Sari la conținut

Flory, blonda jucăușă - 0755487934


Postări Recomandate

  • Oras:sibiu
  • Oras:sibiu

Totusi ar fi de bun augur un buletin de analize la zi al damei ca sa se indeparteze orice dubiu...vezi exemplul Roxanei...

Din cate stiu prin Sibiu e cam "epidemie" de blenoragie si s-ar putea sa avem si ceva sifi...aviz amatorilor!

De asemenea si niste poze de anul asta cu toate kg in plus ar fi binevenite :D

Spor!

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

un troll care avea 2 conturi a fost banat permanent potent 35 si aron 24

Revenim la recenzii

:wave

iti multumesc frumos pisicuts eram sigura ca este cineva care vrea sa imi faca rau personal de aceea am vrut inchiderea contului

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Totusi ar fi de bun augur un buletin de analize la zi al damei ca sa se indeparteze orice dubiu...vezi exemplul Roxanei...

Din cate stiu prin Sibiu e cam "epidemie" de blenoragie si s-ar putea sa avem si ceva sifi...aviz amatorilor!

De asemenea si niste poze de anul asta cu toate kg in plus ar fi binevenite :D

Spor!

adica cum este epidemie k ma speri rau ,si care roxana ?punemi un link sa vad despre ce este vorba te rog .si ce sifi ca ma speri rau ma faci sa nu mai lucrez

Link spre comentariu
  • Oras:sibiu
  • Oras:sibiu

adica cum este epidemie k ma speri rau ,si care roxana ?punemi un link sa vad despre ce este vorba te rog .si ce sifi ca ma speri rau ma faci sa nu mai lucrez

ehh nu te speria, nu am vrut asta dar in ultima vreme mai era un tip pe aici care zicea ca ar fi luat sifi de la o matura din sibiu sau una din braila parca, nici el nu stia...insa ce stia era ca s-a inbolnavit si avea si rezultatele la vdrl....in schimd mai stiu de un tip care umbla pe la fete si care a facut acum vreo luna blenoragie dar si ala umbla si prin bucuresti de nici el nu stie exact de unde s-a ales cu "premiul":D

Nah acum cu ti-e norocul...vb aia..:D

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

DO

 

ehh nu te speria, nu am vrut asta dar in ultima vreme mai era un tip pe aici care zicea ca ar fi luat sifi de la o matura din sibiu sau una din braila parca, nici el nu stia...insa ce stia era ca s-a inbolnavit si avea si rezultatele la vdrl....in schimd mai stiu de un tip care umbla pe la fete si care a facut acum vreo luna blenoragie dar si ala umbla si prin bucuresti de nici el nu stie exact de unde s-a ales cu "premiul":D

Nah acum cu ti-e norocul...vb aia.. :D

Doamne fereste sper din tot sufletu sa nu iau asa ceva ca am si eu familie si imi este frica de asa ceva ,dar nu te supara cum iti dai seama ca are sifilis un barbat sau blenoragie ?spune-mi si mie sa stiu cum ca sa nu ii accept

Link spre comentariu
Reputație: 5457
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

http://www.sfatulmedicului.ro/dictionar-medical/blenoragie_2927

 

 

Sifilisul primar
 
Sifilisul primar este recunoscut prin petele roşii care se pot localiza în zona vaginului, a labiilor, a uretrei şi a perineului sau a penisului.
 
În acelaşi timp pot fi afectate şi buzele, limba, amigdalele, zona anorectală în cazul ambelor sexe.
 
Iritaţia specifică sifilisului primar, numită şancru, se poate transforma într-o eroziune, iar în cele din urmă, poate lua forma unei ulceraţii dureroase, dacă infecţia nu este tratată la timp
Aceste leziuni pot fi însoţite şi de inflamaţii nedureroase ale glandelor din zona genitală.
 
Sifilisul primar se manifestă de obicei după o perioadă de incubaţie care se poate prelungi de la 10 la 90 de zile, timp în care persoanele infectate sunt asimptomaticeŞancrul poate persista timp de 4-6 săptămâni şi după această perioadă poate dispărea brusc, spontan, însă dacă sifilisul primar nu este tratat în primele stadii de manifestare, atunci gradul de risc pentru instalarea sifilisului secundar sunt majore.
 
Complicaţiile sifilisului primar includ obturarea căilor limfatice cu edemul penisului, a scrotului sau a labiilor, infectări grave ale leziunilor sau apariţia fimozei (îngustarea congenitală sau inflamatorie a prepuţului, împiedicând retractarea completă a prepuţului) sau a parafimozei sau evoluţia către sifilis secundar.
 
  • Like 3
Link spre comentariu
Reputație: 5457
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Daca vezi ca are vreo scurgere de orice fel , negi, vegetatie ,ulceratii ,pete ,bubitze ,gropitze , orice , cel mai bine refuzi sau faci oralu protejat obligatoriu.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:centru
  • Oras:centru

""Scurgere de orice fel"" sa nu uitam si de acel lichid pre-ejaculator ce reprezinta lubrifierea naturala a penisului. Tot asa cum exista lubrifierea vaginala, lubrifierea naturala a vaginului.

Cantitatea de lichid diferă de la barbat la barbat (nu este una standard),acelasi lucru fiind valabil si la lubrifierea vaginului.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...