Sari la conținut

Justlove - 0764150802


Postări Recomandate

Hey, din Alba Iulia fiind si cu treaba cateva zile in Oradea, am intrat pe forum si am gasit discutia asta delicioasa, vreau sa-ti transmit ca te ador. Comentariile tale mi-au facut ziua cool! Raspunsul cu poza dulceata cu capsuna ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜ esti bestiala. Mi-ar placea tare mult sa. Te cunosc in perioada cat sunt prin Oradea😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:fara
  • Oras:fara

Hey, din Alba Iulia fiind si cu treaba cateva zile in Oradea, am intrat pe forum si am gasit discutia asta delicioasa, vreau sa-ti transmit ca te ador. Comentariile tale mi-au facut ziua cool! Raspunsul cu poza dulceata cu capsuna esti bestiala. Mi-ar placea tare mult sa. Te cunosc in perioada cat sunt prin Oradea

ms :hug1 ,asa.s io, mai glumeata/nebunatica :rax2  :laugh2

decizia iti apartine... :feet  :kiss3

(eventual scrii un mesaj pe tel pt inceput)

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bihor
  • Oras:Bihor

Inca o intalnire super-reusita cu Gabi!

Am fost aseara, am scapat eu cum am scapat de acasa si rapid pana la domnita noastra!

Nu are rost sa mai descriu in detaliu cele petrecute acolo, deoarece nu cred ca mai are nevoie de laude pt a se cunoaste faptul ca este de top!

Totusi, o sa notez sa nu fac recenzia asa scurta.

Juriul a votat:

Aspect: 9 - mie imi place asa cum este, chiar daca varsta isi spune cuvantul indiferent de ce vrem noi sa facem!

Locatie: 10*** - tot ce e nevoie + cel mai sfant, discretia!

ON: 10***** - iubeste ceea ce face si se vede, asta o face speciala cu adevarat (cel putin pt mn), deep, scuipat, oua, etc. ~ meserie!

NP: 10*** - se umezeste natural, se fute natural, fara comentarii!

GFE: aici e maximum, pt mn cel putin.

Igiena: ireprosabil.

Anal nu am incercat.

Halat 150/nr (30 min aprox - eu ma aflam in imposibilitatea de a sta mai mult, efectiv nu am putut).

Recomand cu deosebita apreciere!

Raport calitate/pret: 10*** - e combinatia perfecta intre ce iti poate oferii o femeie MILF (mommy I like to fuck) si pret.

Multumesc si data asta Gabi! Te pup.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:fara
  • Oras:fara

Inca o intalnire super-reusita cu Gabi!

Am fost aseara, am scapat eu cum am scapat de acasa si rapid pana la domnita noastra!

Nu are rost sa mai descriu in detaliu cele petrecute acolo, deoarece nu cred ca mai are nevoie de laude pt a se cunoaste faptul ca este de top!

Totusi, o sa notez sa nu fac recenzia asa scurta.

Juriul a votat:

Aspect: 9 - mie imi place asa cum este, chiar daca varsta isi spune cuvantul indiferent de ce vrem noi sa facem!

Locatie: 10*** - tot ce e nevoie + cel mai sfant, discretia!

ON: 10***** - iubeste ceea ce face si se vede, asta o face speciala cu adevarat (cel putin pt mn), deep, scuipat, oua, etc. ~ meserie!

NP: 10*** - se umezeste natural, se fute natural, fara comentarii!

GFE: aici e maximum, pt mn cel putin.

Igiena: ireprosabil.

Anal nu am incercat.

Halat 150/nr (30 min aprox - eu ma aflam in imposibilitatea de a sta mai mult, efectiv nu am putut).

Recomand cu deosebita apreciere!

Raport calitate/pret: 10*** - e combinatia perfecta intre ce iti poate oferii o femeie MILF (mommy I like to fuck) si pret.

Multumesc si data asta Gabi! Te pup.

ms si eu! :kiss3

mo chinuit un pic talentu azi :laugh2

(data viitoare imi faci tu din pozitia ”solar”/(căpriță) :kiss3  :P

post-65199-0-28560900-1541091282_thumb.jpg

  • Like 17
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...