Sari la conținut

Justlove - 0764150802


Postări Recomandate

  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

 hello!!
acum 3-4 saptamani, avand drum prin capitala (drum pe care mi l-am sincronizat cu posesoarea acestui topic), la

amiaza i-am facut o vizita la hotelul in care ea se cazeaza de obicei- zona soseaua giurgiului.blonda este o

cunostinta mai veche de-a mea, de prin 2011, cand ne-am intalnit de vreo 3 ori la acelasi hotel.apoi am pierdut

legatura cu d-na, legatura care s-a refacut pe acest forum.MULTUMIRI PISICULUI!! :)
    ne-am vazut, ne-am sarutat ca 2 prieteni vechi, am socializat la o racoritoare.Gabi este o femeie cu tot ce

trebuie: ,minte, sani suficienti pentru palmele mele, :) cur de nota 10+ , mai ales ca e si primitor!! intr-un

cuvant: frumoasa, mai ales ca nu isi arata varsta!!
    dupa dusul de rigoare am inceput actiunea: sarutari pe tot corpul, FK, oral ea, oral eu, oral ea,FK, oral

eu,oral ea, oral eu,oral ea, oral eu,69, frfceklhrgehfdeg etc...nu am rezistat prea mult si am solicitat

protectia.Normal cu ea on top, se misca suuuuper, misionar, doggy. Schimbat la back door, fara lubrifiant, am intrat

cu grija, apoi mai cu simt de raspundere in "umeri-craci", asezonat cu FK, ii place anal. finalizare in prezervativ,

am mai stat putin la caldurica, FK si mangaieri. Mers la dush, apoi taclale la 2-3 tigari, pupat fata de ramas bun

si parasit locatia.
Note:
    locatia 9
camera cu tot ce trebuie, doar ca treci prin receptie...
    aspect: fata/corp 9.95
    oral    9.5 doar din vina mea.putea fi de 10, nu am mai vrut eu ca finalizam prea repede. am inteles ca face

                si CIM cu SWALLOW.
    normal 9.5
    anal   10+
    igiena 10
    GFE    10
, imi place accentul de ardeleanca!
   Cadoul 250 lei, lasati la final.

    Recomand, voi reveni ori de cate ori voi avea ocazia sa ajung in bucuresti / si norocul sa ma potrivesc cu

ea in acelasi oras.

SPOR S`AVETI!!

  • Like 17
Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Am fost pe la ea de mai multe ori si v-o recomand cu caldura...pe langa faptul va este foarte atenta la tot ceea ce priveste arta amorului, arata foarte bine 10++ si are o atitudine foarte prietenoasa...abia astept sa-mi fac timp sa merg din nou...

atat sexul oral cat si cel normal a fost la cote excelente...ne-am sincronizat foarte bine si totodata ne-am simtit foarte bine de fiecare data...

nu pierdeti ocazia sa o cautati

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Cu capul in nori
  • Oras:Cu capul in nori

Din nou Oradea

                         

                        Vin iarasi cu o recenzie dupa o intilnire cu Justlove programata de mai bine de doua saptamani,doar ca nu sa mai desfasurat in  Cluj dupa cum fusese stabilit la data cind am facut rezervarea hotelului si sa petrecut in chiar orasul unde locuieste,intr-un hotel cu SPA si cu posibilitatea de a petrece si altfel timpul petrecut impreuna,cu o mica relaxare la  jacuzi si piscina ,precum si cu o cina servita la restaurantul  hotelului.

                         Am vrut ca de data aceasta sa ai ofer doamnei si altceva decit strict sex. Cred ca merita mai mult si sa dovedit ca am fost inspirat deoarece  am primit in schimb mai multe partide de sex in acea zi si noapte ,partide ce  cu greu le voi uita.Am avut parte de partide de sex mai special ca de obicei am trait experiente sexuale ce doar in mintea mea sau petrecut pina acuma.   Acum insa pot sa spun ca le-am trait pe viu si spun cu mana pe inima ca optzeci la suta din ele se datoreaza ei.

                        

                         Initial programasem  intilnirea in Cluj unde m-am intilnit cu ea in ultimile doua ori dar  o opurtunitate ivita intre timp la serviciu ma facut  sa fiu "obligat"sa ma deplasez in interes de serviciu in Oradea si asa m-am vazut nevoit sa anulez rezervarea facuta cu doua saptamani in urma la un hotel din  Cluj si sa fac alta la unul in Oradea.    E drept ca am dat putin peste cap planurile  doamnei  care intre timp asi facuse ea o rezervare la un hotel din  Cluj unde avea intilnire cu citva colegi de forum din Cluj cu o zi inainte ,urmind ca vineri cind soseam eu in CJ sa mergem la hotelul rezervat de mine,altul decit cel unde avea ea camera.  Putin sau complicat lucrurile dar pina la urma a fost foarte bine pentru amandoi,pentru ea ca a putut face deplasarea cu mine cu masina de serviciu evitind astfel deplasarea cu o firma de transport . Iar pentru mine a fost minunat sa fac drumul  CJ  Oradea in compania foarte placuta a ei.

                         Dimineata  am discutat la tel si am asteptat-o in fata hotelului timp de  cinci minute pina a predat  camera ,apoi in urmatoarele doua trei ore am fost  calatori in aceeasi masina avind timp sa ne bucuram de povestile noastre care se pare ca au multe teme comune.    Justlove o prezenta mai mult decit agreiabila te face sa o doresti  cit mai aproape ,fizic de tine dar tind cont ca eram cu volanul in mina  am incercat sa tin mai mult mana pe volan dar sigur nu am reusit suta la suta.      Am mai oprit la o tigara la o cafea si am avut si timp sa ne mai imbratisam si sa ne sarutam cu pasiune pregatind parca ce avea sa urmeze in toata ziua si noaptea ce urma.

                         Ajunsi in Oradea am  mers direct la hotel unde dupa formalitatiile cazarii am urcat in camera si  am aruncat bagajele pe jos si fara sa mai stam mult pe ginduri am aruncat-o pe pat ,i-am dat pantaloni de pe un crac jos ,nu insa si chiloteii minusculi care oricum nu aveau decit o mica bucatica de jnur pe care l-am dat la o parte cu mana si am inceput sa-i fac un sex oral,cu asa o mare pasiune ca nu am mai tinut cont de maniere si am inceput sa ling veverita cu asa zgomot  de ziceai ca este vreun  caine pe acolo si plescaie cu limba intr-un vas de apa. Dar stiiam sigur ca ai place ca am simtit-o cum se crispeaza si a-si infinge unghile in pielea mea,fapt care ma indirjit si mai tare .Eram amindoi atit de excitati ca nu ne-ar fi pasat si daca ar fi intrat nevastamea in camera in acele clipe. Faptul ca am calatorit  impreuna si nu am putut sa facem mare lucru ,cred ca ne-a umplut pe amandoi de dorinta si a iesit ceva  aproape de pasiunea cu care fac sex animalelele manate doar de instinct.  Nu a trecut foarte mult ca am simtit cum explodeaza  licoarea miraculoasa care poarta toate miresmele placeri si pasunii.M-am oprit cu limba atingindui usor labiile si am stat acolo asa pret de vreo doua trei minute,timp in care ea tremura usor de placere si degetele ei  i-mi cautau limba umeda si plina de ea. Apoi asi baga degetele in gura  gustind si ea ce eu savurasem deja.

                   Am stat apoi intnsi ea cu capul pe pieptul meu si povestind in soapta  vorbind despre faptul ca iarasi am preluat conducerea 1-0 la aceeasta intilnire dar discutind si despre posibilitatea rasturnari  scorului  dupa ce aveam sa facem fiecare dus ,ca prima partida nu am tinut cont de nici o regula,dar eu oricum nu eram la prima experienta cu ea asa pe nepregatite si stiam ca este foarte curata si asa a fost.

                    Stiu ca  o sa ma cam lungesc cu recenzia ,dar va rog sa aveti ingaduinta cu mine  ca totusi intilnirea a durat mai mult de 24 de ore si nu pot sa scriu doar ca dupa o intilnire de o ora doua. Promit insa sa o scurtez cit pot sa nu va plictisesc prea tare.

