Sari la conținut

Matură, 43 ani, 0764738593


Postări Recomandate

  • Telefon: 8989789
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 8989789
  • Oras:Bucuresti

DOAMNA matura, 43 de ani, un pic nimfomana si fara prejudecati.Te astept la mine sa iti indeplinesc dorintele.Dus impreuna,69, cunni, anilingus si uro (activ/pasiv), oral cu fin/inghitire, normal, sarutari si mangaieri

 

Telefon: 0764738593

Preț: 50 lei

 

 

 

 

 

 

 

 

post-2-0-41698000-1453663518_thumb.jpg

post-2-0-73110500-1453663518_thumb.jpg

post-2-0-05528700-1453663519_thumb.jpg

post-2-0-38956600-1453663519_thumb.jpg

post-2-0-69139700-1453663519_thumb.jpg

post-2-0-96588500-1453663519_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:In inima femeilor
  • Oras:In inima femeilor

Am hotarat sa-i mai fac o vizita Cristinei. Buna, buna Liviu, nu ai trecut de mult pe la mine,intr-un sfert de ora ajung OK ? da, te astept .Asa ca am sunat-o dupa ce am parcat si m-am prezentat la usa  garsonierei.M-a intampinat ca de obicei in sutien si chiloti.A facut un pic de burta, nu mare , nu deranjanta,1.70,bine proportionata.I-am inmanat cadoul si am inceput sa ma dezbrac cat este ea la dus.Cand am terminat eu a intrat si ea in camera.Actiunea a inceput cu noi doi in picioare ,ea cu spatele la mine, eu cu pwla la curul ei care se freca de mine si cu mainile in tatele ei smotacindu-le zdravan.In 30 de secunde s-a sculat generalul si din pozitia in picioare am inceput sa o frec cu el la pizda intr-o miscare de du-te vino ca pistonul de la masina.S-a udat repede si s-a intors cu fata catre mine pupandu-ma apasat pe buze, pe gat,m-a muscat usor de ureche, l-a luat pe general in mana si s-a aplecat sa-l pupe tandru ,sa-i ia capul in gura sa- dezmierde.S-a asezat in genunchi in fata mea si a inceput un oral ca la carte cu mainile pe curul meu tragandu-ma catre ea si cu generalul in gura ,intr-o parte catre obraji .in gat ascuzandu-l de tot.O trgeam de cap incet lasandu-i ei initiativa,efectiv se futea singura in gura.Am simntit ca termin asa ca am oprit-o ca sa facem si sex normal.A trecut in pat cu mine deasupra.Si-a desfacut picioarele in forma de V si m-a lasat sa o frec din nou cu pwla la pizda timp de un minut dupa care am patruns-o adanc pana nu am mai avut nimic afara. Si-a infipt degetele ambelor maini in spatele meu si a inceput sa dea timid din cur .M-am ridicat in genunchi si tinandu-ma de pula o scoteam din ea si dupa cinci secunde o bagam in ea la loc in soaptele ei ; haide fute-ma, bag-o toata,vreau pula,doamne ce bine e.Intr-un final m-am lasat pe ea si am inceput sa dau in ea din ce in ce mai repede.A ingeput sa geama in ritmul miscarii mele catre interior dand si ea din cur din ce in ce mai tare.La un moment dat m-a incolacit cu picioarele tragandu-ma in ea in timp ce se uda toata.Nu m-am oprit am inceput sa o lovesc de sus in jos ritmat si cu forta.Tipa usor la fiecare lovitura icnea si gemea cu gura deschisa .Am simntit ca-mi dau drumu, a simntit-o si ea ,m-a incolacit din nou cu picioarele tragandu-ma in ea .I-am simntit jetul cand si-a dat drumu inaintea mea, imi cauta gura sa ma sarute ,imi baga unghiile in spate,rasufla sacadat,intr-un final am terminat si eu.M-a tinut in brate tintuit peste ea cam un minut pana mi s-a culcat de tot de a iesit singura din ea.

locatie 8

gfe 9

oral9

normal 9

Multumesc Cristina!!

