Sari la conținut

Sugestii, Aprecieri, Sfaturi


Postări Recomandate

  • Oras:Locatie
  • Oras:Locatie
On 12/23/2020 at 8:23 PM, pisicuts said:

 

 

 

URGENT!

Nene pisicuts, ai scos optiunea de a raporta postarile ilegale sau nepotrivite? Uite pe topicul asta, de exemplu, un berbec a postat profilul de fb al unor fete din Iasi, una dintre ele victima a proxenetilor. Ascunde topicul asta, ori editeaza toate postarile - inclusiv pe a mea - ca sa nu mai apara profilurile de fb. Mersi.

 

Link spre comentariu
  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane
Acum 9 minute, average dick a spus:

 

URGENT!

Nene pisicuts, ai scos optiunea de a raporta postarile ilegale sau nepotrivite? Uite pe topicul asta, de exemplu, un berbec a postat profilul de fb al unor fete din Iasi, una dintre ele victima a proxenetilor. Ascunde topicul asta, ori editeaza toate postarile - inclusiv pe a mea - ca sa nu mai apara profilurile de fb. Mersi.

 

am ascuns acele detalii

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu
  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane
1 oră în urmă, lion_boy a spus:

@pisicuts nu pot accesa pe contul meu niciun topic am dat click pe testate și pe top Se încarcă in aproape 1 minut o pagina 

Mai ai aceasta problema ?

Incearca sa stergi cache-ul de la browser cu ctrl+F5 si sa incerci din nou

  • Like 1

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu
  • Oras:_
  • Oras:_

Salut, bravo pentru noul site, arata bine si posibiliatea de a posta video pentru fete este excelenta.

Am 2 mici sugestii, totusi:

1. O optiune de a sorta lista de topice de la Manage followed content -> Topics I follow. Pe versiunea veche erau sortate dupa data ultimei postari, iar acum sunt sortate dupa data cand le am dat eu follow. Varianta anterioara era utilta sa vad ce topice sunt active din cele urmatite, iar acum trebuie sa rasfoiesc toata lista de 18 pagini  ca sa vad care sunt unread. Daca nu ma insel inainte se putea sorta si dupa alte coloane sau chiar cauta in aceasta lista.

2. Cautarea o data la 4 minute mi se pare foarte limitata. Stiu ca face mult load pe DB, dar sper sa se poata optimiza in viitor... O idee ar fi sa se poata cauta macar in titlurile topicelor mai rapid, si cu timer la cautarile in postari... sau sa se poata cauta mai repede in cadrul unui singur topic, dar limitat atunci cand se cauta in toate postarile de pe site.

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
Acum 13 minute, anaisana a spus:

As dorii sa imi stergi contul ,deoarece nu mai activez in domeniu ,mulțumesc anticipat!

Iti poti sterge contul oricand doresti de la SETARI CONT -> Stergere Cont.

Contul odata sters, nu mai poate fi readus la viata.

  • Like 4
  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator sitrade
Reputație: 0

Salut! Va deranjez si eu cu o intrebare legata de forum. Nu mai gasesc “activitatea mea” de pe forum (unde am postat, cui i-am dat follow) etc. Problema este doar la mine sau s-a modificat forumul si acestea nu mai apar? Multumesc! 

Link spre comentariu
  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane
Acum 6 minute, sitrade a spus:

Salut! Va deranjez si eu cu o intrebare legata de forum. Nu mai gasesc “activitatea mea” de pe forum (unde am postat, cui i-am dat follow) etc. Problema este doar la mine sau s-a modificat forumul si acestea nu mai apar? Multumesc! 

 

https://nimfomane.com/forum/profile/293961-sitrade/

->

Vezi Activitate -> FORUMURI -> Topice / Postari

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu
Vizitator sitrade
Reputație: 0
9 minutes ago, pisicuts said:

 

https://nimfomane.com/forum/profile/293961-sitrade/

->

Vezi Activitate -> FORUMURI -> Topice / Postari

 Am incercat si cu varianta spusa de dvs. si nu merge, am intrat si pe profilul meu si in josul paginii unde afisa inainte toata activitatea mea, acum scrie ca nu am “nicio activitate recenta de aratat”. O sa incerc sa sterg istoricul/cookies/cache-ul si poate isi revine. Am vrut sa stiu daca e o problema generala sau doar la mine. 
 Multumesc mult! Weekend placut! 

Link spre comentariu
Vizitator anaisana
Reputație: 0
Acum 23 ore, 2peu_2peu a spus:

Iti poti sterge contul oricand doresti de la SETARI CONT -> Stergere Cont.

Contul odata sters, nu mai poate fi readus la viata.

Nu merge

Link spre comentariu
Vizitator yoyo14
Reputație: 0

Ce ziceti de o implementare noua pentru rangurile userilor:

1.Intre Curvar Ucenic si Serious Contributor exista Maistru Curvar care se activeaza la 40 de postari. Ce ati zice daca acest rang l-am colora portocaliu si l-am activa la 100 posturi, i-am da jumatate din beneficile lui Serious Contributor (20 puncte de reactie, +/-), adica 10 puncte de reactie, +/- etc. si acces la mesagerie.

2.Intre Serious Contributor si VIP Member sa apara un rang nou, la 500 posturi(dati voi nume Pro member, pro contributor etc) sa aiba culoarea albastru deschis si sa aiba + 10 puncte fata de Serious Contributor, adica 30 puntele de reactie/reputatie  pe zi, cu 10 mai putin fata de Vip Member.

3. La fel si intre VIP Member si Platinum Member, un rang nou la 2500 posturi.

4.Iar la peste 10000 sau 20000 de posturi sa apara un rang, numit "Turbat user" cu o culoare turbata, glumesc :D , un nume interesant alaturi de o culoare interesanta, ar fi fain o culoare cameleon, gen se schimba non stop ;)

Link spre comentariu
Acum 10 ore, jardel a spus:

Nu gasesc butonul de Raportare in dreptul posturilor...Cum se raporteaza un post cu continut neadecvat/trolling/etc, mai nou? :habarnam

in stanga ai username-ul iar in dreapta .. "buton" ascuns! apesi acolo si apare "▪️▪️▪️"

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cartierul cu 3 litere
  • Oras:Cartierul cu 3 litere

 Am vazut că uneori site-ul pică, probleme de mentenanța,  normal,  dar în seara asta am observat ceva ciudat : pe anumite rețele site-ul funcționează, pe altele nu . Există o explicație ? 

 =))

  • Like 4
  • Minus 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
La 23.01.2021 la 9:20, sitrade a spus:

 Am incercat si cu varianta spusa de dvs. si nu merge, am intrat si pe profilul meu si in josul paginii unde afisa inainte toata activitatea mea, acum scrie ca nu am “nicio activitate recenta de aratat”. O sa incerc sa sterg istoricul/cookies/cache-ul si poate isi revine. Am vrut sa stiu daca e o problema generala sau doar la mine. 
 Multumesc mult! Weekend placut! 

asemanatoare problema!

de cateva zile mi-au "inghetat" postarile in 'activitatea mea'. doar like-urile functioneaza.orice postez, nu mai apare in cont... nu ca ar fi o problema..respir si fara asta.. no stress.. dar posibil sa fie ceva comun..si se poate solutiona "in grup"..

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...