                      Am trecut la dus amandoi in cabina de dus unde a si inceput revansa ,nu m-a lasat prea mult sa ma bucur de victorie ca a coborit  cu gelu de dus acolo unde cineva era in stare de erectie si astepta ce de mult i-si dorea. Dupa ce-l dusuli si clati  cu simt de raspundere coboara scumpa mea doamna cu gura pe soldatel  si-l lua la supt ,lins ,scuipat de mi-l facu sa scuipe in citeva minute in gura doamnei. La rugamintea mea nu se grabi sa inghita si se ridica in picioare si am inceput sa ne sarutam si sa plimbam saminta din gura in gura  cu limba ei in gura la mine si invers  incercind sa nu pierdem nimic din saminta vietii pe care pina la urma tot ea o inghiti cu un zimbet pervers si  plin de satisfactie.

                    Asa i-mi mai vedeam o dorinta impllinita.  De mult aveam aceasta dorinta si cine sa mi-o implineasca daca nu Justlove? Multumesc  Justlove :kiss3 .

                   Scorul fiind 1-1 si amindoi multumiti  am hotarit sa mergem la piscina si jacuzi pt o binemeritata relaxare :boob

              Ce a urmat numa relaxare nu a fost pt mine :slap2 putea fi da nu cu Justlove ,stiiam totusi ca ma avertizat ca daca vom fi singuri sa ma tin bine ca ea nu stiie sa inoate si  o sa stea tot timpul in bratele mele,da ce nu stiiam era ca o sa stea si cu mina in slipul meu. Ce o iesit va inchipuit nu am stat prea mult la piscina ca erau niste alte persoane pe acolo :snap  si din cauza pozitiei ciudate in care statea slipul meu a trebuit sa plecam repede in camera ca altfel eram nevoit sa o las sa sa"inece" acolo :slap2 .

             Ajunsi in camera  m-am razbunat si am executat-o din nou cu un sex oral 2-1 dar fara pauza ma executat si ea cu un sex normal protejat de toata isprava  trecindu-ma prin toate pozitiile  ce i-au venit in minte :slap2   de am terminat in caprita fara sa ma bucur de anal :no2 .E prea buna :clapp

        IOI vorba ei ce futai mi-o tras si 2-2

                      Apoi pauza ce o urmat  o fost o cina  doar cu noi doi in restaurant si foarte multa poveste si refacere cu apa minerala ,amindoi nu prea consumam alcol.

 

        In camera din nou am cerut un somn de voie si ascultat muzica ca eu veneam dupa niste evenimente foarte solicitante din viata mea iar ea dupa un Cluj :gifs_ojos si doua zile solicitante.

 

        Ne-am culcat cu promisiunea ca maine..... :waytogo .Am stat imbratisati  putin ne,am sarutat  apoi ea vata in urechi stiu deja ca asa doarme :ylsuper

              A doua zi dimineata a urmat o mica igenizare si o partida de oral  bestial si un normal protejat care sa terminat cu finalizare in gurita cu inghitire fara a mai avea vreme de jocul

cu sperma ca sa grabit sa o inghita sa nu cumva sa i-o fur :giggle:

             Conducea deja cu 3-2 si muream de ciuda asa ca am plecat "suparat" la micu dejun da mi-a promis ca i-mi va acorda sansa de a egala pina parasim camera :ewpu De unde inca o finalizare la mine? m-am resmnat si am plecat la masa.

   Ajunsi in camera  am inceput sa fac bagajele stiind ca nu mai puteam sa mai am o erectie :rever ,pe naiba uitasem ca sunt cu Justlove .

Credeti-ma ca nu stiu ce face fata asta ca in urmatoarele minute am facut sex in picioare pe la spate ea cu mainile pe birou si eu pompind ca un disperat cu nadragii in vine de nu stiu nici acum cum so-ntimplat :350x :slap2 :clapp .

  Si din 3-2  so facut 4-2 da jur cu mana pe inima ca e cea mai dulce infringere :crazylove .

Ajung la final cu notele     ZECE PE LINIE  10   10 si chiar daca o sa supar pe cineva voi mai face recenzii la acest topic

 

     Cadoul 200e   timp o zi  si o noapte.                    Multumesc  JUSTLOVE :kiss3

 

  • Like 18
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

 

Love, Justlove.

------------------------

 

Am cunoscut-o acum câteva zile,

....i-am trimis mesaj prin PM și am întrebat-o dacă mai este prin București, mi-a că este în Oradea și că mâine dimineață vine în capitală cu oarece treburi , și că am putea sa ne vedem , eu băiat bun cum sunt m-am oferit să o iau de la gară ,zis și făcut , dimineață cine era în gară și o cauta pe Gabi ( Justlove) ?...eu !!

.....prima impresie. ....O milfeta blondă cu trăsături frumoase , care nu își arată anii , sociabilă vorbești cu ea orice. ...facem cunoștință și plecam spre hotel....

.....odată ajunși în locație mai stăm puțin de vorbă , îi spun ca să ne vedem peste vreo doua ore, totuși era o fata care venea dintr-o călătorie de 12 ore cu trenul , doar nu era să sar pe ea, are și ea tyming-ul ei , așa ca am lasat-o ca sa-si revină. ...

După câteva ore iată-ma în camera de hotel cu Gabi , dezbrăcați și cu dușurile de rigoare făcute începând. ......

Acțiunea. ...care sa petrecut cam așa. ...

..incepem cu sărutări , are o gurita dulceee, continui pe sânii plini , nu prea mari, cam de mărimea 2-3 maxim ,

mă las în jos pe corp , o sărut pe fese, pe picioare după care ajung la pasarica. ..... sa terminat cu gluma, fata asta zici ca e cameleon , sa metamorfozat , nu mai era aceeași fata care am cunoscut-o mai devreme , super sensibila, tresare la cea mai mica atingere, intru eu puțin la oral , pasarica e diamant , curată fără miros, este reală, chiar cea din pozele din topik-ul ei, deci pozele sunt reale , și Cum îmi făceam eu treaba așa bag subtil un deget în pasarica ei pofticioasa masandu-i punctul G, ..acum funduletul ei îmi face cu ochiul ( maro) și mai bag un deget la anal , ca dee , mai aveam 4 care stăteau degeaba și șomau, ....și ia-o tată la frecat, ....gemete, zvarcoliri, trairi intense, în nici un caz nu au fost false, că la așa tratament și cea mai frigida femeie avea orgasm. ...când am văzut ca nu mai poate am băgat-o la oral.....nu face deep, dar îi place să poposească pe zonele anexe, trage de ouă de nu se poate , ți-l face beton, îl mai bagă în gurita și trece iar la ouă , și tot așa un dute vino, bineînțeles totul umed și călduț. ....mă luase draci ăia mari și îi cer sa montam capisonul din cauciuc, ..intram la normal...O iau și o pun pe mine , îi place să se frece, sensibilitate mărită, eu mă bucuram de sâni ei, schimbăm puțin misionar după care trecem la un 69 veritabil, super tare, stăm un timp și o opresc ca mă

termina, trecem pe la spate , aici mă anesteziase , mișcări frumoase, contre puternice, îmi sosise în cap

repede o întrebare, ....cum o fi fost fata asta la 20--25 de

ani??...eu nu sunt mort după anal, dar ea te face în așa

fel încât sa ți-l dorești cu ardoare, asta sa si întâmplat. .

îi zic...hai puțin și la fundulet, ok fără probleme.....

.puțin gel și intra tată, bineînțeles ușor ca să nu stricam momentul de frumusețe, aici sa rupt filmul, îi place tare de tot , contre, ..Uffff. ..adevărat război, care pe care , vă dați seama ca a câștigat ea , pentru că ma terminat așa , ma omorât fără nici cel mai mic regret, zâmbea când eu eram pe lumea cealaltă, ...nimfomana tată. ..

