Jump to content

Sugestii, Aprecieri, Sfaturi


Recommended Posts

Guest
Reputation: 0
Posted
Just now, Criticul said:

Uite cum vedem un anafalbetism funcțional.. 😛 

Mersi bă Criticanie, ce-ar fii forumul fără tine tu ești inima de pe forum, dau o bere mai târziu.🤣

  • Oras:Târgu Mureș
  • Oras:Târgu Mureș
Posted
Acum 5 minute, WABAKiiJR a spus:

Mersi bă Criticanie, ce-ar fii forumul fără tine tu ești inima de pe forum, dau o bere mai târziu.🤣

Măi gaijin mic, de ce te irită așa de tare o părere??? 

  • Haha 1
Guest
Reputation: 0
Posted

@cleopatra01

Am o propunere legată de regulament, și anume ideea este în felul următor, membrii care sunt provocatori, provoacă încontinuu să fie sancționați cu un avertisment verbal apoi urmat de warn și dacă continuă cu provocările, acum câteva zile am fost sancționat cu warn nici acum nu știu motivul mi se pare așa dat aiurea în context-ul în care nu cred că am înjurat așa nasol să îl primesc având în vedere faptul că e plin pe topic-ul ăla de băgăreți în seamă și provocatori, nu consider că am meritat să primesc warn deșii doar am zis adevărul practic m-am exprimat punctul de vedere, mai nou văd că toți se bagă în seamă, jignesc, critică mai nou și eu dacă zic ceva gata imediat warn nu mi se pare corect, adică ori aplicăm corect regulile ori ce facem aici🙃

@Proffmod Aș putea să știu pe ce bază am luat warn-ul acela și ăia care tot provoacă acolo și se dau mari filosofi să nu primească nimic, adică dacă unu te ia la mișto tu trebe să taci sau cum

Guest
Reputation: 0
Posted
2 minutes ago, Cartman86 said:

Măi gaijin mic, de ce te irită așa de tare o părere??? 

@Proffmod uite broadăre cum mă provoacă, pe el nu îl sancționezi

  • Super Premium
  • Oras:FAR AWAY
  • Oras:FAR AWAY
Posted

🤦 Stau așa și mă mir cum de se plâng unii la administrație după ce JIGNESC (tupeu "frate"!), "nouți" pe forum până într-un an de activitate, informați bine cum să se coloreze repejor în galben după crearea contului, crezând că nimeni nu-și dă seama că sunt la a N "viață" pe forum tot de "băieți" "buni" ce au fost 😅 crezând că tot restul lumii e proastă și ei singurii înțelepți, e "grele" "frate" ..🤣🤣..

  • Like 3
Guest
Reputation: 0
Posted
15 minutes ago, bogcp303 said:

🤦 Stau așa și mă mir cum de se plâng unii la administrație după ce JIGNESC (tupeu "frate"!), "nouți" pe forum până într-un an de activitate, informați bine cum să se coloreze repejor în galben după crearea contului, crezând că nimeni nu-și dă seama că sunt la a N "viață" pe forum....tot de "băieți" "buni" ce au fost....😅.....crezând că tot restul lumii e proastă și ei singurii înțelepți......e "grele" "frate"......🤣🤣🤣

NU mă că trebuie să fim ca voi "Membru Premium" 🤣 cică😂 o dai urât amice serios ți-o zic, nu uita că și tu ai plecat la fel ca noi toți jos de la membru normal până la galben..șamd crezi că îmi e greu să donez dar nu văd rostul, în fine n-are rost bă că dacă n-am cu cine n-am cu cine, uitați aici cei din administrație cu tot respectu vo zic eu când v-am zis că sunt niște băgăreți de seamă și caută mereu să provoace nu știu poate nu m-a crezut niciunul, nu mai mă înteresează oricum că văd că ăștea care donează pot să facă ce vor ei mai nou, e ok eu aici am închis subiectul nu vreau să mai intru în alte detalii, cu stimă și respect, vă salut💪.😘

