Sari la conținut

Bianca TS/TV 0741675098 sau 0757322750


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Dragilor nu stiu daca mai apuc sa va urez pana diseara Paste fericit asa ca profit de timp si o fac acum. Paste fericit tuturor fetitelor, "fetelor" si baietilor. Va pupa Bia si va astept sa ciocnim un ou in Tm :*

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Buna. Esti cumva prietena cu Magda?

Nu, de ce? O stiu printr-o cunostinta comuna dar doar atat, din ce mi s-a povestit despre ea. Eu imi fac veacul singura. Cum am postat pe pagina anterioara nu fac parte din nici o "bisericuta" imi e mai bine asa :)

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Dragii mei, va rog nu mai sunati inutil cu numar privat. Stiu ce inseamna discretia asa ca nu va voi recauta dupa ce plecati de la mine. Va rog nu mai dati mesaje cu scuze ca sunteti pe la birou, pe acasa sau pe motiv ca nu sunteti singuri, nu va raspund. 

 

Nu mai sunati cu oferte de 50 de lei, nu negociez tariful ca la piata legatura de patrunjel. E de ajuns ca nu va grabesc si petrec cu voi din propie initiativa si o ora jumatate daca e nevoie, daca plecati voi mai repede ca a-ti terminat si va grabiti in alte locuri nu tine de mine. Daca nu aveti disponibilitate financiara va rog NU deranjati inutil. 

 

Accept doar clientii seriosi care stiu ce vor si atat. Va pup :*

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Buna. Esti cumva prietena cu Magda?

Ma gandesc ca ma confunzi cu partenera sa care tot Bianca se numeste... e doar coincidenta de nume...in rest suntem doua persoane total diferite :) :*

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Tin sa imi cer scuze daca azi v-am luat la telefon un pic mai tare pe unii dintre voi insa azi chiar a fost o zi numai cu apeluri sa le spunem "dubioase" si pe langa asta si impertinente, recunosc ca nu prea am fost pusa in situatii de genul. 

 

Va pup si maine, adica azi ca deja e trecut de miezul nopti, sa speram ca va fi o zi mai linistita. :* :* :* :*

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...