Sari la conținut

Bianca TS/TV 0741675098 sau 0757322750


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am ajuns si eu, in final, la Bianca azi pe la ora 15. Nu stau sa dau detalii pt. ca le stim cu totii, DAR ii dau 10 pe linie: puncualitate, curatenie, fizic, atitudine, oral, anal super! Bravo ei, e open mind si stie sa multumeasca, clientul ( in cazul in care se poate). Cu mine a facut de toate, si fara comentarii la anal ca e mare, groasa, lunga, lata! Felicitari Bianca! O sa revin sigur.

 

P.S. Scuze ca mi-am uitat tigarile in masina. Iti datorez 2! PUP.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am ajuns si eu, in final, la Bianca azi pe la ora 15. Nu stau sa dau detalii pt. ca le stim cu totii, DAR ii dau 10 pe linie: puncualitate, curatenie, fizic, atitudine, oral, anal super! Bravo ei, e open mind si stie sa multumeasca, clientul ( in cazul in care se poate). Cu mine a facut de toate, si fara comentarii la anal ca e mare, groasa, lunga, lata! Felicitari Bianca! O sa revin sigur.

 

P.S. Scuze ca mi-am uitat tigarile in masina. Iti datorez 2! PUP.

Merci dragule :) stai linistit nu imi datorezi nimic...placerea a fost de partea mea si te mai astept si cu alte ocazii :) :*

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Gata, pot confirma ca incepand din data de 4 Iulie voi fi in Timisoara timp de 14 zile exact. De la inceputul lui August voi vizita Constanta pret de 14 zile si apoi ma opresc acasa...in Galati timp de o saptamana...

 

Acestea sunt planurile facute la rece deci asteptati-ma ca vin peste tot :) vreau o vara plina si umeda :) :P

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

numai la Pitesti nu vii....asa ca nu ajungi peste tot cum spui tu

Ajung si in Pitesti, insa fiind orasel destul de mic (fain ce ii drept, dar mic) vin doar in conditii speciale, de outcall, si joi noaptea am fost in Pitesti pentru a onora o astfel de invitatie....detalii la telefon... Te pup :*

Link spre comentariu

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Te vizitez si eu saptamana asta ....Am citit doar de bine si cred ca este cazul. Sunt convins ca voi reveni dupa vizita cu o recenzie excelenta :*

Cand doresti ma suni si stabilim intalnirea cu cea mai mare placere :-*

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...