Sari la conținut

0762118841-Alexandra Stoica


Postări Recomandate

  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Sincer, eu cred ca nu mai revine. Vroia sa isi faca o familie, copil...banuiesc ca pune ea mana pe vreun expat cu bani...ca o fi arabete sau alta nationalitate, nu este treaba noastra. Iubirea este oarba, nu-i asa?

😊

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ce mai contează, atâta timp cât ne cumpără femeile... cu totul? :)

Dacă pleci din țară și spui străinilor la o întâlnire informală că ești român, primul lucru venit în minte să îți spună este: "Romania... beautiful cheap women."

  • Like 4
  • Minus 19
Link spre comentariu
Vizitator pripasul
Reputație: 0

a mai pastrat cineva legatura apropiata sau amicala cu alexandra stoica? se mai stie ceva de ea? mai are intentii de revenire sau mai lucreaza restrans?

 

nu stiu daca a starnit cele mai multe pasiuni pe aici... nu doarea sa fie populara pentru ca era foarte rezervata, distanta si oarecum din alt film; la ea trebuia sa stii sa tratezi o persoana de la egal la egal, cum o facea si ea... dar clar a starnit cele mai intense pasiuni ever pentru o femeie delicata. :))

 

mai e prin tara sau e plecata... maritata, afacerista, etc? pana acum ceva timp in urma, cand am mai pastrat legatura, nu a dat de inteles ca se retrage, ca avea nevoie de cash flow pentru ceva nevoi sau probleme personale.........

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ei, ce vremuri erau pe vremea cand activa Alexandra Stoica! Semana cu Iulia Vantur un pic la fata, corpul era bestial, tonifiat si te futea bine de tot! Am prins-o in locatia din zona Natiunile Unite, apoi langa statia de metrou Timpuri Noi, apoi a disparut fara urma!

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...