Sari la conținut

masaj erotic de calitate Andreea


Postări Recomandate

  • Oras:cluj-mures
  • Oras:cluj-mures

La ANDREEA  am fost si eu de cateva ori dar nu era la salon pe vremea aceea,e foarte ok,din pacate nu avem maseuze in mures,mai era doamna din dambu care are topic aici.....in rest pauza,daca stie cineva ceva ok as fi interesat si eu

Link spre comentariu
  • Membru Premium
On 3/17/2021 at 10:31 AM, gicu69 said:

La ANDREEA  am fost si eu de cateva ori dar nu era la salon pe vremea aceea,e foarte ok,din pacate nu avem maseuze in mures,mai era doamna din dambu care are topic aici.....in rest pauza,daca stie cineva ceva ok as fi interesat si eu

Vezi si Maya.

Link spre comentariu
  • Oras:cluj-mures
  • Oras:cluj-mures
Acum 2 ore, masterblaster a spus:

Vezi si Maya.

Am fost la Maya,nu se compara cu Andreea,mai era o maseuza in dambu cam la 30 de ani dar nu mai stiu nimic de ea ,era foarte ok subtirica blonda din pacate nu mai am nr ei dar nu cred ca mai presteaza in rest nimic..din pacate

Link spre comentariu
  • Oras:Alba Iulia
  • Oras:Alba Iulia

Buna seara mai stie cineva ceva de Andreea ca in Mures  nu este nimic ce mar putea interesa pe mine!?Unde lucreaza sau daca mai presteaza Andreea sat -cu un numar de telefon daca mar putea ajuta careva ,Va multumesc!O seara  buna va doresc!

  • Like 1
Link spre comentariu

 Buna seara ,doresc sa impartasesc o sedinta de masaj erotic cu Andreea!Dragii mei tin sa va anunt ca Andreea sa intors in privat si are si o colega,la Andreea am fost de cateva ori  dar nu  am vrut sa impartasesc nimic   dar am zis ca daca azi m-am simtit  foarte bine  cu ea de ce sa nu povestesc putin de clipele frumoase   deci   ea ca totdeauna  pentru mine a ramas fata care nu  se poate gasi inca una ca ea face masaj erotic cu finalizare manuala  cu mare drag si  cu multa pasiune a fost  ceva de neuitat ,locatia  discreta ,curata,prosop curat si masajul de neuitat ceva ce nu se poate gasi in Mures!!!!!Va recomand cu mare incredere!Este masaj erotic cu finalizare prin tehnici de masaj  cartat 200lei/ora,masaj cu jucarii250lei,masaj cu doua fete pretul este de 400lei,masaj erotic si lesbyshowla pretul de 500lei ora eu o recomand  pe ambele fete !!!              

Pe scurt:Locatie:8

Aspect pentru ambele fete:9

Prestatie:10

Cei care au mai scris recenzii foarte bune de Andreea nu au scriis minciuni!O recomand cu mare placere si caldura!!!

  • Like 1
Link spre comentariu

Buna seara,Andreea este o fata  bruneta ,inaltimea ei este de 1,65;65kg,sanii medii chiar potrivita este o fata cu forme  frumoase  si masajul in sine  este foarte profesional si erotica  o face  cu o pasiune de nediscris   ,dezpre colega ei Larisa  este draguta  ea este mai voluptoasa  tot de aceeasi inaltime ,greutatea  70,sanii mariii  este blonda si foarte draguta , si ea este una dintre fete care stie  ce este arta masajului este o fata care si stie ce doreste clientul dupa o zi grea sau o zi cu stres !Va recomand pe ambele fete !!!

  • Like 3
Link spre comentariu
Acum 17 ore, Eriklove a spus:

Buna seara,Andreea este o fata  bruneta ,inaltimea ei este de 1,65;65kg,sanii medii chiar potrivita este o fata cu forme  frumoase  si masajul in sine  este foarte profesional si erotica  o face  cu o pasiune de nediscris   ,dezpre colega ei Larisa  este draguta  ea este mai voluptoasa  tot de aceeasi inaltime ,greutatea  70,sanii mariii  este blonda si foarte draguta , si ea este una dintre fete care stie  ce este arta masajului este o fata care si stie ce doreste clientul dupa o zi grea sau o zi cu stres !Va recomand pe ambele fete !!!