o recomand numai celor pasionati de mature de 50 de ani

  • Like 14
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am hotarat sa-i mai fac o vizita Cristinei. Buna, buna Liviu, nu ai trecut de mult pe la mine,intr-un sfert de ora ajung OK ? da, te astept .Asa ca am sunat-o dupa ce am parcat si m-am prezentat la usa  garsonierei.M-a intampinat ca de obicei in sutien si chiloti.A facut un pic de burta, nu mare , nu deranjanta,1.70,bine proportionata.I-am inmanat cadoul si am inceput sa ma dezbrac cat este ea la dus.Cand am terminat eu a intrat si ea in camera.Actiunea a inceput cu noi doi in picioare ,ea cu spatele la mine, eu cu pwla la curul ei care se freca de mine si cu mainile in tatele ei smotacindu-le zdravan.In 30 de secunde s-a sculat generalul si din pozitia in picioare am inceput sa o frec cu el la pizda intr-o miscare de du-te vino ca pistonul de la masina.S-a udat repede si s-a intors cu fata catre mine pupandu-ma apasat pe buze, pe gat,m-a muscat usor de ureche, l-a luat pe general in mana si s-a aplecat sa-l pupe tandru ,sa-i ia capul in gura sa- dezmierde.S-a asezat in genunchi in fata mea si a inceput un oral ca la carte cu mainile pe curul meu tragandu-ma catre ea si cu generalul in gura ,intr-o parte catre obraji .in gat ascuzandu-l de tot.O trgeam de cap incet lasandu-i ei initiativa,efectiv se futea singura in gura.Am simntit ca termin asa ca am oprit-o ca sa facem si sex normal.A trecut in pat cu mine deasupra.Si-a desfacut picioarele in forma de V si m-a lasat sa o frec din nou cu pwla la pizda timp de un minut dupa care am patruns-o adanc pana nu am mai avut nimic afara. Si-a infipt degetele ambelor maini in spatele meu si a inceput sa dea timid din cur .M-am ridicat in genunchi si tinandu-ma de pula o scoteam din ea si dupa cinci secunde o bagam in ea la loc in soaptele ei ; haide fute-ma, bag-o toata,vreau pula,doamne ce bine e.Intr-un final m-am lasat pe ea si am inceput sa dau in ea din ce in ce mai repede.A ingeput sa geama in ritmul miscarii mele catre interior dand si ea din cur din ce in ce mai tare.La un moment dat m-a incolacit cu picioarele tragandu-ma in ea in timp ce se uda toata.Nu m-am oprit am inceput sa o lovesc de sus in jos ritmat si cu forta.Tipa usor la fiecare lovitura icnea si gemea cu gura deschisa .Am simntit ca-mi dau drumu, a simntit-o si ea ,m-a incolacit din nou cu picioarele tragandu-ma in ea .I-am simntit jetul cand si-a dat drumu inaintea mea, imi cauta gura sa ma sarute ,imi baga unghiile in spate,rasufla sacadat,intr-un final am terminat si eu.M-a tinut in brate tintuit peste ea cam un minut pana mi s-a culcat de tot de a iesit singura din ea.

locatie 8

gfe 9

oral9

normal 9

Multumesc Cristina!!

o recomand numai celor pasionati de mature de 50 d

Liviu nu vedem in relatarea ta partea cu pusul prezervativului, sa intelegem ca te-ai lasat dus de valurile pasiunii.......sau erai cu 'latexul' pe tine in timpul actiunii.Bafta in continuare... 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:In inima femeilor
  • Oras:In inima femeilor

Liviu nu vedem in relatarea ta partea cu pusul prezervativului, sa intelegem ca te-ai lasat dus de valurile pasiunii.......sau erai cu 'latexul' pe tine in timpul actiunii.Bafta in continuare...

O fac numai cu preze,am uitat sa scriu amanuntul asta ,era important sa spun cum l-a pus si cum l-a scos ,sau actiunea in sinea ei?

