Sari la conținut

Bianca TS/TV 0741675098 sau 0757322750


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Buna Bianca,

La intrebarea, Esti oare asa dulce cum pari? nu am decat o singura cale sa aflu. Dimineata dupa ce ora pot sa te sun?

Sweet kiss and now sweet dreams

Neata! Doar ce m-am trezit insa ma poti suna linistit :*

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Salutare. Am fost și eu la d-soara luna ăsta în Cta ( de 2 ori chiar...mi a plăcut ) și pot spune ca merita fiecare leuț..pune pasiune în ceea ce face...FK, anal, oral, poziții diferite...nota 10. Te pup frumoaso

Merci :* Te pup si eu si ne vedem poate si vara viitoare, sau cine stie cum ne poarta drumurile si ne mai intersectam la... pat :P

  • Like 3
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Micul meu tur Constanta - Bucuresti s-a incheiat. Multumesc din nou musafirilor obisnuiti de ai casei dar si celor noi care au avut curiozitatea si curajul de a ma cunoaste. 

 

Va multumesc si astept sa ne revedem pt a ne simti la fel de bine cand voi reveni. 

 

Va pup si va doresc toate cele bune :*

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Ma puteti gasi in Timisoara pana la data de 1 Septembrie 2016. In principiu ma adresez celor pe care ii cunosc, iar pentru cei ce ar dori sa ma cunoasca ii rog sa ma deranjeze doar daca sunt hotarati. 

 

Numar de contact 0741675098

 

Va pup si va astept cu drag :*

  • Like 3
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Buna, dupa01.09. revii in buc?sunt nerabdator ptr sedinta bdsm

Cum am spus, nu tine de mine asa mult. Abia pe data de 1 Septembrie voi putea confirma daca mai am timp de o scurta deplasare de vreo 3 zile la Bucuresti. 

 

Te pup :*

  • Like 3
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

poti recomanda pe cineva ptr sedinta bdsm?

Habar nu am... singura prietena pe care o pot recomanda este Andreea (nu cea cu Hala Traian in titlul topicului pentru ca nu o cunosc personal deloc) dar din cate stiu eu prietena mea nu se ocupa de bdsm si nici nu se afla acum in Bucuresti (e la Constanta).

  • Like 3
  • Minus 3
Link spre comentariu

Habar nu am... singura prietena pe care o pot recomanda este Andreea (nu cea cu Hala Traian in titlul topicului pentru ca nu o cunosc personal deloc) dar din cate stiu eu prietena mea nu se ocupa de bdsm si nici nu se afla acum in Bucuresti (e la Constanta).

ok,mersi mult,sper sa fiu pe faza cand ajungi in buc macar ptr o intalnire .....normala

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

ok,mersi mult,sper sa fiu pe faza cand ajungi in buc macar ptr o intalnire .....normala

Voi anunta aici insa chiar trebuie sa urmariti topicul pentru ca de data asta va fi o vizita anuntata din scurt... daca va fi sa fie :)

  • Like 3
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Dragii mei... se pare ca exista un BOU... ca altfel nu ii pot spune cu care nu am interactionat niciodata in viata mea (atat pe forum cat si in viata de zi cu zi) si care s-a pus sa imi dea puncte minus la reputatie...

 

 

Pisicuts la fel ca si boul ala si eu platesc aici si chiar trebuiesc luate masuri... ce ii cu panarama asta aici?

 

P.S. Pentru cretinul de distrugatorul de panarame (asta e numele lui aici pe forum) ma cam doare la salata de reactia ta pe aici.... lumea oricum stie cine sunt si care imi este potentialul. Poti da cu negativ si la asta :)))

Link spre comentariu

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Bună Bianca, când mai ajungi în București sunt incepator și as vrea sa fi prima pentru mine. Pupici și o zi bună

Buna, merci pentru votul de incredere ;)

 

Nu stiu exact cand voi ajunge din nou in Bucuresti. Oricum o sa va tin la curent cu totul pe aici, poti dai "Urmareste" la topicul meu si vei fi anuntat in timp real de postarile ce se fac pe aici... asa poti fi sigur ca ai timp sa te pregatesti :*

 

Momentan sunt plecata din tara 

 

Te pup si iti urez o zi minunata :*

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...