Sari la conținut

laura 0737108697


Postări Recomandate

se pare ca laura are acelasi management ca al alexei, pt ca am sunat o si mi a impus aceleasi conditii, sa iau eu intai camera, ba, mai mult, SA O ASTEPT IN CAMERA!:Dcand am auzit asta deja am inchis telefonul,nivelul tupeului atinsese cote maxime!pacat,pt ca,din descrierea unui taximetrist, bun amic al meu, arata bine tipa, se pare ca e chiar dragutzica....

Link spre comentariu

da e dragutica si are niste sani mortali ,mari, tari si cu niste sfarcuri foarte frumoase.E mai micuta de statura ,cam 1.65 bruneta cu parul lung ,la oral e mai novice ea dar se descurca .Oralul e neprotejat,la normal se descurca destul de bine .Cam enervant la ea e faptul ca sta cu ochii pe ceas si socoteste de cand intra pe usa.Finalizare pe corp nu accepta iar orala nu cred desi nu am intrebat.

Link spre comentariu
da e dragutica si are niste sani mortali ' date='mari, tari si cu niste sfarcuri foarte frumoase.E mai micuta de statura ,cam 1.65 bruneta cu parul lung ,la oral e mai novice ea dar se descurca .Oralul e neprotejat,la normal se descurca destul de bine .Cam enervant la ea e faptul ca sta cu ochii pe ceas si socoteste de cand intra pe usa.Finalizare pe corp nu accepta iar orala nu cred desi nu am intrebat.[/quote']cu motelul cum a fost?a venit repede sau s a lasat asteptata?ca atitudine cum e?mersi
Link spre comentariu

da a venit repede cam in 5 minute .Ca atitudine nu e foarte sociabila dar nici tacuta , vb cu tine ,dar mie ca atitudine mi sa parut un pic cam grabita .pe la sfarsitul partidei imi zicea ,mai ai 10min ,5min parca era cronometru.ea zice ca are 18 ani dar pare un pic mai tanara si se vede si din experienta cu ea la pat ca e mai la inceput de cariera

Link spre comentariu

faza cu cronometrarea timpului la sfarsit e oribila...eu mi am facut deja o parere...pustoaica fitoasa careia i s a bagat in cap ,de catre cineva,ca e rost de lovele facute usor,pt ca arata bine....parerea mea ca nu face multi purici in meseria asta...la 1 ora de targoviste,o ora si ceva(bucuresti), gasesti fetite ca lumea...

Link spre comentariu

nu am zis nimic de tarif pt ca este la fel ca la toate 150 ron ora plus camera si 100nr plus camera.


in cea ce priveste dusul la bucuresti ai dreptate dar aventura in frumoasa noastra capitala te mai usureaza de 100 de ron ,plus timp pierdut
Link spre comentariu
nu am zis nimic de tarif pt ca este la fel ca la toate 150 ron ora plus camera si 100nr plus camera.
in cea ce priveste dusul la bucuresti ai dreptate dar aventura in frumoasa noastra capitala te mai usureaza de 100 de ron ' date='plus timp pierdut[/quote']nu te usureaza de 100 ron....eu am fost chiar ieri....30 de lei dus-intors cu autobuz, plus ceva pt taxi acolo(1,39/km e tariful in bucuresti)...cam 50 de lei cu totul...in conditiile in care preturile sunt aceleaasi, 150-200/ora/...si nu platesti motel...
Link spre comentariu
nu te usureaza de 100 ron....eu am fost chiar ieri....30 de lei dus-intors cu autobuz' date=' plus ceva pt taxi acolo(1,39/km e tariful in bucuresti)...cam 50 de lei cu totul...in conditiile in care preturile sunt aceleaasi, 150-200/ora/...si nu platesti motel...[/quote']la cine ai fost?
Link spre comentariu

mai nou laura si a bagat in ziar ditamai anuntul, cu p p[oza alb negru...tipa abia a implinit 18 anisori,asta din sursa sigura(am amici la ziar, iar genul asta de anunturi se primesc doar cu datele reale)....oricum,laura,alexa, etc sunt nume de scena...sunt doua gasti, alexa,laura, si inca una cu acelasi management, respectiv ella,ana, cu alt impresar....

Link spre comentariu
Vizitator Cautatorul
Reputație: 0

vad ca e mult offtopic aici... asa ca risc si eu un mesaj: din toate cele cu anunt in ziar (Raid), care merita vizitata? Precizez ca am vorbit cu 3: Ioana, Laura vor la motel iar tipa care a postat primele anunturi in ziar vrea la ea acasa (eu fiind cazat la un hotel de 3 stele din Targoviste :@)!!!!!