Și așa se termină întâlnirea noastră, mi-a făcut plăcere sa o cunosc pe Justlove, până și numele e sugestiv.

..

și acum Notele pentru Justlove. .....Gabi.

Gfe. .....10...

Fk. ......9...

Oral.......8.....asta e , unde e bine , e bine!

Normal .....10 ..are o pasarica supersensibila, de zile mari

Anal........10...cred că este la egalitate cu Alexandra 31

( Văcărești) sau foarte puțin mai sus.

Cadoul ......200 Ron. ...dați de dragul ei.

În concluzie, merită încercată măcar o dată , că după aia ți-o dorești mereu , nu este o femeie super frumoasă ( cred ca în tinerețe o fi fost ) e plăcută spre frumoasă, dar ce faci cu ea rămân amintiri vii pe creier.

Te pup Gabi, și la următoarea vizită în București sunt al tău , sau ești a mea.......

 

Salutare tuturor. ......O recomand.

  • Like 14
  • Minus 8
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Salutare tuturor!

 

Am cunoscut-o si eu pe Gabi, intr-un sfarsit de zi, in vizita mea la Oradea... o deplasare care a meritat din plin!!

Desi vorbisem cu ea cu cateva zile in urma sosirii mele in oras si aflasem ca este ocupata pentru acea seara, am luat legatura cu ea si am stabilit sa imi faca o vizita la hotelul unde eram cazat. M-am pregatit, am facut un dus si am imbracat halatul din dotarea camerei de hotel. Gabi a fost foarte prompta si a venit la locul faptei asa cum a spus, dupa ce a apucat sa faca un dus, pe la 22.40... eu o asteptam si fumam o tigara la un pahar de vin, fireste, rosu... asa, sa imi fac curaj pentru ce va urma, bineinteles. I-am deschis usa la care a batut foarte incet, discret... pe holul hotelului era intuneric, lumina aferenta nu se aprinsese din cauza senzorului... Paseste incet in camera, facem cunostinta si apoi ma intreaba:

- "Raman?" 

- "Bineinteles!" i-am raspuns, ferm si doritor de fapte mari!

Era imbracata intr-o bluza usoara, de vara blugi albastri si incaltata cu pantofi cu toc. A intrat in camera, s-a asezat pe celalalt fotoliu, am servit-o cu un suc si o tigara si am inceput sa povestim... Apoi, tacticoasa, si-a scos din geanta un accesoriu si si-a prins parul, ca sa nu o incomodeze in actiunea ce avea sa inceapa intr-o clipa!

 

Si ce actiune!!

 

Mai intai a "scapat" de bluza... apoi, cu grija, s-a dezbracat de blugi... avea o surpriza pentru mine, ascunsa pe sub blugi: venise imbracata cu ciorapi cu banda, negri, portjartier si chilotei minusculi, cu snur la "spate", exact asa cum i-am povestit ca imi place inainte sa ajung in Oradea!! 

Si-a scos sutienul si am inceput sa ne sarutam patimas, cu pofta, de parca o faceam de o viata!! Fiind in picioare, mi-a dat jos halatul, am intors-o usor cu spatele la mine, am mangaiat-o pe sani si am inceput sa o sarut usor pe gat, pe spate... coborand usor spre bucile ei numai bune de... toate! m-am asezat in genunchi, ea s-a asezat cuminte in pozitia "caprita", sprijinita de pat si am inceput sa ii explorez piersicuta cu limba, ea tinand cu mana chiloteii... ma rog, snurul acestora, ca sa nu ma incomodeze... Si ce limbi i-am dat!! Asa cum imi place mie, "pe la spate"...!! Si i-am explorat si funduletul cu limba si un deget, alt deget fiind deja in piersicuta ei care s-a umezit instantaneu! Mi s-a intarit "surubul", o erectie de zile mari, cum de mult timp nu mi s-a mai intamplat! Apoi rolurile s-au schimbat... ea s-a asezat in genunchi in fata mea si a inceput un sex oral senzational!! O sugea cu pofta, umed, catifelat... o lingea de la oua in sus si invers... m-a lins si m-a supt extrem de placut, mi-a scuipat-o... de parca nu imi mai simteam scula ci doar placerea de a fi toata in gura ei pofticioasa si perversa... acea perversitate placuta, provocatore... O tineam de cap cu mainile si o impingeam usor spre mine... simteam rasuflarea calda a ei si ma innebunea, sugandu-ma... gemand de placerea actului!

Am asezat-o pe pat si am inceput iar sa o ling... am sarutat-o peste tot... apoi si-a scos portjartierul si chiloteii, ramanand doar in ciorapii cu banda... eu o lingeam, ea se mangaia pe sani, gemand de placere... apoi m-a prins de cap cu mainile si m-a apasat usor spre piersicuta ei doritoare de placeri... a fost randul meu sa ii mangai sanii si sa o strang usor de ei... carnosi, tari, cu sfarcurile ce aratau excitatie! Am schimbat iar pozitia... a fost randul meu sa stau pe spate si ea sa ma "lucreze" asa cum stie cel mai bine si cum ii face placere sa o faca! Iar m-a supt... si mi-a pus prezervativul cu gurita ei si buzele care au alunecat usor pe "surub" Apoi si-a infipt "piulita" in "surub"... si a inceput repriza de echitatie!! Galop... si trap... si iar galop... si ii place sa se frece... la maxim!! Ba cobora spre mine si ma saruta, ba isi mangaia sanii... si tot asa, pana cand, fotoliul din coltul camerei mi-a facut cu ochiu' si i-am spus sa o iau pe la spate, ea in fotoliu, in genunchi... si am inceput sa ii dau pe la spate, ea contrand foarte frumos si spunandu-mi sa ii dau tare... O apasam cu mainile pe spate, pe buci, iar pe spate... o trageam de sani... Am intrebat-o daca ii place tare si mi-a raspuns ca da! Si da-i... si impinge... am inceput sa ii aplic palmute pe cur si ii placea... placerea ei devenise de acum placerea mea! Am strans-o usor de gat cu o mana, iar cu cealalta am continuat sa ii dau palme la cur si sa o apas pe spate... Ce mai, senzational! I-am spus ca vreau sa facem sex anal, acceptand imediat!! S-a oprit putin din tot demersul lucrurilor si s-a lubrefiat putin in zona anala, introducand un deget inauntru... apoi mi-a uns si "surubul", pentru o intrare facila in "dosul" ei! Pozitia? Tot pe fotoliu si tot pe la spate!! Si am inceput iar sa ii dau... cat de adanc am putut!! Surubul intrase in cealalta piulita si se simtea grozav acolo! Iar ei ii placea si contra orice miscare a mea cu contre ce le simteam in baza sculei mele si in oute!! Mi-a venit ideea sa o iau "de sus" in orificiul anal si ne-am mutat in pat, pentru a ne desfasura mai bine! S-a asezat cuminte in genunchi in pat, aplecata in fata, cu capul in perna si cu fundul primitor si doritor in sus... si am intrat iar intre bucile ei "de sus" sprijinindu-ma cu mainile iar pe spatele ei, calarind-o intens si pervers! Dupa ce mi-au obosit "planetarele", s-a intins pe pat, cu fata in jos cu picioarele lipite dar cu fundul iar la dispozitia sculei mele... si am penetrat-o asa, plin de pofte si dezmaturi, pana cand am simtit ca ma apropii de apoteoticul final... i-am spus ca vreau sa o stropesc cu sperma mea pe fata, in gurita... asa ca, am coborat din pat, ea s-a asezat in genunchi si eu in picioare langa pat, am scos prezervativul si iar a inceput sa imi suga scula... o apasam cu mainile de cap si nu ma slabea deloc... cand am simtit ca imi vine sa termin, m-am retras putin, mi-am luat "surubul" in mana si mi-am dat drumul, stropind-o pe fata, pe buze, in gura, pe sani... apoi mi-a luat iar scula in gura si mi-a supt si ultima picatura de sperma!!

Un numar extrem de reusit, plin de actiune de vreo 30 de minute care m-a multumit pe deplin! Iar Gabi s-a aratat extrem de satisfacuta de desfasurarea lucrurilor!

