Sari la conținut

Justlove - 0764150802


Postări Recomandate

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

M-am simțit copt pt.o întâlnire cu Gabi și bine am făcut.

Când am dat ochi în ochi cu ea...băieți, nu mi-a venit să cred.

Totuși cunoscând vârsta mă așteptam la altceva.

Mi-am și zic in gând, sigur ea o fi ?

O față drăgălașă ușor machiată nici urme de riduri. -10 liniștit, în ani,chiar mi-a plăcut.

Ma așteptat în ceva negru, pielea îi era de un bronz plăcut și mi-am dat seama privind-o de la distanță că este cu siguranță și catifelată.

Când sa dezvelit iaca ce să vezi...o pereche de sâni fermi,simetrici, numa buni de strâns în palme.

Iar mă gândeam "cu ce se unge asta?" că încă stau așa bine.

Păsărică mică si strâmtă,iar cu gândul " sigur se dă cu erős Pista " abia aveam curaj să folosesc două degete.

Manichiura și pedichiura îngrijită.

Burtică..., da are...dar are și familie întemeiată, chiar trebe sa fi năsâmțât să îi găsești ceva de vină în condițiile date...

 

Am mers pentru o oră.

On+np am avut la meniu.

Np: se mișcă,te atinge,te strânge și cearceaful,se freacă, se mușcă,nu te mușcă.

Oral:cu gumă...fără gumă, umed, Deep și știe să o țină acolo adânc.

Țin să cred că este specialitatea casei.

Și pentru că știe și ea...

 

"O adevărată doamnă nu scuipă"

 

Finalizat in gurița aia pupăcioasă și până să mă liniștesc in timp ce mi-o sugea in continuare moștenitorii au dispărut pe gât in jos.

wow, doar în viața personală am mai întâlnit așa ceva.

Am apreciat că după finish nu sa grăbit și a stat un minut,doua cu ea încă...deja urma să mă întăresc din nou.

 

Nu am fost grăbit,poate un pic ne-am și întins cu vorba.

O experiență plăcută și relaxantă.

Mulțumesc că m-ai primit și m-ai făcut fericit.

 

 

...Tanti :)

  • Like 14
Link spre comentariu
  • Oras:fara
  • Oras:fara

M-am simțit copt pt.o întâlnire cu Gabi și bine am făcut.

Când am dat ochi în ochi cu ea...băieți, nu mi-a venit să cred.

Totuși cunoscând vârsta mă așteptam la altceva.

Mi-am și zic in gând, sigur ea o fi ?

O față drăgălașă ușor machiată nici urme de riduri. -10 liniștit, în ani,chiar mi-a plăcut.

Ma așteptat în ceva negru, pielea îi era de un bronz plăcut și mi-am dat seama privind-o de la distanță că este cu siguranță și catifelată.

Când sa dezvelit iaca ce să vezi...o pereche de sâni fermi,simetrici, numa buni de strâns în palme.

Iar mă gândeam "cu ce se unge asta?" că încă stau așa bine.

Păsărică mică si strâmtă,iar cu gândul " sigur se dă cu erős Pista " abia aveam curaj să folosesc două degete.

Manichiura și pedichiura îngrijită.

Burtică..., da are...dar are și familie întemeiată, chiar trebe sa fi năsâmțât să îi găsești ceva de vină în condițiile date...

 

Am mers pentru o oră.

On+np am avut la meniu.

Np: se mișcă,te atinge,te strânge și cearceaful,se freacă, se mușcă,nu te mușcă.

Oral:cu gumă...fără gumă, umed, Deep și știe să o țină acolo adânc.

Țin să cred că este specialitatea casei.

Și pentru că știe și ea...

 

"O adevărată doamnă nu scuipă"

 

Finalizat in gurița aia pupăcioasă și până să mă liniștesc in timp ce mi-o sugea in continuare moștenitorii au dispărut pe gât in jos.

wow, doar în viața personală am mai întâlnit așa ceva.

Am apreciat că după finish nu sa grăbit și a stat un minut,doua cu ea încă...deja urma să mă întăresc din nou.

 

Nu am fost grăbit,poate un pic ne-am și întins cu vorba.

O experiență plăcută și relaxantă.

Mulțumesc că m-ai primit și m-ai făcut fericit.

 

 

...Tanti :)

te țuc , multumesc si eu ! :kiss3

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Buna confrati.

Dupa o perioada lunga , in urma cu vreo saptamana am trecut din nou pe la Gabi(justlove). I-am scris pe mess si in 20 de min eram deja in fata locatiei. O sa scriu in mare pentru ca nu e prima recenzia la ea. Urcat sus am socializat timp de cateva minute, apoi am trecut la dus pe rand, dupa care am trecut la treburile serioase. Oralul de nota 10 din nou, cu deep, scuipat de toate. A urmat o pauza de saruturi, gfe la fel 10. Apoi montat protectia inceput cu LOT dupa care am schimbat in misionar unde am si terminat dupa cateva minute, dodgy nu am mai apucat.   Nu m-a lasat sa ies imediat dupa ce am terminat, am mai stat asa cateva minute. Apoi igienizarea , am mai vorbit cate ceva si dus am fost. 

Note.

Apect 9 
ON 10
Np 10
Locatie 10 
Gfe. 10
Pret 150 nr.

De revenit : DA

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:fara
  • Oras:fara

Buna confrati.

Dupa o perioada lunga , in urma cu vreo saptamana am trecut din nou pe la Gabi(justlove). I-am scris pe mess si in 20 de min eram deja in fata locatiei. O sa scriu in mare pentru ca nu e prima recenzia la ea. Urcat sus am socializat timp de cateva minute, apoi am trecut la dus pe rand, dupa care am trecut la treburile serioase. Oralul de nota 10 din nou, cu deep, scuipat de toate. A urmat o pauza de saruturi, gfe la fel 10. Apoi montat protectia inceput cu LOT dupa care am schimbat in misionar unde am si terminat dupa cateva minute, dodgy nu am mai apucat.   Nu m-a lasat sa ies imediat dupa ce am terminat, am mai stat asa cateva minute. Apoi igienizarea , am mai vorbit cate ceva si dus am fost. 

Note.

Apect 9 

ON 10

Np 10

Locatie 10 

Gfe. 10

Pret 150 nr.

 

De revenit : DA

ms , te tuc! :kiss3

  • Like 11
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...