Sari la conținut

Bianca TS/TV 0741675098 sau 0757322750


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti/Constanta
  • Oras:Bucuresti/Constanta

Tu vrei si cazare si ghid turistic si satisfacut noaptea in pat, eventual si dimineata, este? :hmmm Micul dejun sa fie inclus (stiu sa si gatesc daca e ceva :P ) ?

de gătit gătesc eu ca ma pricep nu e problema 😂
Link spre comentariu

Nu va recomand ..am fost eu la el. Arata ca un barbat. Cand nu e berberit, are mustata si cioc. Eu sunt epilat la pula, da cand mi a luat o in gura ma uitam pe tavan..am lasat privirea in jos si imi zic: ba cand mi a crescut floci la pula asa mari ca abia i am luat cu briciul. Dar m am linistit cand am scos pula din gura. Era mustata lui/ ei :))))

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Nu va recomand ..am fost eu la el. Arata ca un barbat. Cand nu e berberit, are mustata si cioc. Eu sunt epilat la pula, da cand mi a luat o in gura ma uitam pe tavan..am lasat privirea in jos si imi zic: ba cand mi a crescut floci la pula asa mari ca abia i am luat cu briciul. Dar m am linistit cand am scos pula din gura. Era mustata lui/ ei :))))

Nu vorbi prostii !

te asigur ca e 100% feminina

te pup Bianca

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:OTOPENI .
  • Oras:OTOPENI .

Nu va recomand ..am fost eu la el. Arata ca un barbat. Cand nu e berberit, are mustata si cioc. Eu sunt epilat la pula, da cand mi a luat o in gura ma uitam pe tavan..am lasat privirea in jos si imi zic: ba cand mi a crescut floci la pula asa mari ca abia i am luat cu briciul. Dar m am linistit cand am scos pula din gura. Era mustata lui/ ei :))))

Deja ai exagerat cam mult ... ce dracu cauti pe acest tropic ? Cauta papusel pula in alta parte ... iar cu barba / mustata esti prost deci nu mai exagera atat eu te inteleg ca nu gasesti ce suge moca dar nici chiar asa
  • Like 3
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:OTOPENI .
  • Oras:OTOPENI .

Si pe tine te mananca in cur ? Ai fost tu cand i am dat eu muie? Avea ditamai mustata..nu aveam babi de Bic. Am fost acasa si am luat briciul..l am tinut de nas si jap!!..dintr o miscare i am taiat mustata.

DU-TE DRACU. chiar cred ca esti putin dus ... o cunosc pe Bianca de 2 ani .. ba chiar sa te uimesc nu am vazut nici un fir de par in zona feti .. eu cred ca esti frustrat ca nu te-a lasat sa o sugi moca .. dar iti promit eu daca vi in mall iti dau si la muie te si fut in fata tuturor ca esti un mare idiot .
Link spre comentariu
  • Oras:OTOPENI .
  • Oras:OTOPENI .

Nu mai dati banii aiurea..sunt mai multi, colcaie locul de tractoristi cu peruca si mustata. Te violeaza cu japca daca nu dati banu. Eu aveam briciu la mine, ma gandeam ca daca are mustata io dau jos. Si ma pricep cu briciu..dintr o miscare i am secerat mustata :)))

ma cu prosti ca tine nu imi pierd timpul .. dute tare o zi buna
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Si inca o poza fara filtre cu accent pe zona barbiei ca sa nu mai existe dubii in privinta fetei mele FARA MACHIAJ!!! Fresh, fresh, fresh si cu drag de la Bianca pt admiratori, doritori dar si pentru invidiosi... asa pentru ca pot :P

post-147787-0-15083000-1481374027_thumb.jpg

  • Like 4
  • Minus 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...