A mers la baie si a facut un dus rapid... apoi si eu am facut acelasi lucru, revenind in camera, unde am fumat cate o tigara si am povestit... discutam de parca ne stiam de o viata, ca doi vechi prieteni, ea fiind foarte comunicativa, ceea ce mi-a placut foarte mult! Apoi decidem scurt ca mai trebuie sa mai facem un numar de sex... zis si facut! Stateam pe scaun in fata fotoliului unde era asezata, mi-am desfacut picioarele si s-a, aplecat catre scula mea, incercand sa o invioreze... si iar m-a supt, incet, incet intr-un mod extrem de placut... Si, pentru ca Gabi isi face foarte bine treaba, "surubul" iar s-a intarit! M-am asezat din nou pe pat, cu fata in sus, ea continuand sa mi-o suga... La un moment dat, a luat o guma mentolata in gura ca a simtit ca i s-a uscat gura si mi-a spus: "sper sa nu te usture de la menta!" Ce senzatie unica!! Scula a inceput sa se "racoreasca" intr-un mod placut si bine! I-am spus sa puna iar caciulita si s-a executat imediat, in acelasi mod extrem de eficient: cu gurita si buzele ei, evident! Apoi s-a asezat iar in pozitia "caprita" pe pat, desfacandu-si picioarele larg si intrebandu-ma daca este bine asa, eu fiind in picioare langa pat... bineinteles ca este!! Cum sa nu fie, cand eram intre picioarele ei, pe la spate, intr-o priveliste deosebita? Si iar da-i si da-i... si iar palmute peste cur... iar apasata de mainile mele pe spate... si trasa usor de par...

Am decis sa schimbam pozitia dupa cateva minute in pozitia clasica... s-a intins pe spate si m-a primit bucuroasa intre picioarele ei, incapand iar sa pompez... este clar ca ii place sa se frece, mult si bine!! I-am luat picioarele si le-am pus pe umerii mei, sprijinindu-ma in maini... Ea: "Aaa... umeri-craci!!" a spus, plina de satisfactie! Am continuat asa pret de cateva minute, sarutandu-ne atat cat ne-a permis pozitia... Fiind excitat la maxim (cum reuseste sa te faca in asa hal... ) mi-am dat drumul in prezervativ, in mod glorios!

Apoi, iar dusurile de rigoare... si am sta putin intinsi pe pat, lipiti, sarutandu-ne multumiti de tot ce s-a intamplat!

Eu? Foarte multumit de aceasta prezenta deosebita! 

Am mai fumat cate o tigara, am mai povestit la un suc ca vechii prieteni (eu am cunoscut-o doar cand a intrat pe usa camerei de hotel) si ne-am despartit dupa miezul noptii, dupa vreo 20 de minute trecute fix de ora 12 din noapte! Si ea care spunea ca doreste sa nu intarzie dincolo de miezul noptii!

 

Gabi, iti multumesc pentru tot si pentru ca am avut ocazia sa te cunosc!

 

Iar voua, forumistilor, va multumesc pentru recenziile voastre care m-au impins in "pacatul" de a o cunoaste pe Gabi!

 

Si cum spune ea, o zi faina sa aveti!

 

Si acum, notele:

GFE: 10 (zece)!

FK: 9+

Oral: 10 (zece)!

Normal: 10 (zece)!

Anal: 10 (zece)!!

Locatie: hotel

Cadoul: 250 lei (costuri de transport incluse)

 

Prestatie per ansamblu: la superlativ!

 

Recomandare: DA!

De revenit? DA, cu proxima ocazie!!

  • Like 20
Link spre comentariu
  • Oras:Grosswarden
  • Oras:Grosswarden

Dupa o absenta de cateva luni pe forum cu recenzie, am trecut si eu intr-una din zilele trecute pe la aceasta doamna, nu are locatie, se deplaseaza doar ''outcall''.

Actiunea a avut loc intr-un apartament cu o camera cu regim hotelier intr-un cartier din Oradea. Deplasare cu taxi.

Foarte punctuala, a ajuns inaintea mea cu cateva minute, o doamna placuta fizic, chiar dragutza.

Am urcat in locatie impreuna, am discutat una alta, ne-am incalzit un pic, am facut cate un dus si am trecut la actiune.

Foarte atenta la toate detaliile, m-a intrebat intr-un mod foarte politicos ce nu poate face, am enumerat punctele senzuale si a inceput cu sarutari ,,criminale'' , mangaieri tandre, dupa care s-a pus in genunchi si a urmat un oral de toata frumusetea.

Am mai schimbat pozitii, 69 fiind preferata mea, atentie la oo, supt,lins ,tot , degete si limbi in pasarica, apoi in fund, cca 20 minute, apoi s-a trecut direct la anal fara prezervativ in pozitia lady-on top cu spatele la mine, dupa care schimbat ''in lingurita'' si in final ''doggie-style'' anal eu fiind in picioare pe patul ''matrimonial'', bineinteles terminandu-ma in anusul ei in aceasta pozitie acrobatica.

Am fumat cate o tigara, ne-am mai destins impreuna, cca 20 minute, foarte amabila si politicoasa, cu un GFE foarte ridicat, parca ne-am fi cunoscut de o viata si am fi fost amanti, dupa care am trecut la repriza a doua.

Voi continua recenzia un pic mai tarziu, fiinca a intervenit ceva...

  • Like 7
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Grosswarden
  • Oras:Grosswarden

Continuarea recenziei, sau mai bine voi da copy-paste cu prima parte sa fie o recenzie completa :

Dupa o absenta de cateva luni pe forum cu recenzie, am trecut si eu intr-una din zilele trecute pe la aceasta doamna, nu are locatie, se deplaseaza doar ''outcall''.

Actiunea a avut loc intr-un apartament cu o camera cu regim hotelier intr-un cartier din Oradea. Deplasare cu taxi.

Foarte punctuala, a ajuns inaintea mea cu cateva minute, o doamna placuta fizic, chiar dragutza.

Am urcat in locatie impreuna, am discutat una alta, ne-am incalzit un pic, am facut cate un dus si am trecut la actiune.

Foarte atenta la toate detaliile, m-a intrebat intr-un mod foarte politicos ce nu poate face, am enumerat punctele senzuale si a inceput cu sarutari ,,criminale'' , mangaieri tandre, dupa care s-a pus in genunchi si a urmat un oral de toata frumusetea.

Am mai schimbat pozitii, 69 fiind preferata mea, atentie la oo, supt,lins ,tot , degete si limbi in pasarica, apoi in fund, cca 20 minute, apoi s-a trecut direct la anal fara prezervativ in pozitia lady-on top cu spatele la mine, dupa care schimbat ''in lingurita'' si in final ''doggie-style'' anal eu fiind in picioare pe patul ''matrimonial'', bineinteles terminandu-ma in anusul ei in aceasta pozitie acrobatica.

Am fumat cate o tigara, ne-am mai destins impreuna, cca 20 minute, foarte amabila si politicoasa, cu un GFE foarte ridicat, parca ne-am fi cunoscut de o viata si am fi fost amanti, dupa care am trecut la repriza a doua.

Deci dupa o pauza de cca 20 minute, timp in care ne-am cunoscut mai bine, fiind prima data cand m-am intalnit cu dameza, am inceput din nou sa ne incalzim cu mangaieri deochiate, dezmierdari, un oral din partea ei de calitate cu incercari de deep-throat, ba in genunchi eu in picioare, ba eu intins pe pat, 69, dupa care a urmat o repriza de normal protejat , a pus caciulita cu cura, super-profesionista, s-a pus in pozitia misionar, cshimbat in mai multe pozitii, ''umeri-craci'' , ''lingurita'', lateral eu deasupra, in fine pe la spate, cca alte 20-30 minute de nebunie , terminat in caciulita in pozitia ''doggie-style''.

Am fumat din nou cate o tigara, discutii, dus, amandoi ,era la miazazi, deci cald, dupa care ne-am imbracat si am plecat impreuna.