Link spre comentariu
vad ca e mult offtopic aici... asa ca risc si eu un mesaj: din toate cele cu anunt in ziar (Raid)' date=' care merita vizitata? Precizez ca am vorbit cu 3: Ioana, Laura vor la motel iar tipa care a postat primele anunturi in ziar vrea la ea acasa (eu fiind cazat la un hotel de 3 stele din Targoviste :@)!!!!![/quote']ai grija, in afara de alexa si laura,care stiu sigur ca arata bine, pt ca mi au fost descrise,celelate,care vor la ele acasa, au probleme mari cu kg in plus!!deci....ramane la latitudinea ta.....stai ca nu inteleg, tu ai chemat o pe laura la hotel, la tine,dar ea nu vrea decat la motel??? hai,ca asta i chiar tare, a inceput sa impuna si la ce motel sa mearga!
Link spre comentariu
Vizitator Cautatorul
Reputație: 0
ai grija' date=' in afara de alexa si laura,care stiu sigur ca arata bine, pt ca mi au fost descrise,celelate,care vor la ele acasa, au probleme mari cu kg in plus!!deci....ramane la latitudinea ta.....stai ca nu inteleg, tu ai chemat o pe laura la hotel, la tine,dar ea nu vrea decat la motel??? hai,ca asta i chiar tare, a inceput sa impuna si la ce motel sa mearga![/quote']Da... si Laura si ioana nu au vrut decat la motelul lor... nu pot sa dau detalii care este caci inca nu am invatat Targoviste... dar am gasit ceva care va veni la hotel 100 ron/h... este din alta parte... maine aveti un nou thread cu review-ul si inca un numar de telefon care nu-i in Raid tot cu 100 ron... se pare ca ori nu ati cautat bine, ori le-ati pus la index....=))
Link spre comentariu
Vizitator Cautatorul
Reputație: 0

In continuare offtopic: tinand cont ca m-am simtit bine cu fata care a venit la hotel, astept acceptul ei pentru a deschide threadul.Oarecum ontopic: cred ca sunt doua explicatii pentru faptul ca fetele nu vor decat la un anumit motel:1- optimista: au o intelegere cu managementul respectivei locatii2-pesimista: la hotelul in care stau, iau datele din buletinul vizitatoarei pentru protectia clientilor hotelului ( mi s-a comunicat ca au fost cazuri de furturi si atunci incearca sa previna). Este posibil ca fetele sa stie acest aspect si fie sa incerce sa-si protejeze identitatea, fie sa fie chiar autoarele furturilor si atunci e clar ca nu vor sa fie descoperite (NB: fata care avenit la mine a trecut de testul receptiei, logic). Prin urmare, daca apelati la fetele care nu vor sa presteze in afara motelului lor, atentie marita la portofele, telefoane, etc...

Link spre comentariu
In continuare offtopic: tinand cont ca m-am simtit bine cu fata care a venit la hotel' date=' astept acceptul ei pentru a deschide threadul.Oarecum ontopic: cred ca sunt doua explicatii pentru faptul ca fetele nu vor decat la un anumit motel:1- optimista: au o intelegere cu managementul respectivei locatii2-pesimista: la hotelul in care stau, iau datele din buletinul vizitatoarei pentru protectia clientilor hotelului ( mi s-a comunicat ca au fost cazuri de furturi si atunci incearca sa previna). Este posibil ca fetele sa stie acest aspect si fie sa incerce sa-si protejeze identitatea, fie sa fie chiar autoarele furturilor si atunci e clar ca nu vor sa fie descoperite (NB: fata care avenit la mine a trecut de testul receptiei, logic). Prin urmare, daca apelati la fetele care nu vor sa presteze in afara motelului lor, atentie marita la portofele, telefoane, etc...[/quote']spune ne macar cum ai dat de fata care a venit la hotel, prin taximetristi?si daca da,care,daca mai stii?sau la receptie?p.s.sa inteleg ca nu dam detalii decat despre fetele cu care NU ne simtim bine???ok, atunci, o sa procedez si eu la fel, cand experimntez ceva nou prin bucuresti,nu?eu,pana acum, ce am experimentat, am recenzat, iar numarul mic de postari se datoreaza faptului ca multe din fetele pe care le frecventam in bucuresti,cu mai mult timp in urma, nu mai activeaza, iar recenziile ar fi complet inutile
Link spre comentariu

Am discutat si eu cu Laura, despre care am primit asigurari de la o receptie de motel ca arata foarte bine, insa nu am mers mai departe intrucat insista sa iau camera la motelul de vis-a-vis de Parcul Chindiei, sau la un alt motel cu plata taxiului, dupa care ea va veni in camera. Eu doream sa o vad mai intai la receptie, pentru a-mi da seama daca este pe gustul meu, insa ea a refuzat, astfel incat pentru moment am renuntat, insa ii va veni curand si ei randul!:)

Link spre comentariu

a fost prin tgv un bun amic al meu,si dupa cele cateva sticle de vin de rigoare, omul a avut chef sa futa ceva,asa ca am luat raidul si i am zis s o incerce pe Laura,pt ca auzisem ca ar fi cea mai aratoasa de pe piata...zis si facut, sunat, futut, intors cu impresiiomul mi a zis cam asa tipa nu arata rau deloc, sani belea,par negru,ochi negri e foarte curata e punctuala(a venit la motelul as, unde era el cazat) la parte PRESTATIE/GFE/IMPLICAREetc, nu sta grozav, adica nu face mari nazuri dar se cam uita in tavan.... din ce am inteles, a platit 100 de lei/o finalizare, 20-30 minute

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...