  • Super Premium
  • Oras:FAR AWAY
  • Oras:FAR AWAY
Posted

Mă caută cineva citandu-mă și zice că îl caut eu ...🫨🫨🫨... îi face pe mai mulți "băgăreți în seamă/provocatori" și "lumea" are ceva cu el ...🤣🤣🤣... și eu propun modificarea regulamentului: să ai cont galben DOAR dacă faci 200 de recenzii, NU chat pe topices-ar putea oare aplica o asemenea regulă și retroactiv la cei care încalcă regulamentul și jignesc în mod repetat

  • Like 3
  • Membru Premium
Posted

Este foarte adevărat că e prea ușor să atingi nivelul de membru „serios”, deși și eu sunt unul dintre ei pentru că am avut câteva discuții în secțiunea Discuții Generale, câteva comentarii la concursul foto (pentru că plătisem pentru abonamente Premium) și bineînțeles câteva recenzii bune și rele.

Dar dincolo de asta, sunt o mulțime de mesaje fără rost aruncate în toate subiectele, trebuie să alerg după o recenzie minute în șir și tot există șansa să nici nu descopăr nimic.

Aceste mesaje despre care vorbesc nu ar trebui aprobate, cele care sunt deja aprobate ar trebui șterse sau mutate într-o arhivă.

Am o mică propunere; pentru a scăpa de această mizerie, creați un grup mic de „Manageri” (un rang restrâns) pentru membrii vechi, de încredere, care au timp și vor să își dedice timpul acestei „curățenii”.

  • Like 1

image.gif.0f6538beea63d41078cf7152cbff827c.gif

  • Escorta
Reputation: 124949
  • Telefon: 0763718941
  • Oras:București, Bucur Obor
  • Disponibila
  • Telefon: 0763718941
  • Oras:București, Bucur Obor
  • Disponibila
Posted

@pisicuts

@cleopatra01

Eu sunt o escortă de zi, cu un program fix☺️

Si multe " îs " ca mine🤷‍♀️🤷‍♀️

Dar uităm că avem și fete de noapte

Putem face ceva să nu ne mai postăm peste ele din moment ce nu lucrăm???🤦‍♀️

Sa fie ceva gen ," fete de zi"   fete ", de noapte,"???🙈

E chiar aiurea ca noi astea de zi să ne postăm peste fetele de noapte 😐

Mulțu anticipat ☺️

 

 

 

  • Like 1

9.gif.0207d92432d45a8342774e4fbe84c1fb.gif

Sex oral neprotejat ,Sex normal protejat.Fk, , Cob,,,cim,,,, Cunnilingus, 69. 150 lei ( 30 min )
   250 lei ora ( 60 min ) 350 ( 90 min ) 500 lei ( 120 min ) Programari Pm, sms sau mesaj pe whatapp .Confirmare cu două ore înainte!
Nr telefon 0763718941

  • Super Premium
  • Oras:FAR AWAY
  • Oras:FAR AWAY
Posted
La 21.07.2025 la 23:15, Al3csandru a spus:

Este foarte adevărat că e prea ușor să atingi nivelul de membru „serios”, deși și eu sunt unul dintre ei pentru că am avut câteva discuții în secțiunea Discuții Generale, câteva comentarii la concursul foto (pentru că plătisem pentru abonamente Premium) și bineînțeles câteva recenzii bune și rele.

Dar dincolo de asta, sunt o mulțime de mesaje fără rost aruncate în toate subiectele, trebuie să alerg după o recenzie minute în șir și tot există șansa să nici nu descopăr nimic.

Aceste mesaje despre care vorbesc nu ar trebui aprobate, cele care sunt deja aprobate ar trebui șterse sau mutate într-o arhivă.

Am o mică propunere; pentru a scăpa de această mizerie, creați un grup mic de „Manageri” (un rang restrâns) pentru membrii vechi, de încredere, care au timp și vor să își dedice timpul acestei „curățenii”.

BRAVO COLEGU! pentru obiectivitatea ta :clap

Așadar, nu vorbim de o întreagă categorie de utilizatori Serious Contributor, ci doar a unora din această categorie.

În cazul tău e cu totul altceva, ai și recenzii, destule deocamdată și cred că la fel vei proceda în continuare cu recenzatul, nu te vei opri la momentul prezent.

