Jump to content

Alexandra 0736408956

Recommended Posts

• Replies 274
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Alexandra Dinu   Nu prea stiu cum sa incep aceasta recenzie si nu prea stiu ce sa scriu dar o sa incerc sa descriu lucrurile asa cum s-au petrecut. Aflat in Timisoara si cu dor de fete dar cu succe

Am raspuns promt la invitatia de vineri a Alexandrei si bine am facut . A raspuns din prima si ne-am inteles de la inceput pana la sfarsit foarte bine. Voce placuta , o persoana cu umor bun simt local

Va astept!! Pupici multi si dulci!!! 😘😘😘😘

Posted Images

Am raspuns promt la invitatia de vineri a Alexandrei si bine am facut .

A raspuns din prima si ne-am inteles de la inceput pana la sfarsit foarte bine.

Voce placuta , o persoana cu umor bun simt localnica de-a noastra si dupa infatisare.

Locatia e intr-o pensiune de calitate , fara lux dar tot ce trebuie. (10) .

In realitate are cateva kg in + fata de poze se incadreaza la "cu forme" cine se asteapta sa fie exact ca in poze va fi putin surprins . Mie mi-a placut diferenta fiind cunoascut ca amator de apetisante .

Sanii sunt piesa de rezistenta , mari rotunzi tari se preteaza la orice ,  pe ei ne-am axat instrumentul masculin de lucru fiind considerat inacceptabil pentru normal inadecvat pentru oral ( handjob nu accept eu ) si perfect pentru titfuck care a fost tematica de succes a serii.

La fata e dragutza , oki albastri, guritza mai micutza cu buze potrivite, nasuc mic , un facies mai rotunjor.As da un (9) per ansamblu fatza corp .Curata Igiena (10).

In fine m-a luat si ea la rost ca "e nefireasca"    a cerut timp sa se uite bine la ea sa se dumireasca ce e de facut in aceasta situatie ca e pentru prima data cand vede asa ceva .

In concluzie m-a banat de la orice pozitie pe la spate am smuls un LOT in final care a fost extra excelent , arata bine cu soldurile alea mari pe mine , stramta tare , sanii mari in fatza okilor pacat ca nu a durat . Am mai reusit sa primesc normal si pe o parte cu un genunchi ridicat ( nu stiu dca are vreun nume pozitia asta una din favoritele mele )  care pana la urma dupa ce a reglat ea intensitatea adancimea de penetreare si ritm a recunsocut ca i-a placut. Cele mai reusite au fost insa cum am spus titsfuck ul care a fost cel mai mult a a fost celmai agreat de ambele poarti si normalul unde despre care au aflat si vecinii ca i-a placut pe bune . A trecut de la durere la placere cu strigate in engleza  Pe de o parte suna mai fals dar si mai putin vulgar. Cerea sa ii dau cat mai mult si am cerut o dovada prin fapte ca nu sepreface , un sarut doveditor .Am primit un mozol patimas care m-a convins ca merita sa ii ofer cu generozitate.

Asa cum stiu eu din experienta cu mine se trece de la durere la placere in final si a recunoscut ca asa este dar cu toate acestea nu a mai acceptat normal si am facut incheierea din nou intre sani mixat cu oral care l-a facut ok placut cu zonele proximale incluse dar fara DT , are deschiderea prea mica pt mine . Finalizat intre sani si cateva jeturi m-au nimerit aproape de piept ca sa ma invat minte sa ma mai leg de fratele v3ctoras   :)

O experienta placuta dupa care m-am simtit foarte bine , nu descarcat ci incarcat cu energie feminina pozitiva cu care din cand incand am nevoie sa ma realimentez.

De reomandat , da in special  pentru cei ce cauta apetisante mai ales ca are o surpriza ,  promotie 25%  reducere pt nimfomani rezulta un raport calitate pret foarte "constantean" ;) (adica f bun)

Normal si intre sani (10 ++++ ) cu felicitari

Oral (8)

• Like 9

Buna dragilor! Sunt din Timisoara dupa cum bine a observat prietenul nostru!pretul e 150lei/fin sau 200 lei/ora!va pun si cateva poze sa vedeti daca merita drumul sau nu ! Va pup tare!!

Tarifele se stiu si am zis ca 25% reducere surpriza pt forumistii nimfomani.

Va e lene sa socotiti 25% din 200 = 150 /h :)

Nu e nici o lene, dar cand vezi ca topicul e plin de balarii[ 1 recenzie din 60 de postari] te astepti sa nu gasesti tarifele nici pe prima pagina

Si daca ar fi fost tarifele si mai la vedere au trecut 2 luni, la cum se haladesc fetele, unele isi schimba tarifele de pe o zi pe alta

Si daca tot vorbim de lene, 1 rand in plus la recenzie ca sa fie completa , de ex " stat 1hr - 150Ron" ar strica cu ceva?

Oricum....mersi de completari!

• Like 2