Toata distractia cca 1 ora si 30 minute, nu a ridicat telefonul niciodata, era pe silentios, nici nu a luat bani inaimnte de actiune

Costul distractiei 50 euro + 30 lei locuinta,30 taxiul , deci sub 300 lei.

Si acum jurizarea :

Locatia inchiriata : 10

Aspect dameza corp  : 9 , fata 9 , sani 9, fund 9

Oral neprotejat : 10

Normal protejat : 10

Anal neprotejat : 10 ++++++++

GFE : 10 ++++++++

FK : 10++++

Nimic de reprosat, de revenit DA, de recomandat cu incredere DA, raport pret+calitate foarte bun in comparatie cu ce exista pe piata.

Pentru doritorii de gang-bang se poate negocia cu 350 lei pentru 2 barbati de incredere.

Succes la ''putut'', sa aveti spor...

  • Like 8
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot

Salutare

 

 

     Avand in vedere ca aveam o fantezie mai veche,aceea de a face sex anal cu o femeie de 35 de ani compensand cu pozele superbe dar mai ales recenziile pozitive, am decis sa trec la actiune.Sun acum o zi la nr de telefon mai sus mentionat,si imi raspunde o voce de femeie adevarata,coapta fiind excitat teribil pe moment am decis fara exitare de a planifica un duel pe ziua de astazi,stabilind tariful ptr o ora de sex total 50 de euro.

     Astazi pe la pranz o resun sa clarific daca pot sa trec pe la ea   si deoarece actiunea s-a desfasurat pe teren neutru,am facut o mica plimbare in zona locatiei dansei facem cunostinta,o minunatie de femeie blonda cu buze carnoase,cocheta,parfumata,machiata,de imi vinea sa sar pe ea in mijlocul strazii de unde am **obligato** sa vina cu mine,la o locatie bine cunoscuta de ea in Velenta

    Ajungem la locatie  cu taxiu,intram intr-o garsoniera curata,racoroasa,cu un pat dublu,confortabil,ma dezbrac si intru la dus,baia utilata cu geluri de dus si prosoape curate,termin intra si ea la dus intre timp eu asteptam in camera.Se intoarce Gabi si se intinde langa mine,o femeie in adevaratul sens al cuvantului,si incepem cu un frech kiss de zile mari,ea in acest timp isi stimula clitorisul,o sarut pe gat,o musc de barbie,si ajung la **merisoare** superbe medii de tie era mai mare placerea sa le saruti,lingi cu sfarcuri f erecte combinat cu pielea fina si catifelata de te face sa inebunesti.Cobor usor spre buric cu saruturi  si ajung la savarina,epilata,superba,dependenta totala,si incep sa o sarut ea statea pe spate si eu intre picioarele ei,lingeam cu pofta,devenea tot mai fierbinte,se lubrifia natural,dupa cateva minute introduc un deget simtind contractiile,deja devenea tot mai fierbinte ,clitorisul se dublase ,cu cat gemea mai tare cu atat te face sa ii oferi mai mult.Montez prezervativul fara sa am nevoie de oral(nu sunt mare fan) si intru in savarina din pozitia umeri craci,parca eram in sahara,fiind asa fierbinte si la prima experienta cu ea nu am rezistat prea mult si explodez glorios in prezervativ,raman in ea inca vreo 2 minute,imbratisati si ne sarutam.

    Partea 2-a.stam vreo 10 minute si discutam una alta,ea e o femeie f misto,inteligenta,te face sa te simti bine,facem dus amandoi si revenim in camera,ascultam putina muzica.Se aseaza langa mine si imi incepe un oral de zile mari,deep,umed  cu schimbari de ritm de ma simteam in al 9-lea cer,ma concentram sa nu ma termin prea repede,ea isi pregatea funduletzu cu lubrifiant,imi monteaza prezervativul cu gura,misto senzatie.

O pun in pozitia capra,pregateste junioru ptr intrare,putin mai greu a intrat dar restu e nebunie,o senzatie fierbinte dar stramta,parca intrai in ceva matasos plus caldura corpului,ea isi masa savarina in tot acest timp.Priveliste deosebita sa vezi acel fund cum e patruns sa o tii de sani in timp ce esti in  ea,ma faceau sa ma simt pe alta planeta,incepea sa geama ce te facea sa fii si mai salbatic dupa vrea 5 minute de anal de vis am finalizat in prezervativ in pozitiia doggy.Ma intind pe spate ptr o bine meritata revigorare,ea imi luase gumitza si intrand din nou la dus.

 

 

   Comand un taxi si ne luam ramas bun,cu un pupic dulce,fiind f satisfacut k mi-am indeplinit o fantezie mai veche

 

note:-locatia:8  neutra,curat,aerist

        -aspect:10 mie imi plac milf-urile

        -sex oral:10,deep,umed,cu schimbari de ritm,si atentie la oua

        -sex normal:10 se misca bine,pasarica stramta,lubrefiere naturala

        -sex anal:10,super

        -pret:-50 euro ora de sex total

                 -30 camera

                 -30 lei taxiul                             

        -recomandare:da,in special daca iti plac mif-urile,ptr mine a fost superb

        - de revenit :da

  • Like 15
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salutare.

Fac această recenzie cu o întârziere de două săptămâni.

M-am revăzut cu Gabitza în București , ultima oară când a venit ea ( în interes de serviciu) , ne-am întâlnit în locația știută , acțiunea a debutat puțin altfel față de luna trecută ( menționez că nu ne vedem decât când vine ea în București) ...mă așteptat îmbrăcată foarte sexi , ciorapi plasă negri cu portjartier , un fel de corset negru care îi scotea sânii în evidență și pantofi cu toc , ma surprins de data aceasta,

Acțiunea a decurs ca data trecuta , super tare....început cu sărutări , degenerand în Fk , gustat puțin din pasa, care nu mă sfiesc să spun că e diamant ( pt mine) dar se și vede în poze, oral din partea ei , deep , umed, atenție mărită peste tot , trecem la normal cateva poziții ,anal și finalizare, și uite așa a trecut o oră fără sa clipești, îmi place foarte mult de ea că e foarte atentă , e ca o nevastă iubitoare care are grijă de tine ,

Vreau să menționez faptul.ca e singura Milf cu care ma mai văd în prezent , și care e și cea mai bună,

Niște Note.....nu că iar mai trebui, dar hai....

 

Gfe. ....10

Fk..........9....eu nu fumez....simt tot.

Oral.........9,5

Normal.....10

Anal.......10

Cadou.....200.

Și îi acord un mare ..10.. pentru naturalețea ei.

Te pup Gabitza . ( justlove) te aștept în București.

O recomand .....e bună rău. ...cel puțin mie îmi place.

Salutare și numai bine.

  • Like 9
  • Minus 8
Link spre comentariu
  • Oras:Acolo unde sunt primit cu drag! - CJ
  • Oras:Acolo unde sunt primit cu drag! - CJ

Mai intai de toate vreau sa transmit cateva salutari calde colegilor din Oradea, poate cea mai stransa/legata comunitate de aici de pe forum - noi, clujenii, mai avem de invatat de la voi.

 

In al doi-lea rand vreau sa o salut si pe JustLove.

 

Si sa inceapa poveste:

 

Acum ceva vreme, sa tot fie vreo 4-5 saptamani de atunci, Just Love ne-a facut o vizita sub poalele Feleacului, si bine-a fost ca a venit.

Discutia initiala am purtat-o aici pe forum prin PM, unde am fost anuntat de intentia ei, de servici si remuneratie, mi-am facut o programare, undeva cat mai tarziu, ca asa is eu, ma intind la povesti destul de mult si nu vreau sa fiu stresat ca urmeaza dupa mine vre-un alt coleg. Cand s-a implinit sorocul (undeva pe la ora 7) am pornit in tromba catre hotelul "ala fain de pe Cetatuie", din punctul asta de vedere 10+ pentru alegerea facuta. 