Ține-o în continuare pe drumul cel bun! 👍👍👍

  • Like 4
  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Posted

Salutare @pisicuts. Intrebare pt 100 de puncte.

pe forum intru de pe telefonul personal in broswer incognito, ca deh, sa nu se salveze istoric, cont google draci lați, plus ca din setari, la nevoie (șefa in radar) la blocarea tastaturii se inchid automat toate filele. 

Azi... big fucking surprise, ip blocat de server..🙄, pe telefonul de scandal, merge sa vizitez platforma. Faza nasoala, ca pe tel asta, intru pe forum din an in paste. Vreo sansa sa schimbam ip-urile... pe ip-ul asta block si cel folosit zilnic da?

Picsart_26-05-25_20-34-22-657.png

 

  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Posted

Am uitat sa specific, telefonul asta ramane la munca, vede alte locatii doar cand sunt in deplasare spre curvulitele astea simpatice de pe forum

Picsart_26-05-25_20-34-22-657.png

 

  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Posted
La 09.08.2025 la 12:21, pressf5 a spus:

Cum se face eticheta asta ? Mie imi iese asa @pisicuts

Dupa ce pui @ si scrii user-ul, alege din lista si da "click" pe el. Daca ai facut asta... chiar nu stiu alta varianta

Picsart_26-05-25_20-34-22-657.png

 

  • Oras:ramnicu valcea
  • Oras:ramnicu valcea
Posted

am o intrebare, se poate schimba numele la User? am avut un cont vechi pe care lam sters si as fi vrut sa imi schimb numele de user de pe contul curent. Chiar si contracost

  • Membru Premium
  • Oras:Nicăieri
  • Oras:Nicăieri
Posted

Ținând cont de scumpirile tot mai dese ca și serviciile taxate ca extra, e de scos din Regulament interdicția de a discuta prețul. În fapt, multe au ajuns să aibă pe număr mai mult decât se primește într-o zi de muncă pentru salariul mediu (1000:20= 50 adică 250 lei). 

  • Like 1

Condiția principală când mergi la fete e discreția de ambele părți, când te expui așteaptă-te să se afle ce faci, indiferent de care parte a pulii te afli. 

"Sex: the pleasure is momentary, the position ridiculous, and the expense damnable." Philip Stanhope, 4th Earl of Chesterfield 

Guest
Reputation: 0
Posted
Acum 3 minute, Criticul a spus:

Ținând cont de scumpirile tot mai dese ca și serviciile taxate ca extra, e de scos din Regulament interdicția de a discuta prețul. În fapt, multe au ajuns să aibă pe număr mai mult decât se primește într-o zi de muncă pentru salariul mediu (1000:20= 50 adică 250 lei). 

Nu avem voie sa discutam de preturi pe DG? Eu unul ce consider prea scump nu ma duc.. 

  • Membru Premium
  • Oras:Nicăieri
  • Oras:Nicăieri
Posted
Acum 9 minute, Daniro1985 a spus:

Nu avem voie sa discutam de preturi pe DG? Eu unul ce consider prea scump nu ma duc.. 

La DG da dar nu mulți citesc... În schimb dacă ar fi pe topic, sunt șanse mici ca unele dintre ele să priceapă că își reduc numărul de clienți prin asta... În plus, va apărea RPC, adică dacă își merită banii sau nu. 

  • Like 1

Condiția principală când mergi la fete e discreția de ambele părți, când te expui așteaptă-te să se afle ce faci, indiferent de care parte a pulii te afli. 

"Sex: the pleasure is momentary, the position ridiculous, and the expense damnable." Philip Stanhope, 4th Earl of Chesterfield 

Guest
Reputation: 0
Posted

Poate nu știu eu.. @pisicuts

Dar ca să găsesc topicul fetei când vreau sa ajung repede și sa intru la ea pe topic pe prima pagina trebuie sa caut la reacții sau după numărul de telefon pe google..

Nu se poate pune pe prima pagina de la contul escortelor acces la topicul creat de ele ? 

@Repty Tu știi vreo cale mai rapida din forum sa ajungi la topicul creat de escorte? 

  • Membru Premium
  • Oras:Nicăieri
  • Oras:Nicăieri
Posted
Acum 8 minute, Daniro1985 a spus:

 

@Repty Tu știi vreo cale mai rapida din forum sa ajungi la topicul creat de escorte? 