Sa inteleg ca Larisa e mai voluptoasa? Nu e grasa ci doar mai plinuța. Prețul și la ea e de 200/ ședința, adică masaj și cu finalizare manuala? Se poate și mai mult în afara de finalizare manuala? Un oral și normal?..

MS.

Link spre comentariu

Salutare și bine v-am găsit ,citesc și eu de ceva timp pe forum , dar nu am considerat ca este momentul sa fac o recenzie nu știu de ce, dar mereu am ezitat, astazi în schimb am vizitat-o pe Andreea ,si am stat și de vorba, ma servit cu o cafea intr-un living unde am cunoscut-o și pe Larisa , o fata care rade mult , este vesela . Nu știu cum e masajul la ea ca am optat sa întru cu Andreea ,dar mi a plăcut energia ei bună, deborda de tinerețe, Data viitoare voi incerca și la ea. Ps acum am vazut-o prima data ,caci data trecuta când am fost ea avea client și nu ne-am întâlnit. Acum sa revin . Masajul cu Andreea este foarfecele fain, aparte, femeia asta este nebuna, zăpăcita în cel mai mișto fel posibil și are un talent sa scoată " raul" din tine intr-un mare fel. Apropo . Cred ca are 30si putini de ani , nu este fetiscana de 20 ,dar sta carnea zdravăn pe ea .

Locatia pe Str. Cutezantei în Tudor. Accesibila, ușor de găsit un ap mare cu 2 bai. Programare am făcut pe acest nr de tel. 0725487443.

Va doresc succese tuturor , și revin cu noi relatări, acum cum am prins curaj sa scriu. :))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:O
  • Oras:O

Salutare! Am vizitat pe Andreea de fapt am ales-o pe ea colega ei Larisa ( cred că așa o cheamă) nu intră in preferințele mele. Cred că nu am greșit am avut parte de un masaj erotic excelent relaxant și incitant deopotrivă. Nu pot nota decât cu 10. Locația și celelalte aspecte au fost descrise mai jos de colegi.

Link spre comentariu

Buna  ziua la toată lumea ,doresc sa va împărtășesc cu voi  experiența mea cu domnișoara Andreea  după ce sa retras din domeniul  de masaj dar vin cu o surpriză către voi  Andreea sa întors de un timp și lucrează in privat a  rămas tot aceași doamna cu zâmbetul pe față și o energie  foarte buna  deci ca să vă povestesc eu într-o dimineață am sunat-o și  am făcut programarea   a fost foarte plăcut să o revăd din nou  ,masajul in sine a fost fenomenal iar cu partea erotică eu sincer nu am putut  să mă abțin  a fost o finalizare manuala  a fost foarte romantica ,am cartat 200lei  ,  locație decenta prosop curat ca și nota precizez 10pentru serviciul oferit de Andreea  una ca ea in Mureșul nostru nu exista !Sunt foarte fericit că sa întors o puteți contacta  pe numărul de telefon 0754377792!O RECOMAND!Te pup dulce Andreea!

  • Like 2
  • Mersi 1
Link spre comentariu

  • Oras:Everywhere
  • Oras:Everywhere
Acum 1 oră, kincsem a spus:

Buna  ziua la toată lumea ,doresc sa va împărtășesc cu voi  experiența mea cu domnișoara Andreea  după ce sa retras din domeniul  de masaj dar vin cu o surpriză către voi  Andreea sa întors de un timp și lucrează in privat a  rămas tot aceași doamna cu zâmbetul pe față și o energie  foarte buna  deci ca să vă povestesc eu într-o dimineață am sunat-o și  am făcut programarea   a fost foarte plăcut să o revăd din nou  ,masajul in sine a fost fenomenal iar cu partea erotică eu sincer nu am putut  să mă abțin  a fost o finalizare manuala  a fost foarte romantica ,am cartat 200lei  ,  locație decenta prosop curat ca și nota precizez 10pentru serviciul oferit de Andreea  una ca ea in Mureșul nostru nu exista !Sunt foarte fericit că sa întors o puteți contacta  pe numărul de telefon 0754377792!O RECOMAND!Te pup dulce Andreea!

Cam lung numarul de telefon. mai scoate un numar, cine stie.. un 7? 😊👍

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...