Trebuie sa recunosc ca, atunci cand am vorbit pe PM mi-a spus si cum sa-i gasesc profilul ei de FB dar am scris ceva gresit sau naiba stie, dar ideea e ca am dat peste o alta escorta... in fine, ideea e ca atunci cand a deschis usa camerei, eu aveam in minte o imagine gata zugravita iar in fata mea era cu totul altcineva. Pret de cateva secunde am fost putin uimit, dar.... am inceput sa "studiez" pe cea care-mi deschisese usa si mi-am dat seama ca ceea ce vedeam era mult mai interesant decat cea pe care o vazusem pe FB.

 

M-am asezat usor/timid pe patul dublu queensize (1400x2000 pentru cei care nu stiu), si ma uitam la ea, si admiram cat de bine poate arata tinuta de "shaworma" (asa le spun eu fetelor impachetate doar intr-un prosop), ma uitam la ea, si, imi multumeam pentru alegerea facuta - din punctul meu de vedere segmentul de varsta cuprins intre 28-38 de ani este cel care cu adevarat stie ce vrea de la un barbat, iar cand e vorba de "actiune" tu esti cel care ramane uimit de oportunitatile ce se deschid in fata ta.

 

Stam la povesti, fumam, povestim, radem, facem conversatie, ne cunoastem, ne studiem, ne facem scenarii mentale. Dupa ce am tot povestit.... si credeti-ma ca am tot povestit, imi spune ca ii e putin foame, asa ca am pus mana pe telefon si am comandat doua pizza gustoase cu livrare direct in camera. Intre timp, ma cer frumos la un dus de improspatare si revin in camera impachetat la randu-mi intr-un prosop. Mai stam putin de vorba si incepem usor usor sa ne apucam si de ceea ce isi dorea fiecare. 

 

Si incepem usor, timid si ne inflacaram pe parcurs pana cand a batut la usa tipul cu pizza; e cu ciucurelul ridicat la 145 de grade, cu un halat pe mine care nu reusea sa-mi ascunda barbatia si cautandu-ma de bani, ii deschid tipului sa-0i platesc pentru cele doua pizza ii las o groaza de bani bacsis ca nu aveam nici un chef sa astept sa-l vad cu se cauta prin borseta dupa rest si fuguta repede in pat langa ea, sa care cumva sa se duca dracului momentul oricum futut de pizzer.... si reluam de unde ramasem. Oral eu, oral ea, 69, sarutari mangaieri, anilingus, un mic vibrator jucaus care a reusit sa ne stimuleze pe amandoi si cel mai important lucru CLICK-ul care s-a produs din prima... Dupa o finalizare de zile mari, fugim repede pana la dus sa ne reimprospatam si ne punem sa mancam si sa povestim, vrute si nevrute.... Apoi reluam o noua runda, unde, la un moment dat ajungem la montarea prezervativului: era verde -  im inceput sa rad ca mi-am adus aminte de vorba unui amic care tot timpul spunea "Ba, pula verde!"... ne amuzam, apoi continuam sa ne scufundam in placeri trupesti dupa care de multa vreme tanjeam....

 

Schimbam multe pozitii, si intr-un sfarsit finalizez cu brio....

 

Nu am descris intr-amanuntul toate pozitiile sau tot ce am facut, dar va garantez ca nu exista acronim pe forumul asta care sa nu-l fi facut, iar insiruirea de pozitii ar fi destul de lunga.

 

Despre JustLove: MILF blond vopsit, corp frumos, armonios, fusiform 9+.

Atitudine: 10

Oral: 10, ca e ca saworma: cu de toate

Normal: 9, doar din motive de nepotrivire de fizic

Anal: 10

 

Cat am oferit? Mai mult decat cadoul standard, dar pot sa va spun ca am, plecat abia la ora 12.00.

 

Recomand?: DA, o recomand acelor care vor sex adevarat si nu fotomodele frigide care se scarbesc cand vad un varf de pula.

O sa revin?: DA.

 

Imi cer scuze ca recenzia e atat de slab scrisa, si mai ales atat de tarzie, dar stau acum acasa, si mi-am adus aminte de ea si de clipele petrecute si m-a apucat nostalgia!

 

Spor s-aveti! si salutari de la Cluj

 

 

PS: Felicitari pentru promovarea ei la escorte de TOP, merita cu varf si indesat.

PPS: JustLove e ca si Gina (de la Top Cluj) doar ca blonda si mai simpatica 

 

 

  • Like 21
Link spre comentariu
  • Oras:Cu capul in nori
  • Oras:Cu capul in nori

De  data aceasta Tg Mures

                                      

                                             Dupa cum am spus nu o sa ma opresc din scris recenzii la fiecare intilnire cu Justlove atita timp cit voi avea parte de trairi intense si ceva nou. Atunci cind toata actiunea se va desfasura ca si "acasa" nu voi mai scriie. Dar pina atunci incerc sa va  povestesc asa cum ma pricep eu si poate o sa va fiie de folos sa o cunoasteti mai bine cind o sa-i  solicitati serviciile.Nu e cazul sa o mai descriu ca are destule recenzii din care sa va dati seama  cum este,la fel are si poze reale pe care le pot comfirma . Dar sa incep  recenzia  propiuzisa. Am hotarit sa ne vedem din nou si sa terminam  finala care vorba unui coleg putin rautacios de pe forum se inscrie in spiritul unei competiti sportive,el comparind-o cu CM de fotbal . Este drept ca eu am  incercat sa scriu ,sau ma rog,descriu partidele de sex ca si pe o competitie sportiva ca doar  sigur e si asta un "sport" chiar daca pt acest sport nu este nevoie decit de Vointa si Putinta. Va spun asta asa ca in domeniul sportului am activat  ceva ani si la nivel Mondial ,dar nu in Fotbal.

 

                                             Am hotarit sa mai schimbam orasul  in care sa ne vedem ,vroiam un oras drag mie  din mai multe motive si pe care  ea dorea sa-l viziteze fiindca nu-si mai amintea daca il vazuse vreodata ,poate in copilarie.Am ales Tg Mures,oras care ma face sa retraiesc  o mare parte din realizarile mele pe plan sportiv si nu numai, un oras  f.f frumos cu hotele de cea mai buna calitate si cu SPA-ul mult dorit, relaxare si petrecerea timpului intru-n mod foarte placut, nu numai strict intr-o camera de hotel..Am ales un hotel cu cel mai  fain centru SPA din  tara dupa parerea mea, am rezervat camera si  totul era pregatit de de intilnire.Singura problema ,dar si aceia **spam editat** pe care am rezolva-o era cu nu avea mijloc de transport  comfortabil  Oradea -Tg Mures. Am asteptat-o in gara la Cluj si de acolo  cu masina  in Tg Mures.

                                         Acum incepe adevarata intilnire . Am avut parte de o calatorie cum nu am mai facut in viata mea am mers  cu mina mai mult  intre picioarele ei ,fosta-m sarutat ca de nevasta-mea cind i-mi era numa logotnica iar  de mina  divina in pantaloni mei ce sa mai zic.  Asa se face ca habar nu am cit timp am facut din Cluj pina in Tg Mures stiu doar ca la intrare in Mures  am intrat intr-un Maal sa facem mici cumparaturi si cind am iesit nu am mai gasit masina in parcare vreo jumatate de ora. Am tot cautat-o si acum nu i-mi raminea decit sa sun la politie sa o dau furata. Bine insa ca nu am facut-o ca ma faceam de cacao ca masina era acolo unde o lasasem dar cu trei intrari mai incolo. Deh, batrinetea si capul la ce avea Justlove intre picioare si nu numai.     Am mers apoi la hotel si  dupa ce am intrat in camera  nu am mai apucat  ca de obicei sa mai intram la dus  ca am aruncat hainele de pe noi si acolo  pe canapeaua din hol am dezbracat-o de  chilotei,(era in rochita de vara) si am inceput sa-i  inspectez  veverita cu limba pina an  facut-o sa ceara Time Aut pentru  regrupare si calmarea jocului. Credeti ca am putut?, am trecut la funduletul ei si am patruns-o cu limba ,am lins-o  pina am vazut ca se poate intra si am cerut  un capison ,pe care ea amabila mi la pus cu gura ca intodeauna si dupa putina revigorare a juniorului  am patruns-o in fundulet pe marginea patului  in caprita. Ce mi sa intimplat atunci ma facut sa  scriu aceasta recenzie cu toata comvingerea. Am avut parte de cea mai bestiala partida de anal din viata mea, cu doua finalizari  in fundulet fara sa o scot si fara sa mi se moaie macar :slap2 . No ,asa ceva nu am mai patit ca timp de o jumatate de ora sa  dau in  VEVERITOIUL ei  si sa am doua finalizari la un interval de o jumatate de ora :no2 .