Intri pe profilul ei, dai click pe pe căsuța de lângă mesagerie (cea mai din dreapta) și-ți apare tot ce a postat ca listă. Acolo dai tip conținut și alegi Topice și vezi lista cu orice deschis de ea. 

Poftim:

https://nimfomane.com/forum/profile/389589-daniro1985/

  • Like 1

Condiția principală când mergi la fete e discreția de ambele părți, când te expui așteaptă-te să se afle ce faci, indiferent de care parte a pulii te afli. 

"Sex: the pleasure is momentary, the position ridiculous, and the expense damnable." Philip Stanhope, 4th Earl of Chesterfield 

Guest
Reputation: 0
Posted
Acum 3 minute, Criticul a spus:

Intri pe profilul ei, dai click pe pe căsuța de lângă mesagerie (cea mai din dreapta) și-ți apare tot ce a postat ca listă. Acolo dai tip conținut și alegi Topice și vezi lista cu orice deschis de ea. 

Poftim:

https://nimfomane.com/forum/profile/389589-daniro1985/

Aa wow. Mersi! 

Posted
Acum 13 minute, Daniro1985 a spus:

Poate nu știu eu.. @pisicuts

Dar ca să găsesc topicul fetei când vreau sa ajung repede și sa intru la ea pe topic pe prima pagina trebuie sa caut la reacții sau după numărul de telefon pe google..

Nu se poate pune pe prima pagina de la contul escortelor acces la topicul creat de ele ? 

@Repty Tu știi vreo cale mai rapida din forum sa ajungi la topicul creat de escorte? 

 

Acum 6 minute, Criticul a spus:

Intri pe profilul ei, dai click pe pe căsuța de lângă mesagerie (cea mai din dreapta) și-ți apare tot ce a postat ca listă. Acolo dai tip conținut și alegi Topice și vezi lista cu orice deschis de ea. 

Poftim:

https://nimfomane.com/forum/profile/389589-daniro1985/

A raspuns mai repede Criticul. Eu am pauza de 5 min intre postari. :))

  • Escorta
  • Telefon: --------
  • Oras:❤️HOME❤️
  • Indisponibila
  • Telefon: --------
  • Oras:❤️HOME❤️
  • Indisponibila
Posted

Buna seara!

Am o dilema: ce este gresit la acel comm.al meu ca sa fie sters (de 2x chiar 🤨) ???? Nu vad nimic anormal?!  🤔😬 Stie cineva rssp.valid ? 

Multumesc! 

 

 

Screenshot_20251001_093035_Samsung Internet.jpg

728x90_9.gif.3cde3062b9b3d898751a7dfd8dc91686.gif

Lasa-ma sa fiu "adrenalina ta erotica"! 🤩Sunt Niko,milfa de 38 ani si cu multa ciuda pe🍌, am luat "doctorat "ca Profa in BJ 😝si nu doar! Astept  <studenti> pt aventuri PORNO🔞 in: BUC/ CJ/PITESTI/CT 🤗

 


  • Telefon: 0754605862
  • Oras:Iasi
  • Disponibila
  • Telefon: 0754605862
  • Oras:Iasi
  • Disponibila
Posted
1 oră în urmă, sexylady4u a spus:

Buna seara!

Am o dilema: ce este gresit la acel comm.al meu ca sa fie sters (de 2x chiar 🤨) ???? Nu vad nimic anormal?!  🤔😬 Stie cineva rssp.valid ? 

Multumesc! 

 

 

Screenshot_20251001_093035_Samsung Internet.jpg

Nu ne facem reclamă pe topicele altor fete, că așa se vede. Simplu. 😂 Topicul fetei e pentru recenzii, nu să ne complimentăm noi reciproc sau aiurea pe acolo, sau dacă tot vrei să scrii chestii de genul....etichetează la DG. Putem să ne lăbărim pe DG cât vrem, nu să vadă clienții fetei respective..... cu ce rost să postezi acolo? Pentru ce? E despre tine topicul?

 Până la urmă mi se pare aiurea să ne scriem lăbărisme pe topice unde ar trebui să se găsească recenzii. Dar na...te gândești că pe topicul de succes și lăudat al fetei respective să fii și tu văzută pe acolo. Plm 😂 dă aiurea! 

  • Like 3

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.