Sari la conținut

Sugestii, Aprecieri, Sfaturi


Postări Recomandate

Vizitator ruxysenzuala
Reputație: 0
Acum 9 minute, nicieu a spus:

Vrei sa-mi cante mie vesnica pomenire?! 🤣🤣🤣 domnita Ruxandra, asa ceva!? 😝

🤓😂 Păi nu spuneai că vrei să mori? 😝

Link spre comentariu
Vizitator ruxysenzuala
Reputație: 0
Acum 13 minute, evaforyou a spus:

... pentru "gogu" mort "glorios" pe unde a apucat, si pentru reinvierea sa cu forte sporite! 😁

Chiar așa, a murit forța pulii 🤓

Link spre comentariu
Vizitator scorpion1970
Reputație: 0
Acum 51 minute, evaforyou a spus:

Parintzele, eu practic alt tip de "exorcism", si nu linistesc oamenii doar cu vocea, desi se pare ca le-a placut si "coloana sonora" de pe la clipurile mele😁😁

La mine spovedania functioneaza in ambele sensuri, dupa "momentul de rascruce" zboara dracii-n stoluri si ne rehidratam cu multa apa (ne-sfintita)! 

Vai ție păcătoaso! Care umbli în fuste scurte de ți se văd toate cele de taină. Nu ne mai duce pe noi în ispită cu apartamentul tău de vizavi de biserică, așa că mai trage jaluzelele când faci baie, că nu mai pot sa-l dau jos pe paracliser din clopotniță. Ai băgat focurile iadului în toți enoriașii, care nu mai vin la biserică să mă vadă precum slujesc, ci să te vadă pe tine cum te apleci să bați mătănii. Până și eu, om al bisericii, pre când citeam oamenilor mei despre facerea lumii, cu ochii la …, am sărit trei pagini și am ajuns la arca lui Noe, de a ieșit cam așa: „După ce Dumnezeu a făcut-o și pe Eva, apoi a smolit-o pe dinăuntru și pe dinafară și i-a dat drumul pe ape.” De necaz și de rușine m-am ascuns în altar și-am băut tot vinul de împărtășanie. E drept, fata mea, că moda cere să ți se vadă fizionomia, dar la tine, fata moșului, se vede toată anatomia.😇😇😇

 

Link spre comentariu
Vizitator TheKing15
Reputație: 0
1 oră în urmă, evaforyou a spus:

Parintzele, eu practic alt tip de "exorcism", si nu linistesc oamenii doar cu vocea, desi se pare ca le-a placut si "coloana sonora" de pe la clipurile mele😁😁

La mine spovedania functioneaza in ambele sensuri, dupa "momentul de rascruce" zboara dracii-n stoluri si ne rehidratam cu multa apa (ne-sfintita)! 

😂😂😂😂 te astept la Timisoara sa desbatem aceasta noua teologie… nici nu stiu cum sa o numesc..😂

dar banuiesc ca, fiind numele tau Eva nu stiu cat de buna poate sa fie😂😂😂

stii tu… ca prin Eva a intrat pacatul in lume😄🤣🤣🤣

Link spre comentariu
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
Acum 5 minute, TheKing15 a spus:

😂😂😂😂 te astept la Timisoara sa desbatem aceasta noua teologie… nici nu stiu cum sa o numesc..😂

dar banuiesc ca, fiind numele tau Eva nu stiu cat de buna poate sa fie😂😂😂

stii tu… ca prin Eva a intrat pacatul in lume😄🤣🤣🤣

Prin Timisoara ajung doar in concediu, nu fac "pelerinaje" prin tara😁

Tu de ce crezi ca mi-am ales numele asta?? Am zis sa-mi onorez stramoasa! Deh, e adevarat ca multi sunteti nascuti trecand direct cu nasul prin "pacat" (exceptie aia sositi prin cezariana, da' si aia dau limbi😁)

Link spre comentariu
Vizitator TheKing15
Reputație: 0
Acum 3 ore, evaforyou a spus:

Prin Timisoara ajung doar in concediu, nu fac "pelerinaje" prin tara😁

Tu de ce crezi ca mi-am ales numele asta?? Am zis sa-mi onorez stramoasa! Deh, e adevarat ca multi sunteti nascuti trecand direct cu nasul prin "pacat" (exceptie aia sositi prin cezariana, da' si aia dau limbi😁)

😂😂😂😂 atunci macar la un suc sa ne vedem, iti fac cunostinta cu Adam🤪

Link spre comentariu
Vizitator scorpion1970
Reputație: 0
Acum 5 minute, TheKing15 a spus:

😂😂😂😂 atunci macar la un suc sa ne vedem, iti fac cunostinta cu Adam🤪

Ce a 👿 e pielea pe tine...parinte,la unul de..."impartasanie" nu o înviți! 😁 (auzi.. "un suc"?!) 😁 

 

Link spre comentariu
Vizitator TheKing15
Reputație: 0
Acum 2 minute, scorpion1970 a spus:

Ce a 👿 e pielea pe tine...parinte,la unul de..."impartasanie" nu o înviți! 😁 (auzi.. "un suc"?!) 😁 

 

Prima data un suc, dupa o apa(transformata in vin) si asa devine o enoriasa devotata!

chiar avem nevoie de cineva in departamentul de donatii😂😂

 

Link spre comentariu
Vizitator scorpion1970
Reputație: 0
Acum 2 minute, TheKing15 a spus:

Prima data un suc, dupa o apa(transformata in vin) si asa devine o enoriasa devotata!

