Sari la conținut

Sugestii, Aprecieri, Sfaturi


Postări Recomandate

Propun in sectiunea asta sau una noua sa fie deschis un topic pentru fiecare cont banat, cat nu este spam evident.

Doar pentru ca cineva are o sugestie, raporteaza, poate de pe mai multe conturi, nu inseamna ca toata comunitatea (daca mai este cazul sa spun asta) este de acord.

Personal am fost propusa spre banare ceva timp in urma cu sigestia ca as avea clone, de o javra care a banat pe altcineva si s-a dat de gol...

N useri au fost banati pentru acelasi lucru, absolut nemotivat, avem vpn acum, dar asta nu inseamna ca o dam in paranoia, sau?

Fara spam evident, banarea unui cont sa fie supusa la vot!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București

Un prieten tot incearca sa-si faca si el cont si nu reuseste. Stie cineva de ce?

Nu-i mai vine pe adresa de mail nicio confirmare...

Neapărat adresa pe yahoo sau pe Gmail.

Altfel nu primește confirmare.

  • Like 3
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Propun ca mesajul de confirmare cand dai plus / minus 'Esti sigur ?' sa fie mai specific, gen 'Esti sigur ca vrei sa dai plus ?'

Asa, nu ajuta la nimic, ba mi se pare ca mai rau deruteaza si indeamna la introspectie :D

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Micul Paris
  • Oras:Micul Paris

Propun ca mesajul de confirmare cand dai plus / minus 'Esti sigur ?' sa fie mai specific, gen 'Esti sigur ca vrei sa dai plus ?'

Asa, nu ajuta la nimic, ba mi se pare ca mai rau deruteaza si indeamna la introspectie :D

Eu nu inteleg de ce a fost introdusa confirmarea asta, face totul mai dificil si lipsit de cursivitate...

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator izabellasex&bdsm
Reputație: 0

Pai dupa faza cu eroarea accea, in prima faza erai intrebat "esti sigur?" doar cand dadeai negativ, la pozitiv nu te intreba.

Cred ca era mai practic asa, sa fi intrebat doar la reputatie negativa .

Acum e destul de aiurea, dai punct de reputatie, se da refresh la pagina, vb lui Kasparian, nu ai cursivitate

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Mount Rainier
  • Oras:Mount Rainier

Pai dupa faza cu eroarea accea, in prima faza erai intrebat "esti sigur?" doar cand dadeai negativ, la pozitiv nu te intreba.

Cred ca era mai practic asa, sa fi intrebat doar la reputatie negativa .

Acum e destul de aiurea, dai punct de reputatie, se da refresh la pagina, vb lui Kasparian, nu ai cursivitate

da, cel mai corect e sa apara confirmarea doar la minus si atat

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

Cel mai corect era cum a fost inainte de restart

Da, dar cu butoanele alea mai la distanta unul de altul... Eventual unul in stanga, celalalt in dreapta, sa stii clar ce apesi
  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator ionutv081
Reputație: 0

Da, dar cu butoanele alea mai la distanta unul de altul... Eventual unul in stanga, celalalt in dreapta, sa stii clar ce apesi

 

 Corect , atat pe varianta mobile cat si pe desktop

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:medias
  • Oras:medias

Propun implementarea unui sistem prin care sa nu se mai poata vedea postarile celor aflati in lista de ignore, sa nu se mai vada deloc ca au postat. Sistemul actual inca permite sa se vada ca au postat si daca se poate face acest lucru ar fi util pentru mine cel putin. Asta doar daca se poate.

  • Like 3
Link spre comentariu

da, cel mai corect e sa apara confirmarea doar la minus si atat

 

Campul de confirmare sa apara doar la + , ca nu vreau sa gresesc sa dau plusuri la toti dereglatii care umbla liberi p`aicisa, se stiu ei, iar la minusuri daca tot se doreste,, sa apara intrebarea "cate minusuri vrei sa-i dai", ca sa nu mai pierdem vremea. :)

 

Nici nu va salut

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...