Sari la conținut

masaj erotic de calitate Andreea


Postări Recomandate

  • Oras:Targu Mures
  • Oras:Targu Mures

Daca simti ca ai obosit sa cauti un loc unde sa fii tratat cu bun simt si sa gasesti relaxare si erotism te invit in locatia mea decenta, curata la o ora de masaj erotic cu pasiune si dăruire (120 lei ) ocazional am colega pt. lesbi real ,ofer sedinta de dominare (200 lei ) cu masaj erotic inclus sau fata cum preferati...nu prestez contact sexual ! lucrez doar in timpul zilei .

va astept cu drag :*

Link spre comentariu
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare

Daca simti ca ai obosit sa cauti un loc unde sa fii tratat cu bun simt si sa gasesti relaxare si erotism te invit in locatia mea decenta, curata la o ora de masaj erotic cu pasiune si dăruire (120 lei ) ocazional am colega pt. lesbi real ,ofer sedinta de dominare (200 lei ) cu masaj erotic inclus sau fata cum preferati...nu prestez contact sexual ! lucrez doar in timpul zilei .

va astept cu drag :*

 

Ai uitat modalitatea de contact ! Fara ea va obosi mai tare (sau nu) cine vrea sa te caute  ;)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:tirgu mures
  • Oras:tirgu mures

Eram prea entuziasmat la prima postare,si nu am scris despre locatie una foarte curata  te rimeste cu pauci ptr baie,prosop mare si curat baie curata,sapunuri de buna calitate, toata locatia are un miros placut ambientia calda,cu un semineu electric care iti da si o senzatie de caldura interioara.Iti realizezi acest lucru imediat dar si uti si filtrez dupa ca intr timp fata te duce la un nivel superior. forte curind o sa ma mai duc inca odata sa vad daca chiar este adevarat.

Link spre comentariu
  • Oras:tirgu mures
  • Oras:tirgu mures

Si eu care am crezut ca forumul este ca sa-ti impartaseti experienta, mai ales ceea placuta nu sa dai cu presupusul in necunostinta de cauza.

Dar vad ca esti in retragere si este bine.Ar fi mai bine sa ai experienta si sa nu dai cu presupusul,nu suntem la un forum de ghicitorii.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...