chiar avem nevoie de cineva in departamentul de donatii😂😂

 

Ai grija, sa nu devi tu "enorias devotat", ca... Eva este Mare Stareta și are parohia  în Bucuresti😉😇

Link spre comentariu
Vizitator TheKing15
Reputație: 0
Acum 2 minute, scorpion1970 a spus:

Ai grija, sa nu devi tu "enorias devotat", ca... Eva este Mare Stareta și are parohia  în Bucuresti😉😇

Hooopa, pai zi asa, ca atunci la suc ii cer sfaturi sa stiu cum sa fac si eu pe aici😂😂😂

multumesc se avertizare😜😜

Link spre comentariu
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
Acum 5 minute, TheKing15 a spus:

Hooopa, pai zi asa, ca atunci la suc ii cer sfaturi sa stiu cum sa fac si eu pe aici😂😂😂

multumesc se avertizare😜😜

Hooopa, sa-ti fac un audio, pentru momentele de rascraci? 

Pardon, rascruce! 😁😁 

Link spre comentariu
Vizitator scorpion1970
Reputație: 0
Acum 1 minut, evaforyou a spus:

Hooopa, sa-ti fac un audio, pentru momentele de rascraci? 

Pardon, rascruce! 😁😁 

😂 Îmi pare rău..dar mi s-au terminat "lumânările" 😀...te rog sa se audă și momentul de..."miruit"🤫 

 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
Chiar acum, scorpion1970 a spus:

😂 Îmi pare rău..dar mi s-au terminat "lumânările" 😀...te rog sa se audă și momentul de..."miruit"🤫 

 

Cu tine fac doar miruiala live, esti din parohie😁😁 Parintelul e defavorizat, la 500 de km distanta n-are decat varianta Trinitas TV! 

Link spre comentariu
Vizitator TheKing15
Reputație: 0
Acum 23 minute, evaforyou a spus:

Hooopa, sa-ti fac un audio, pentru momentele de rascraci? 

Pardon, rascruce! 😁😁 

😂😂😂mai bine un video😎

o sa ma uit acum la tine pe topic sa vad ce Mare Stareta esti🤪🤪

Acum 21 minute, scorpion1970 a spus:

😂 Îmi pare rău..dar mi s-au terminat "lumânările" 😀...te rog sa se audă și momentul de..."miruit"🤫 

 

🤣😂😂

Link spre comentariu
Vizitator TheKing15
Reputație: 0
Acum 22 minute, evaforyou a spus:

Cu tine fac doar miruiala live, esti din parohie😁😁 Parintelul e defavorizat, la 500 de km distanta n-are decat varianta Trinitas TV! 

Putem face live pe zoom😂 dar merge si pe Trinitas TV😂 la ce ora incepe emisiunea ta acolo?

Link spre comentariu

Un lucru benefic ar fii daca:

Atunci cand dam un raport in legatura cu o postare fake sau in legatura cu o ofensa/jignire, acesta s-ar solutiona. 

sau

Atunci cand un membru face off topic voit si este rau intentionat (scriind neadevaruri pe multiple topice) acesta ar fi banat.

Multumeac!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Sugestii

1.conturile care sunt făcute cu singurul scop de a minusa sa fie banate! Un ex. este Wai.Wai care are zero comentarii si peste 8000 de minusuri acordate. Sunt mai mulți ca el.

2. Corect ar fi ca după banarea acestor conturi, sa se șteargă si punctele de reputație acordate de ei.

Multumesc! 

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
La 05.02.2022 la 11:05, Subterana a spus:

Sugestii

1.conturile care sunt făcute cu singurul scop de a minusa sa fie banate! Un ex. este Wai.Wai care are zero comentarii si peste 8000 de minusuri acordate. Sunt mai mulți ca el.

2. Corect ar fi ca după banarea acestor conturi, sa se șteargă si punctele de reputație acordate de ei.

Multumesc! 

Aceeasi problema o am eu acum cu : bred_pit. 

Personajele respective platesc un cont Super Premium special pentru a minusa. 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 35 minute, barosanu1 a spus:

Personajele respective platesc un cont Super Premium special pentru a minusa. 

Sunt mai multe astfel de conturi. Sa le baneze măcar. Ar face un bine la toata comunitatea!  Este mai mult decât evident ca respectivele conturi sunt făcute doar pt a minusa.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 1 minut, Subterana a spus:

Sunt mai multe astfel de conturi. Sa le baneze măcar. Ar face un bine la toata comunitatea!  Este mai mult decât evident ca respectivele conturi sunt făcute doar pt a minusa.

Problema e ca sunt conturi platite.

Nu cred ca se pot bana conturile platite. Macar sa le limiteze nr. de minusuri , am primit astazi -1000 de la un Super Premium. 

Trebuie sa se gaseasca o solutie la situatii de genul altfel forumul nu va mai fi autentic fiind populat doar de troli / clone . 

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 4 minute, barosanu1 a spus:

Nu cred ca se pot bana conturile platite.

Se pot bana toate conturile dacă se vrea.  

 

Acum 5 minute, barosanu1 a spus:

am primit astazi -1000 de la un Super Premium. 

Cunosc sentimentul. 

 

Acum 6 minute, barosanu1 a spus:

forumul nu va mai fi autentic fiind populat doar de troli / clone .

Crezi ca le pasa? Cine deține forumul face bani permițând situația asta… 

Clone si troli sunt căcălău deja, si e  foarte greu sa crezi o recenzie, trebuie sa deschizi bine ochii. 

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...