Sari la conținut

Bianca TS/TV 0741675098 sau 0757322750


Postări Recomandate

Vizitator andreiandrei47
Reputație: 0

Hei , maine lucrezi ? Si daca da de la ce ora , ma intereseaza sa vin undeva pe seara gen 22 , 23 sau luni cum iti e mai ok . Mersi anticipat si o seara frumoasa , apropo nu mai fi prostuta si baga tot mancatori de cacat in seama te pup.

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Hei , maine lucrezi ? Si daca da de la ce ora , ma intereseaza sa vin undeva pe seara gen 22 , 23 sau luni cum iti e mai ok . Mersi anticipat si o seara frumoasa , apropo nu mai fi prostuta si baga tot mancatori de cacat in seama te pup.

Buna :) Da lucrez maine si daca iti e ok asa mai pe seara cum spui tu cel mai bine e sa ma suni maine dimineata dupa ora 10 sa ma trezesc si stabilim exact. 

 

Merci de sfat :* Povestim maine la mine :)

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

E ca un peste in apa in pat.Ce mustata frate ca daca ii dai muie se inmoaie picioarele.daca apuci de te suge tremuri tot.E specialitatea ei muia hard,foarte hard.Asa ca te inseli.Bianca e chiar tare si iti trebuie pula nu jucarie.Sa nu mergeti nepregatiti ca va termina de la usa.Cea mai buna muie!!!

Link spre comentariu
Vizitator dadada2222
Reputație: 0

Prin Ianuarie o sa trec pe la TM pentru tine.... sper sa nu fie ca la prima experienta de genul! Dupa recenzii eu zic, ca nu...

Oricum arati foarte bine! :*

Un nume pentru facebook se poate?

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Prin Ianuarie o sa trec pe la TM pentru tine.... sper sa nu fie ca la prima experienta de genul! Dupa recenzii eu zic, ca nu...

Oricum arati foarte bine! :*

Un nume pentru facebook se poate?

Nu stiu pe unde ai umblat tu prima data, insa sper sa reusesc sa te surprind in mod placut daca ajungi sa ma vizitezi.

 

In Ianuarie voi fi acasa in Timisoara doar pentru perioada 10 - 24. 

 

 P.S. Nu dau facebook-ul pentru ca nu aveti ce vedea acolo (adica aici aveti mai multe poze) si nici acolo nu comunic pe chat ( de fiecare data cand raspund la cate unul ajung sa regret ).

 

Va pup  :*

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Te incurajez sa vii la iasi ...eu as veni la tine !

 

 

.

Anul viitor mi-am propus sa ma intorc acasa in Galati vreo cateva zile, nu cu lucrul, si fiind pe aproape voi strecura inainte sau dupa si o scurta vizita in Iasi.

 

Craciun fericit dragilor :*

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...