Sari la conținut

masaj erotic de calitate Andreea


Postări Recomandate

Vizitator alin2020
Reputație: 0

Dragi prieteni, cred că e necesar să luăm o pauză... mai lungă sau mai scurtă... Andreea și-a încetat activitatea, din motive ușor de înțeles... Sperăm că va reveni ... după ce trece urgia asta... deși am vaga impresie că nu ar mai vrea să continue. Sper să mă înșel !

Link spre comentariu
Vizitator tractoristu2
Reputație: 0

Va salut,după o îndelungată pauză am reusit sa o vizitez pe Andreea,da,s-a intors,dar de data asta din motive pe care doar ea le stie,lucreaza la Luxury,aceeași fata cu mult bun simt,aceeași fata mereu zâmbitoare,am optat pentru masaj erotic,a început cu un masaj de relaxare executat foarte bine,apoi a trecut la cel erotic care m-a făcut să zbor efectiv,are mâini de aur,nota pentru prestație este 10+,locația unii dintre voi o stiti,eu abia astept sa revin,te pup Andreea

Link spre comentariu
Vizitator alin2020
Reputație: 0

Va salut,după o îndelungată pauză am reusit sa o vizitez pe Andreea,da,s-a intors,dar de data asta din motive pe care doar ea le stie,lucreaza la Luxury,aceeași fata cu mult bun simt,aceeași fata mereu zâmbitoare,am optat pentru masaj erotic,a început cu un masaj de relaxare executat foarte bine,apoi a trecut la cel erotic care m-a făcut să zbor efectiv,are mâini de aur,nota pentru prestație este 10+,locația unii dintre voi o stiti,eu abia astept sa revin,te pup Andreea

Cu masca sau fara masca ?

Link spre comentariu
Vizitator alin2020
Reputație: 0

ht tps://luxury-massage.ro/ro/profil/andreea/ ea este?

Categoric nu ! E o alta Andree ! Andreea noastra nu apare in poze !

Link spre comentariu
Vizitator alin2020
Reputație: 0

si totusi,stie careva cum o gasim pe andreea?

0770883244....Luxury masaj... te ceri la Andreea... cea pe care o vrei...

Link spre comentariu

Buna doresc sa va povestesc si eu cum a fost cu domnisoara Andreea ,am vazut multe recenzi si am zis hai sa o incerc si eu chiar daca am sa fiu nou client cred ca voi fi chiar un client fidel!Am sunat la salonul Luxury massage si am cerut detalii si am intrebat de Andreea ,da ea e la salon si am facut o programare ,are pe langa ea 4 colege foarte ok . Am ajuns la salon am cartat 200lei ora si am ales-o pe Andreuta care avea o rochita mulata pe ea ,pantofi rosii cu tocuri parul scurt bruneta am imbratisato si am mers in camera cu ea, comunicativa,zambitoare ma trimis la dus dupa care am intrat din nou in camera si a inceput masajul erotic asteptam deja cu mare rabdare sa ma intoarca pe spate deoarece daca mai steam intins credetima finalizam asa mam intors si a continuat cupartea erotica si finalizare de te simteai in al noualea cer este ceva de neuitat ptr.mine,desi am fost in unele locuri dar cred si sper ca va ramane cea mai atare din targu-mures nu prea se gaseste asa ceva la noi in mures !!! Nu prea ma pricep la scris dar sper ca sa inteles ce trebuie!

 

 

Locatie 10,Prestatie 10,Andreea 10 am sa revin ,de revenit!!!😘Esti foarte tare Andreea!!@

Link spre comentariu
  • Oras:Alba Iulia
  • Oras:Alba Iulia

Buna ziua tuturor,doresc sa fac un anunț important ce am făcut și pe pagina Luxury Massage cu acordul domnișoarei Andreea!Andrea nu mai lucrează la salon ci DA sa întors pe cont propriu ea a rămas și este o experiență foarte buna ,zâmbitoare ,și ceea ce prestează este cu dăruire și mare pasiune este o companie foarte plăcută o puteți contacta pa acest număr de telefon 0745377792!Bafta tuturor!!!!!

Link spre comentariu
  • Oras:Alba Iulia
  • Oras:Alba Iulia

Buna seara,da într-adevăr am greșit cu numărul de telefon ,mii de scuze Andreea ,deci numărul este0754377792 ,face masaj erotic cu finalizare prin tehnici de masaj ,prețul 200lei /ora ,este fara sex și face dominare +masaj erotic la prețul de 300lei ora !Va doresc noapte buna!

Link spre comentariu
  • Oras:Alba Iulia
  • Oras:Alba Iulia

Buna seara , da recunosc că normal am vizitat-o și în noua ei locație pentru că o admir foarte mult pe Andreea este o persoana care știe să te îndrăgostești pur și simplu de ea!Locația este discreta,curata,într-o zonă liniștită,ea ca maseuza pentru mine este pe topul 1 pentru că rar găsești o fata să facă cu atâta pasiune ,răbdare și cu o mare plăcere masaj erotic ,a făcut finalizare prin tehnici de masaj când am văzut-o deja aveam instrumentul in sus ,ea mă poftit la un dus după o mica poveste,iar după aceea a fost un masaj de relaxare la care deja eram in extaz ,za nu va spun la erotica fata asta știe să facă clientul sa se simtă chiar iubita perfecta cu o finalizare de neuitat,va fi cea mai plăcută experiență din viața mea daca nu ai grija te și îndrăgostești de ea!!!Am cartat 200lei /ora poate a fost mai mult de o ora , și de respectat că nu-ți cere plata înainte ce in ziua de azi nu prea se întâmplă la note nu doresc sa comentez doar atât da eu revin ,de REVENIT!!!!!Este faraSEX chiar daca ii oferii contra cost,de apreciat ce avem în Mures!!!Va doresc o seara buna și va recomand să mergeți la Andreea!!!

Link spre comentariu
  • Oras:Alba Iulia
  • Oras:Alba Iulia

Buna seara , da recunosc că normal am vizitat-o și în noua ei locație pentru că o admir foarte mult pe Andreea este o persoana care știe să te îndrăgostești pur și simplu de ea!Locația este discreta,curata,într-o zonă liniștită,ea ca maseuza pentru mine este pe topul 1 pentru că rar găsești o fata să facă cu atâta pasiune ,răbdare și cu o mare plăcere masaj erotic ,a făcut finalizare prin tehnici de masaj când am văzut-o deja aveam instrumentul in sus ,ea mă poftit la un dus după o mica poveste,iar după aceea a fost un masaj de relaxare la care deja eram in extaz ,za nu va spun la erotica fata asta știe să facă clientul sa se simtă chiar iubita perfecta cu o finalizare de neuitat,va fi cea mai plăcută experiență din viața mea daca nu ai grija te și îndrăgostești de ea!!!Am cartat 200lei /ora poate a fost mai mult de o ora , și de respectat că nu-ți cere plata înainte ce in ziua de azi nu prea se întâmplă la note nu doresc sa comentez doar atât da eu revin ,de REVENIT!!!!!Este faraSEX chiar daca ii oferii contra cost,de apreciat ce avem în Mures!!!Va doresc o seara buna și va recomand să mergeți la Andreea!!!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...