 

       Clar ca meritul a fost al ei, ma excitat la maxim ma contrat de mi-au sarit capacile, ce sa mai zic MINUNATA.   Nu mai aveam mult si cadeam jos la ce  efort am depus , picioarele  desi  va asigur sunt antrenate pt efort erau sa  mi se rupa ,simteam  fiiecare muschi intins gata sa se rupa. Am scapat cumva dar cu ce Premiu :boob Justlove :hug1 . Apoi am desfacut bagajele si  am facut dus si apoi la povesti si sarutari dulci si incitante.  Ne-am echipat si am mers la SPA pt binemeritatul Jacuzi si piscina. Nu are rost sa mai zabovin  cu descrierea relaxarii desi ar merita,dar cred ca si asa ma cam intind.  Am urcat si dupa un dus  mi-a executat un oral  de iara au inceput sa-mi tremure genunchi , am trecut la un normal protejat  in toate pozitiile ce ne-au venit in mimte si terminat in gurita cu inghitire. Nou pt mine si o senzatie de   nedescris.  Am cazut ca mort pe pat si ma gindeam daca mai apuc dimineata :slap2 . Dupa o perioada de odihna am comandat o ceafa de porc cu orez si cu ciuperci in camera  pe care nici ea nici eu nu am putut sa o mincam ,io de obosit ,ea  ca era prea mult. 

apoi am stat si am povestit  intinsi in pat ,pregatindu-ne de culcare ,cu ritualul bine stiut . Vata in urechi, bluzita si chilotei ea ,io dezbracat si mort pe jumatate.  Dimineata  o alta partida de futai pe nepisate  dupa o igenizare scurta.Oral de nota 10 si normal protejat cu ea deasupra,ca io nu mai puteam sa  stau in picioare(glumesc,asa i-am spus) terminat dupa o jumatate de ora in prez . A urmat mic dejun la restaurant  si cind credeam ca scap sa-mi fac bagajele  ,ce sa vezi  a inviat mortul  in gurita ei si  dai anal  ca ma gindeam ca o sa repet performanta de  seara ,da nici  vorba. Am terminat in fundulet in cinci minute.

     Cam atit acum note:- 10-pe linie cu un 10 + pt analul de pomina.

     Cadoul 200e

Urmeaza alta recenzie sigur dupa 15 ale lunii.

                                            

  • Like 10
Link spre comentariu
  • Oras:bangkok
  • Oras:bangkok

incep recenzia mea cu scuzele de rigoare pt intirziere,, desi a trecut deja mai bine de o luna de la intilnirea cu gaby, si intre timp am mai cunoscut  peste 30 de doamne si domnisoare noi, imi aduc aminte cu mare drag de noaptea minunata petrecuta la sfirsitul lui iunie in compania ei

 povestea mea incepe la budapesta , dupa vreo 14 ore de condus, aproape fara odihna, dau citeva telefoane la diferite domnisoare din arad  pe unde intru in tara  deobicei si  nu reusesc sa stabilesc  ceva concret, avind in vedere faptul ca nu puteam stabili exact o ora la care ma voi prezenta la intilnire.

aplic apoi planul b , cu intrare prin oradea, cu toate ca imi cam venea peste mina si aveam de facut ceva km in plus dar citeodata planul b este mult mai bun decit planul a.

dupa citeva apeluri, imi raspunde o voce vesela, cu accent ardelenesc, ma recomand cu numele de pe forum , avind in vedere faptul ca ne cam chatuisem  in ultimul timp si o avertizasem ca as fi tare curios sa o cunosc, se declara foarte fericita de a se intilni cu mine, ,imi spune ca nu are alt program si nu va fi nici o problema daca ajung la oradea la o ora nepotrivita, ma asteapta.

schimb imediat planul de navigare si trec cap compas oradea.

dupa un drum infernal de aproape 3 ore de la budapesta , ajung in sfirsit la granita, ma strecor in tara si sun din nou la gabita sa o anunt de sosirea mea.

imi spune unde sa o astept si cu mare punctualitate ajunge adusa de un taxi la locul intilnirii.

facem cunostinta, sint extrem de incintat de felul in care arata , o domnita simpatica si plina de entuziasm , vesela si chiar foarte prezentabilla , parfumata discret si foarte proaspata , picioare lungi, slabe si in forma de x exact pe placul meu, sini micuti si ascutiti, si par blond peste umeri, foarte dragalasa la fata , ca un copilas.

incintat de prada , o invit sa se suie la mine in masina si ne indreptam spre unul dintre hotelurile cunoscute ei, unde avusese deja inspiratia sa imi rezerve o camera. 

a avut oarece indoiala in privinta pretului camerei si a negociat pentru mine 30 de lei mai putin, platind 150 de ron camera , confort mai mult decit multumitor, aer conditionat si 3 stele cu totul curat si modern. din pacate imi scapa numele, ma rog , locatie fara cusur.

m-a ajutat chiar si cu bagajele , fara jena, ne-am instalat comod , am dat drumul la airco, fiind groaznic de cald, cu toate ca se apropia miezul noptii, am desfacut o sticla de triple sec, de portocale si ne-am uns putin giturile, la o tigare si un taifas.

desi ne cunoscusem doar cu o ora in urma ,ne-am acomodat rapid unul cu celalalt si inca de la urcare in lift am fost avertizat de gaby ca unul dintre hobby-urile ei este sa faca pe barbatii care sint domni sa se simta ca niste domni.

nu am apucat sa vorbim prea multe  chiar daca aveam ce, gaby insistind sa mergem putin la dus si sa ne refreshuim, isi scoate nonsalanta pantalonasi isi bluzita ,uimindu-ma cu sfircurile umflate gata inainte de a fi atinse, cu picioarele sale frumoase ,de femeie de rasa, provocindu-mi rapid o erectie ce nu a trecut neobservata .

in dus ma sapuneste putin in zona intima si fara alta introducere imi face sa dispara scirbavnicul madular adinc in beregata. daca mai facea doua miscari in plus ejaculam directin gurita ei si ma bucur ca am reusit sa ma eschivez putin pentru o secunda de respiro si de selfcontrol.

i-am propus sa o lasam putin mai moale , ma simteam mega excitat in prezenta ei si ma gindeam ca ar fi pacat sa ejaculez ca prostul fara macar sa o pipai putin.

putin mirata mi-a zis ca nu-i nimic daca ejaculez, ma face ea imediat tare din nou, doar la asta se pricepe cel mai bine.

mi-a placut atitudinea ei si am reusit totusi sa trec peste starea de hiperexcitabilitate, am mai tras ceva poze intre timp dupa care nu m-am putut abtine sa nu imi infig limba in acea pasarica gogosica superba pe care o  atinsesem in treacat cu virful degetelor si care imi dadea mincarimi pe limba.i-am oferit ca un cavaler ce sint un orgasm  ce m-a excitat din nou enorm , o simteam tremurind din coapse in timp ce ma jucam provocator cu limba pe clitorisul ei, pasarica intrase in contractii si degetl meu mic era jumatate introdus si acaparat de anusul gabitei care vibra si el ritmic.

fara alte comentarii , simtind pasarica-i devastata  de orgasm si putin sensibila, i-am ridicat cracii pe spate ,desfacuti la maxim si am penetrat-o direct in funduletul de care avusesem grija sa il lubrifiez bine cu saliva si cu limbuta.