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu

Incitat de Dl Liviu,si anticipand o empatie sexuala,am decis sa analizez speta.Insa de la telefon m am dumirit ca de analizat nu se pune problema,dar se recomanda normalizarea dar mai ales oralizarea.Voce guturala,usor antipatica,dar eficienta. Locatia ,pe Avrig,aproape de intersectia cu Ferdinanad. Bloc de garsoniere,curatel.Dameza la vreo 46 48,subtirica ,dar cu un pic de burtica,volubila si prietenoasa,fara sa fie suparator de volubila.Intradevar tocmai iesise di dus,nu am nimic de reprosat in privinta curateniei.Am ramas pentru un oral.Superdecent,avand in vedere ca i calcam pragul pentru prima oara.Raport pret calitate ok! Acu notele: locatie 8,subiectul 7,gfe 8,oral 9.Halatul 50 RON De revenit,pentru mine cel putin,dat fiind ca locuiesc in apropiere.Deasemenea nu o recomand celor cu pretentii mari,sau tinereilor.Bafta,s aveti ciocane tari!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:In inima femeilor
  • Oras:In inima femeilor

E o batranica de 50 de ani,urata si operata la inima.Are o operatie mare pe piept.Am fost mai demult la ea si nu ma impresionat cu absolut nimic.

Nu are nicio operatie,intreaba_i pe toti care au fost la ea.Eu am fost ultima oara acum doi ani

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Nu are nicio operatie,intreaba_i pe toti care au fost la ea.Eu am fost ultima oara acum doi ani

Insemna ca in cei doi ani de cand nu ai mai fost sa operat.Pentru ca eu am fost anul trecut si avea o operatie pe piept de vreo 20 de centimetri.
Link spre comentariu

Domna spune in anunt fara prejudecati...

Am vizitat ieri si nu pot sa tac ... de aceea spun ca doamna nu accepta saruturi pe gura, retineri in comportare, parca abia steapta sa termini repede si cel mai interesant este ca atunci când am cerut ea deasupra - un refuz total. Concluzia este ca mergi, platesti 50 si nu mai treci pe acolo. Aviz amatorilo, dar asta am patit eu

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:In inima femeilor
  • Oras:In inima femeilor

Domna spune in anunt fara prejudecati...

Am vizitat ieri si nu pot sa tac ... de aceea spun ca doamna nu accepta saruturi pe gura, retineri in comportare, parca abia steapta sa termini repede si cel mai interesant este ca atunci când am cerut ea deasupra - un refuz total. Concluzia este ca mergi, platesti 50 si nu mai treci pe acolo. Aviz amatorilo, dar asta am patit eu

Nu stiu de ce ai ramas eu am fost la ea in urma cu doi ani si ceva si nu as mai fute-o nici cu 20 de lei, cu ani in urma statea cum o puneai si dadea din gaoz de rupea patul,acum este prea batrana pentru asa ceva,cu ani in urma a facut bani frumosi in Elvetia dar pentru :fish12

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bai nene liviu 58 tu esti un munte de contradictii si argumentez ce m-a facut sa spun asta vii cu o recenzie a unui futai superb zici tu care a avut loc acum doi ani postarea este din 2016 tu ai fost la futut in 2014 deci ,o o recenzie facuta ca la carte ce ma intreb eu este cum de tii minte atat de multe detalii sunt oameni care nici nu m-ai tin minte la ce fete au fost acum 2 ani tinand cont ca ar fute in ritmul tau cu care tot defilezi pe aici ,un alt aspect bine punctat de un alt coleg mai sus este cel legat de preze citind mai multe recenzii de ale tale ai fix aceeasi problema tu cam pe toate le freci pe la pizda si nu specifici nimic de prezervativ nici cand le freci nici cand le-o bagi si aici iar imi da cu virgula tii minte toate aspectele unei intalniri de acum doi ani dar uiti in multe recenzii sa scrii daca ti-ai pus prezervativul   .....si in final vii si faci praf fata care ti-a oferit atata placere acum 2 ani prin ultima postare plus ca vad ca stii destul de multe despre anumite fete si iti pot da exemple dar nu acum vb doar de ultimul exemplu cu elvetia  pestii  tu ori ne iei de prosti pe multi ori o dai dupa cires dupa cum bate vantul acum tu stii de ce   oricum eu m-am prins si cred ca si altii  care mai gandim si cu capul de sus .

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...