 de lei , ca timp undeva la 20-30 de min petrcute de la ultimul apel pana la plecare .

Am citit in oferta de servici este si posibilitatea de a accepta FK eu nu am beneficiat insa nici nu am cerut lucru asta .

Poate o sa mai trec pe la ea si sper sa fiu profund inpresionat .

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am fost la Alexandra intr-o zi, săptămana asta.Programat telefonic, a răspuns din prima, locație binecunoscuta.

Ajuns la pensiunea respectiva, am dat nas in nas la intrare cu 2 băieți care bănuiesc au responsabilitatea de a o proteja in că-s de scandal(asta ar fi singurul minus al întâlnirii).

Fata, draguta la față, sâni mari, frumoși, destul de tari.

Camera si baia curată, prosop curat, singura problema apa calda care vine cam greu.

Oral neprotejat bine executat, umed, cu atenție la adiacente, sărutări pe corp, Fk.

Normal intr-o singura poziție, ea deasupra, in care am si finalizat.Destul de strâmtă.

Eu unul o recomand pt ca e genul meu+ca este sociabilă.Singurul minus ar fi băieții de la intrarea in pensiune, eu înțeleg ca e o meserie riscanta, neștiind peste cine dai, dar ar putea fi mai discreți.

Cadoul:100 lei finalizarea

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Buna dragul meu! Iti multumesc pentru frumoasa recenzie! 😘😘 Doresc insa sa te asigur ca baietii cu care te-ai intalnit tu lucreaza in cadrul pensiuni,nu au nici o legatura cu mine! Te pup,ma bucur ca te'ai simtit bine si te mai astept cu mare drag! 😘😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Oral neprotejat bine executat, umed, cu atenție la adiacente, sărutări pe corp

Eu nu reusesc sa inteleg ce plm inseamna "atentie la adiacente". Ti-a dat limbi pe picioare, la inghinali, pe coaie sau in cur? Te-a apucat de floci cu dintii? De ce nu ziceti: "da, mi-a supto, mi-a dat limbi pe coaie, bla bla". E ca si cum as face o recenzie de genul: "da, am mers, am futut, platit x lei".

Confrate futacios cu umplutura de cocos, nu am nimic personal cu tine si, te rog, nu mi-o lua in nume de rau, dar nici fetele nu-si pun anunt cu "ofer oral cu atentie la adiacente, normal fara atentie la adiacente si sex in gaura adiacenta celei de la normal", urmand ca noi sa ghicim ce inseamna serviciile pe care le ofera, plm.

Da, stiu, am facut si eu uneori greseala asta.

Bafta la futut!

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Am gasit,o usor la tel si am programat vizita. Loc la pensiunea unde a fost alexia, curat, decent, nota8,5. Tipa e draguta, prietenoasa,putin pufy,dar avantaj la sani,mari, frumy , naturali. Corp 9(dupa mine, fan cu forme), sani 9. Dupa ceva pupici pe gurita si pe sani a trecut la un oral bun, umed, lins oo,nota9. Din pacate m, a terminat din oral si nu am testat normalul. Total 8,5. Revin pt marirea notei,normal si masaj. Cadou100

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am ajuns din nou la Alexandra săptămana trecută, programare telefonică, mi-a răspuns din prima.

Locație deja cunoscuta, la pensiunea respectiva, curată.

Am ales varianta cu o ora, prima finalizare orală.Oral neprotejat, umed, cu atenție la oo.As nota cu 8.5.

Dupa reîmprospătare am mai stat la povesti, fata deschisă si comunicativa.Atitudine:9.5

Np:9.5, a fost pe placul meu.

GFE:as zice ca aproape de 10.

Fizic:nu îmi place sa dau note din acest pdv, dar este pe placul meu, o fata cu forme, sâni mari, fara sa fie grasa, ceva tatuaje interesante pe corp.

Eu o recomand si cand voi mai avea timp voi reveni.

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...