cu toate ca analul nu este [inca] o mare fantezie pt mine, curul gabitei parca stie sa te fascineze precum povestile lui ispirescu ,cu feti frumosi si zine

geme , se baga cu curul in pula pina la refuz, te trage de coaie, te implora sa o futi mai tare se masturbeaza atingindu-si clitorisul cu degetele, iar geme pina te aduce in pragul infarctului. 

iti da senzatia ca are orgasme multiple sau poate chiar are, nu stiu ,cert e faptul ca savureaza sexul anal mai ceva decit barbatii, mi-a si spus ca e innebunita dupa anal si a trebuit sa ii fac fata cu brio.

dupa ce m-am obisnuit cu strimtoarea din fundulet am inceput sa maresc ritmul ,pompind din ce in ce mai agresiv si mai adinc.

nu am fost atent la ceas dar  a trecut o buna perioada de timp in care i-am penetrat vitejeste  curuletul

ne-am oprit  apoi penrtu o mica pauza de  o tigare si apoi , la fel de rapid mi-am infipt iar mataringa in ea ,de data asta direct in pasarica

ioi ioi,ioi, ce i-a mai placut , ne-am tavalit ca la luptele sumo, pe  toate partile, adinc,gifiind si gemind ca doua animale de prada.

intre reprize , am deschis si cutia pandorei , trusa cu dildouri ,vibratoare si alte jucarele , la vederea carora gabita a devenit si mai  excitata decit era, penertindu-se singura cu unul dintre cele mai groase dildouri si atragindu-ma cu pula spre curul ei , aproape implorindu-ma sa i-o bag in fundulet in timp ce pasarica era ocupata cu "uriasul"de vreo 24 de cm. 

hm, nu a fost rau deloc, desi strimta tare in cur, am reusit sa o patrund cu toate ca  dildoul ocupase cam mult spatiu si facea penetrarea destul de dificila.

la um momendat ,tensiunea devenise atit de mare incit nu m-am mai putut abtine si i-am facut o finalizare pe buzite si barbie de ti-era mai mare dragul sa o vezi cum i se prelingea  sperma pe la coltul gurii. nu am ezitat nici un moment si am inceput un jeux de boules de neige care a dizolvat in saliva toata esenta vietii ejaculate be buzele gabitei

dusulica iar impreuna cu sopteli in ureche ca ar mai vrea pula si cu degetelul propriu pe clitoris, neoprindu

-se un moment din masturbare, mai rau ca mine.

nu am stat prea mult intre reprize si mi-a provocat o noua erectie, fapt rar intilnit la mine.

escortele capabile de asa ceva le pot numara pe degete.

 

ne-am futut apoi ca doi chiori, in gura, cu gura, in pizda si in cur pina cind am auzit cocosii cintind in oradea.

cu a doua ejaculare sanatoasa , peste labioarele superb conturate, am incheiat o noapte de pomina , la prima intilnire din sezonul de vara cu aceasta minunata nimfomanca ,gabita

cadul este confidential, notele sint 10 fara nici o exceptie, m-am simtit ca un rege si m-a facut sa ma simt barbat.

nu-s multe dame faine ca gaby, pastrati-o cu grija , asemenea specimene sint pe cale de disparitie si ar trebui sa fie declarate specie protejata.

post-58400-0-82439200-1407038865_thumb.jpg

post-58400-0-29775800-1407038877_thumb.jpg

post-58400-0-98347000-1407038887_thumb.jpg

post-58400-0-34248600-1407038895_thumb.jpg

post-58400-0-64919300-1407038914_thumb.jpg

post-58400-0-21139100-1407038935_thumb.jpg

post-58400-0-50344800-1407038944_thumb.jpg

post-58400-0-76731800-1407038950_thumb.jpg

post-58400-0-76107300-1407038971_thumb.jpg

post-58400-0-28648800-1407038985_thumb.jpg

post-58400-0-81284200-1407038999_thumb.jpg

post-58400-0-40139900-1407039010_thumb.jpg

post-58400-0-86067800-1407039019_thumb.jpg

post-58400-0-28179700-1407039031_thumb.jpg

  • Like 28
Link spre comentariu
  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

Dupa doua programari ratate am decis imi incerc norocul la justlove. Sun imediat, imi răspunde o fata cu o voce caldă,primitoare, mi-a detaliat serviciile si preţurile. Programarea a fost facuta telefonic cu o ora in prealabil la locatia unui prieten care era plecat din oras. Gabi este o femeie matura de aprox 37-38 de ani , nu arata de varsta asta, piele moale , fina si bronzata si cu o atitudine prietenoasa si deschisa. Deasemenea sanii sunt potriviti, tari,numai buni de joacă cu ei, drăguţă la faţă!
Dupa ce ne-am dusat amandoi stăm umpic de vorbă, dupa care incepe cu FK, mangaieri, imbratisari, sărutări pe tot corpul pana la ăla micu, care s-a facut mare foarte repede. Oralul neprotejat bun,foarte umed, lins,deep, fara dinţi, a fost foarte OK. Am finalizat in gurita, Gabi inghitind tot dupa care s-a uitat la mine si m-a sarutat manjindu-ma cu ruj pe fata :D :D Schimbat 2-3 vorbe dupa dus, pupat dupa care am trecut la partea doua. Sărutări, imbratisari, început cu un sex oral neprotejat ca la primul număr dupa care am trecut la normal. Era proaspăt epilata,stramta, geme frumos. Am pompat timp de 15 minute, amandoi stand în pat ea caprita se mişcă bestial, da contre, te împinge în ea, te ghideaza cu mâna către păsă, te face sa te simţi...N-am mai putut rezista si am finalizat in preze.

Locatie:-
Oral: 9 bine executat, cu DT, CIM si inghitire
Normal: 9 se mişcă bine, e bună, geme frumos,
Anal: stiu ca Gabi face anal dar nu am incercat, poate data viitoare
GFE: 9/10 e pupacioasa si lipicioasa
Halatul: 200 lei cu 2 finalizari

Per total din punctul meu de vedere o recomand.

  • Like 28

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu

a trecut ceva timp de cand am fost..

Locatia -o garsoniera regim hotelier zona velenta


Detalii :am sunat, o voce placuta a raspuns, am stabilit, am mers dupa ea ne-am dus la garsoniera, am discutat ce am discutat si pe drum si inca putin la garsoniera,un dush rapid.. si pe urma incepe PLACEREA, un oral foarte bun,urmat de un lady on top miscari senzuale si bune urmat de ..... numai tin minte poate din nou oral, si iar lady on top, concluzia este ca nota 10! problema la mine a fost ca a trebui sa fug, deci nu am apucat si a 2-a runda, sa ma pot revansa......


Note:

Corp 8/8.5

oral 9.5

normal 9.5

igiena 10

anal-nu am apucat :(((

gfe- 9.5/10

6.Tarifare - numai tin minte, parca 200lei.

de recomandat? - DA ! 

de revenit ? - DA! ( doar timp sa fie)........

  • Like 10
Link spre comentariu

  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

salutare.

dupa mult timp de asteptare, ieri a sosit momentul intalnirii cu Justlove.O intalnire placuta, dar mult prea scurta. O ora nu e de ajuns in compania ei.

Aceasta ora s-a petrecut intr-o locatie din Episcopia, locatie nota 10.

Totul a inceput cu un dus in doi, un dus perfect.

Dupa dus a urmat un oral bun, apoi a trecut la calarie.Finalizat in caciulita, din nou un dus, apoi am stat la o tigara impreuna, timp in care am povestit multe si marunte. in timp ce povesteam ne-am retras din nou in pat unde, in timp ce povesteam mi-a luat jucaria la trezit.

Dupa ce a trezit-o a urmat din nou un oral bun si apoi am trecut direct la anal.

Pozitia capra a facut-o sa dea contre. Finalizat in caciulita, dus din nou si plecat.

Locatia 40 de lei plus cadoul meu pt Gabi, 250 lei.

Total 290 lei pentru o ora perfecta cu ea.

Am sa fac o medie pentru toate serviciile: 9.50

Gabi, te pup si mersi.

  • Like 9
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...