Sari la conținut

Bianca TS/TV 0741675098 sau 0757322750


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

In primul rând as vrea sa o salut pe Bianca Si acum legat de cele citite mai sus ... nu pot decat atat sa zic

" cand esti mort nu STI ca esti mort ... e greu doar pentru ceilalți ... la fel si cand esti prost !!! Cine înțelege , înțelege cine nu ... nu are rost sa ma mi chinui sa explic ...Si ma întorc la Binca .... Bianca cine te cunoaște și-a facut deja o părere despre tine si știe ca esti o persoana frumoasa , inteligenta si empatica , iar evoluția ta este superba , nu merita sa te superi pentru cineva care nu exista . Eu îți doresc numai bine si ignora total tot ce e negativ ... e doar invidie si răutate ... 2 lucruri care nu te caracterizează . Te pup

Ti pup :*

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Inca in Cluj pana maine seara, 13 Februarie 2017, locatia e pe strada Dunarii langa Iulius mall, bloc nou si conditii de lux. V-as ruga sa cautati adresa pe GPS cand o spun in telefon pt ca eu nu cunosc Clujul si nu o sa va pot ghida fantastic de bine :) Va multumesc pt intelegere :*

Link spre comentariu

Buna dragilor, planurile pt luna aceasta s-au schimbat si voi mai reveni inca o saptamana in Bucuresti. Pe maine seara voi anunta si data cand voi ajunge. Va pup :*

Incredibil!

Și eu care nu mai speram sa revii atât de curând!

Aștept un update și sper sa am loc pe agenda ta!

Te sărut!

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Incredibil!

Și eu care nu mai speram sa revii atât de curând!

Aștept un update și sper sa am loc pe agenda ta!

Te sărut!

:P daca tot mi-am schimbat planurile de calatorie de ce sa nu mai revin o saptamana? 

Voi anunta concret maine seara si in principiu oricine e bine venit...atat timp cat e sigur ca vrea sa ma intalneasca :)

 

Ti pup :*

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Vorbesc cu un om foarte drag sufletului meu, care ma mai si tempereaza in felul meu de a fi, si in ultima vreme mi-a atras atentia ca ii prea multa tensiune pe forum si ca ar fi frumos sa sa mai detensionam atmosfera. Deci in spirit de gluma am decis ca azi sa nu ma postez in diverse ipostaze, mai mult sau mai putin tentante, ci sa imi promovez manichiura sper sa va placa :D :P

 

Va pup si nu sariti pe mine :D desi mancarea e gatita de mine, postarea e doar ca o gluma :P :*

post-147787-0-43788800-1487787372_thumb.jpg

  • Like 3
  • Minus 3
Link spre comentariu

Vorbesc cu un om foarte drag sufletului meu, care ma mai si tempereaza in felul meu de a fi, si in ultima vreme mi-a atras atentia ca ii prea multa tensiune pe forum si ca ar fi frumos sa sa mai detensionam atmosfera. Deci in spirit de gluma am decis ca azi sa nu ma postez in diverse ipostaze, mai mult sau mai putin tentante, ci sa imi promovez manichiura sper sa va placa :D :P

 

Va pup si nu sariti pe mine :D desi mancarea e gatita de mine, postarea e doar ca o gluma :P :*

Cum sa nu sărim pe tine?!

Ai schimbat meniul?! Ești TOP ONLY?!

😜

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Buna Bianca , am mai vorbit aici și din păcate nu am putut "Evada" in perioada când ai fost in București vineri sau sâmbătă mi-aș dori sa te întâlnesc, te pot suna după ora 23??? Sunt începător dar esti fantezia mea pupici

 

Buna...acum depinde ce inseamna pt tine "dupa ora 23"...daca ma anunti din timp si esti serios ne vedem egal la ce ora. ;)

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Buna dragilor... am ajuns in Bucuresti si pana maine voi avea o locatie provizorie pe Octavian Goga, pe langa camera de Comert, dupa care restul saptamanii ma puteti gasi la vechea locatie tot pe Octavian Goga. 

 

 

Nr de contact ramane 0741675098 unde ma puteti gasi pt detalii si programari ( exclus mesajele ). Va pup si va astept :*

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

La cj cnd ajungi ms

Am fost luna asta...multe tepe s-au dat pe perioada sederii mele acolo, membri de pe forum in special, sa fiu sincera ma mai gandesc inca daca sa mai revizirez Clujul in vara sau nu.

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am fost luna asta...multe tepe s-au dat pe perioada sederii mele acolo, membri de pe forum in special, sa fiu sincera ma mai gandesc inca daca sa mai revizitez Clujul in vara sau nu.

Scuze, dar scrisesem un cuvant aiurea... raspunsesem de pe telefon si cu autocorectorul, intelegeti si voi :P

Link spre comentariu

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Din pacate voi scurta vizita la Bucuresti cu o zi si prin urmare maine urmeaza sa ma intorc acasa.

 

Posibil sa revin in Aprilie sau cel mai sigur in Iunie...oricum va voi anunta aici.

 

Multumesc celor care m-au vizitat si sper sa ne revedem si cu alte ocazii.

 

Va pup :*

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...